Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Bless wszystkim :hi:

ja już na nogach od rana w pracy byłem ... przecież wtorek dzisiaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless : raggaman, Musashi, wodi87, Kozi, padre24, Iverson, lesand, uwencjusz, pio63, siemian, Poziek, kaliko44, Grzesiek234, malik, AndyN, madas26, labek, Marek_A4, j555, Tobi_one, KANAL, kyrbob86, trzyfx, PABLO, konradzed, daba, prezik, djbinek, wagabunda, sparki, marcin217, krzyniek, pphammer2000, żybis, jarko, szkrab2007, Perfidny, turus123, hary_ns, Yelo, Al_Capone, jacekm, grabson765, dziki pzs, Rafal_69, MAJKI_3646, boniek, grippen, Reniu, bienio984, GRazny, vario-tech, wit.s, Norbi, BrunoNH, Artur_Audi, Vtec, krisV6, Mario_gs, dsz33, Piechol, buncol, jkm, tzieland, slodki79, darkopolo, Hołk, slaweq, FAFAŁ1, ! Snowboarder !, jedrus1, endriuu, zetes, maciek1234, ogion, lukasz316i [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:52_________________________________________________wszyscy przebywający na forum :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle osób online ?? [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________idealnie wyszło "Bless- raggaman"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawily sie nowe loga [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 14:31_________________________________________________ale tu nudy dzisiaj :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle :) jeszcze troche i bedzie na prawde problem z wyborem... BTW do kiedy wrzucamy projekty i kiedy bedzie glosowanie?? bo chyba serio trzeba pomyslec o Naszym logo :) zmienic zawsze przeciez mozna jak pojawi sie cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wino dojrzewa długo :gwizdanie:

hmm, no kobiera tez potrzebuje parenascie lat... :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

ech Wiciu.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...