Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy wczorajpijalem o audi ze mi padlo na swiatlach podjechalem wyluzowalem biegi no zielone i juz niemoglem zadnego biegu wlaczyc no to zepchnalem niebylo zadnego trzasniecia nic pedal sprzegla zrobil sie miekki i niemoglem zadnego biegu wlaczyc wiec zgasilem go i wlaczylem 3 odpalilem go na rozruszniku i dojechalem do domu. wczoraj mi ktos pisal ze mam wymienic wysprzeglik kupilem dzis wlasnie wymienilem go odpowietrzylem i nadal nic pomocy niewiem co mam zrobic chce do niedzieli go zrobic bo spotkanie w Poznaniu . co to moze byc za przyczyna prosze o pomoc. niewiem kupic jeszcze jutro pompe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli powstaje :) ale jeszcze daleka droga i termin zabojczy w srodku kaluze wilgoc jak cholera a nidziarze juz scianki stawiaja :notworthy:

ciekawe czy przed euro będzie gotowy :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chlopaki. Sorki ze dopiero teraz ale dopiero wróciłem, szkoda ze tylko na chwile i na weekend emigruje pod frankfurt am mainz ;(.

Ogolnie tez chcialem podziekowac za spocika, bylo :good:, foty tez :good:.Musa sprawdzales mi te kąty?? :wink4: Ogolnie mam pyt do Ciebie czy to jest mozliwe ze mechanior przestawil pasek rozrządu na pompie?

Maxcudo, ja moge wymienic zderzak, nie bedzie trzeba lakierowac :wink4:

A V8 Varia jest :good:. Tez bym chcial cos takiego. Sory ze z lekka uogólniłem wątek, ale troszku sie spiesze. Miłego weekendu wszystkm życze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, to tylko teoria. cos wiecej moga powiedziec osoby doswiadczone ta statystyka, jest tutaj kilka osob... :cool1:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:28_________________________________________________

Musashi w górach jesteś, że śnieg sypał? ja dzisiaj zmokłem jak szedłem na pocztę a jak wróciłem do domu to słonko wyszło

tylko, :cool1: w puszczy noteckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, to tylko teoria. cos wiecej moga powiedziec osoby doswiadczone ta statystyka, jest tutaj kilka osob... :cool1:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dzis panowie weszlismy na budowe zintegrowanego centrum....(cos tam dalej ale nie pamietam) czuli po prostu dworca glownego tam dopiero jest masakra bloto po kostki niby tak przestrzegaja bhp a burdel tam jest jak na kazdej budowie :polew: podejzewam ze bedzie kolejny bubel z seri euro 2012 :naughty:

hahaha. przeciez wlasnie z takiego powodu wstrzymywano wszystkie inwestycje do ostatniej chwili, zeby pozniej dla dobra sprawy uzasadnionym bylo przymkniecie oka na wyprodukowane buble. :kwasny:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:42_________________________________________________

:siema:

yo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak poszło? :)

Dobrze :good: Będzie na pewno 3, a więc zdane :evil:

:good: :good: :good: oblewasz czy czekasz do wynikow? :naughty:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:55_________________________________________________

koledzy wczorajpijalem o audi ze mi padlo na swiatlach podjechalem wyluzowalem biegi no zielone i juz niemoglem zadnego biegu wlaczyc no to zepchnalem niebylo zadnego trzasniecia nic pedal sprzegla zrobil sie miekki i niemoglem zadnego biegu wlaczyc wiec zgasilem go i wlaczylem 3 odpalilem go na rozruszniku i dojechalem do domu. wczoraj mi ktos pisal ze mam wymienic wysprzeglik kupilem dzis wlasnie wymienilem go odpowietrzylem i nadal nic pomocy niewiem co mam zrobic chce do niedzieli go zrobic bo spotkanie w Poznaniu . co to moze byc za przyczyna prosze o pomoc. niewiem kupic jeszcze jutro pompe?

a wymieniles pompe sprzegla? [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 19:56_________________________________________________

:bry:

:hi::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompy sprzegla niewymienilem bo niemieli dopiero bedzie w poniedzialek .... wiec chyba niewpadne w niedziele pozdrawiam koledzy ... acha pod pedalem zdjelem ta gumke i ten silowniczek jest troche luzny(lewo prawo lata i tloczysko co wychodzi leciutko osmarowane (smarem lub olejem) ma tak byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam ładnego macbooka air na sprzedaż :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=246187.0

super sprzecik. :good:

i w dobrej cenie :) leży prawie nieużywany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompy sprzegla niewymienilem bo niemieli dopiero bedzie w poniedzialek .... wiec chyba niewpadne w niedziele pozdrawiam koledzy ... acha pod pedalem zdjelem ta gumke i ten silowniczek jest troche luzny(lewo prawo lata i tloczysko co wychodzi leciutko osmarowane (smarem lub olejem) ma tak byc?

ten silownik to wlasnie pompa sprzegla :cool1:

a spot jest w kolejny weekend - 4 marca (spotykamy sie co 2 tygodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez wymienie mam nadzieje ze to nie sprzeglo ;( kupie ta pompe i wymienie jak zrobie to napewno wpadne audi mam krotko ale zawsze mi sie podobalo mialem wczesniej a3 ale a4 to jest to czego szukalem . chyba ze ktos ma na sprzedaz pompe to odkupie i podjade po nia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez wymienie mam nadzieje ze to nie sprzeglo ;( kupie ta pompe i wymienie jak zrobie to napewno wpadne audi mam krotko ale zawsze mi sie podobalo mialem wczesniej a3 ale a4 to jest to czego szukalem . chyba ze ktos ma na sprzedaz pompe to odkupie i podjade po nia pozdrawiam

jakbys dal znac rano to bym ci zalatwil. teraz to dopiero jutro. :cool1: no ale to i tak w poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...