Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam pany, jak leci ?:hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Banan, jeszcze nie skończyłem :/

Opublikowano

w końcu dotarłem do Vario - bardzo fajny warsztacik

Opublikowano

dzięki

Opublikowano

Miedzikos to twój biznes?

miałbym jeden obiektyw Canona do przeczyszczenia bo się zacina

Opublikowano

zalajkowane

mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ?

Opublikowano
w końcu dotarłem do Vario - bardzo fajny warsztacik

ja też dziś odwiedziłem :thumbup1: i Bart-S też ( w kanale :decayed: )

Opublikowano

zalajkowane

mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ?

slo - przy jednym z rezystorów miałes uchwyt. Przykręcasz go do filtra powietrza (wykorzystując jedną z jego śrub). Rezystor lewego postoju przykręć do wspornika webasto (obok zbiorniczka płynu do wspomagania).

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

w końcu dotarłem do Vario - bardzo fajny warsztacik

ja też dziś odwiedziłem :thumbup1: i Bart-S też ( w kanale :decayed: )

Michu - dzięki za załatwienie moich spraw w Poznaniu. Teraz bez auta jestem totalnie uziemiony :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Piechol - najlepszego :drunk:

Opublikowano

Bartek, pisałem o H11 w PM, postojówek jeszcze nie robiłem

Opublikowano
Miedzikos to twój biznes?

miałbym jeden obiektyw Canona do przeczyszczenia bo się zacina

zalajkowane

mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ?

Dzięki za lajki :thumbup1: kumpel otwiera biznes i pomagam mu co nieco ogarnąć, jak co to piszcie na [email protected] bądź dzwoncie 663 599 889 , powiedzcie że jesteście ode mnie. :wink:

Opublikowano
Bartek, pisałem o H11 w PM, postojówek jeszcze nie robiłem

Nie doczytałem - rezystorki przeciwmgielnych wkręć w belkę zderzaka (świetny radiator :decayed:).

Opublikowano

Nie wiem czy mi kabelka starczy, jak coś to przedłużę i będzie klasa :) nie wiedziałem że AŻ tak się to nagrzewa.. masakra :) Jutro o 12 bierzemy się w końcu za fotel i możemy robić bluta

Opublikowano

rezystor spokojnie pod 90-100 stopni może się nagrzać, widać Slo forum nie przestudiowałeś :whistling:

Opublikowano
rezystor spokojnie pod 90-100 stopni może się nagrzać, widać Slo forum nie przestudiowałeś :whistling:

Potrafi się porządnie wtopić w lampe :wink:

Opublikowano
rezystor spokojnie pod 90-100 stopni może się nagrzać, widać Slo forum nie przestudiowałeś :whistling:

Przynajmniej już wie gdzie podłączyć obwód postojów - podeślę mu fotki Twojej instalacji.

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

rezystor spokojnie pod 90-100 stopni może się nagrzać, widać Slo forum nie przestudiowałeś :whistling:

Potrafi się porządnie wtopić w lampe :wink:

Dlatego po pierwszych próbach testowych już ich chłopaki w lampach nie montowali :grin:

Opublikowano

no równolegle trzeba je wlutować.. czytałem że się nagrzewają fest, ale nie wiedziałem że topią plastik :D

Bartek pytanie apropo CLH.. wsiadam do samochodu (włącznik świateł na zero), wkładam kluczyk, przekręcam na zapłon i światła mijania zapalają się na małą część sekundy, tak jakbym komuś mrugnął.. co to może być ?

Opublikowano
no równolegle trzeba je wlutować.. czytałem że się nagrzewają fest, ale nie wiedziałem że topią plastik :D

Bartek pytanie apropo CLH.. wsiadam do samochodu (włącznik świateł na zero), wkładam kluczyk, przekręcam na zapłon i światła mijania zapalają się na małą część sekundy, tak jakbym komuś mrugnął.. co to może być ?

A to nie postoje czasem? Sprawdź bo wydaje mi się że to W5W.

Opublikowano

nie nie, postoji (postoi?) nawet aktualnie nie mam :) zapala się na pół sekundy światło mijania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.