Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 no właśnie zażyczyli sobie 120zika więc na razie żyję z popękaną

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dotyk nie zgibał się ?

Opublikowano

ja raz wymieniłem w 3gs, za tydzień znowu mi wypadł z kieszeni ale tylko góra pęknięta więc telefon jest jako zapasowy, 4ka jest w dobrym pokrowcu więc na razie bez wypadków

Opublikowano

vario widziałem Twój pokrowiec, zgrabny nawet. możesz rzucić linkiem z allegro ?

Opublikowano

kupiłem go w salonie T-mobile, zerknij może na ich stronę na akcesoria, kosztował chyba ok 50 złotych

Opublikowano

obczaję bo nie uśmiecha mi się wymieniać szybki/dotyku po upadku z 50cm na podłogę.

btw..

IMG_0904.jpg

:kox: niunia się ucieszy :) spóźniony prezent na walentynki

Opublikowano

Dobre zdjęcia robisz slo - podeślę Ci żonę na szkolenie :polew:

Opublikowano

w ramach jakiegoś spociku mogę urządzić mini kursik :) bądź wspólne focenie furek z lampami studyjnymi w plenerze i jakąś bardziej "pro" sesje :)

Opublikowano

też się piszę jak by co :) owszem sprzęt nie jest profi ale zły też nie, wczoraj kumpel kupił sobie D60 :slina:

Opublikowano

sprzet nie gra roli. ustawie Wam lampki to będziecie patrząc na zdjęcia jakie powstają w Waszych aparatach :)

Opublikowano
[...] bądź wspólne focenie furek z lampami studyjnymi w plenerze i jakąś bardziej "pro" sesje :)

jestem za, tylko niech by było sucho, żeby zdjęć błota nie robić;]

Opublikowano

tak, musi być sucho i ciut cieplej, żeby to była przyjemność a nie udręka :)

Opublikowano

Dobre zdjęcia robisz slo - podeślę Ci żonę na szkolenie :polew:

slo parę lat temu robił sesję zdjęciową Mojej audiczki :naughty: Jego zdjęcie to np to z Mojego avatara :naughty: jeszcze na starych felgach :decayed:

Opublikowano

Adas to było sto lat temu :D [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:46_________________________________________________hah wyszperalem nawet dokładną datę.. sobota, 13 października 2007 godzina 17.30 :D

ps, zobacz co mam ;]

YjE1u.jpg:)

Opublikowano

też gdzieś miałem to zdjęcie na dysku :naughty:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:16_________________________________________________o są :naughty:

808oK.jpg

Opublikowano

a poka jakie teraz masz felgi na niej [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:19_________________________________________________nie ładuje się Twoja fota

edit, o już widzę :)

Opublikowano

a dotyk nie zgibał się ?

ta szybka, to nie tylko szybka, to wlasnie digitizer.

w Samsungach Galaxy jest gorzej, wyswietlacz jest zintegrowany z digitizerem, wymiana od 400 PLN w gore.[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:27_________________________________________________

w ramach jakiegoś spociku mogę urządzić mini kursik :) bądź wspólne focenie furek z lampami studyjnymi w plenerze i jakąś bardziej "pro" sesje :)

e tam furek :cool1: jak juz to jakas powazniejsza sesje bysmy urzadzili :kox:

Opublikowano

teraz mam takie (też stara fota) :wink4:

3Hu2c.jpg

Opublikowano

jak będziesz chętny na jakieś focenie to daj znać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.