Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Kuba żona Cię widziała jak śmigałeś po LUboniu z kolegą na niskim ziiweszeniu jak to określiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem za netto u elektromechanika na wymianę przetwornicy do xenona ;) jak się sypie to wszystko czekam teraz co jeszcze ;) choć przestaje mnie to cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś walczył z zapachem ropy, a właściwie dodatku do Diesla, w aucie .. pranie podłogi bagażnika już się odbył,

ale czuć jeszcze trochę ... zobaczymy jak do końca wyschnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odour eliminator masz ?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odour eliminator masz ?

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

nie, a czy to działa długoterminowo, czy starczy na kilka dni?

bo jak czytam o neutralizatorach zapachu, to różne są opinie

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

a i z tego co wynorałem, to soda jest bardzo dobrym pochłaniaczem zapachów :)

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

np.

Soda oczyszczona a pomoc domowa

Soda oczyszczona doskonale eliminuje przykre zapachy, dlatego można nią posypać wkładkę buta i pozostawić na całą noc czy zlikwidować zapach z termosu, garnka po przypalonym mleku lub popielniczki. Naczynie należy przepłukać gorącą wodą dodając do niej 2-3 łyżeczki sody. Roztwór ten eliminuje również zapach cebuli czy ryb.

Wiele pań kupuje pochłaniacze zapachów do lodówek, tymczasem wystarczy wysypać na talerzyk opakowanie sody i wstawić go do lodówki. Zapach zostanie zneutralizowany. W przypadku silnego zapachu unoszącego się we wnętrzu urządzenia, czynność tę należy powtórzyć z użyciem nowego opakowania. Zużytą sodę można wsypać do zlewu, gdzie zlikwiduje przykry zapach dobiegający z rur.

Chcąc odetkać zlew należy wsypać do odpływu szklankę sody i zalać ją szklanką podgrzanego octu.

Sodą oczyszczoną można też odświeżyć ściereczki, które wykorzystujemy do sprzątania domu. Należy je zamoczyć na kilka godzin w ciepłej wodzie z dodatkiem sody (proporcja 4 łyżeczki sody na litr wody)oraz płynu do naczyń. Po wyschnięciu odzyskają swój ładny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekcyjny Pan Domu/Auta :grin:

Pepin Rodzenek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekcyjny Pan Domu/Auta :grin:

Pepin Rodzenek :decayed:

:D

klips do pasa zamówiony, oraz gumki na drążek stabilizatora

właśnie się przygotowuję do kolejnej operacji .. :) - czas na profilaktyczną wymianę płynu wspomagania: płyn już jest strzykawka także, jeszcze jakiś wężyk i do roboty

- [A6 C5 (ALLROAD) 2.5V6 AKE] Wymiana płynu we wspomaganiu. • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

obrazki z ETKI i ELSY przygotowane też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem codziennie zmechacony ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie, ktoś równie zmechacony dzisiejszym dniem?:lazy:

no TY tak :whistling:

Witam Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie, ktoś równie zmechacony dzisiejszym dniem?:lazy:

no TY tak :whistling:

Witam Panowie :hi:

oj tam oj tam to, że skończyłem po 13 nie znaczy, że nic nie robiłem...spakowałem się na jutro i po pracy na remont jechałem i jakieś 30 min tem dopiero do chaty zawitałem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie, ktoś równie zmechacony dzisiejszym dniem?:lazy:

no TY tak :whistling:

Witam Panowie :hi:

oj tam oj tam to, że skończyłem po 13 nie znaczy, że nic nie robiłem...spakowałem się na jutro i po pracy na remont jechałem i jakieś 30 min tem dopiero do chaty zawitałem:kwasny:

no to masz co do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem o 14.30 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...