Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojtas, demcar w czerwonaku? kiedy zostawiasz auto?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A co tam robisz u chłopkaków Wojtek ?

Opublikowano
:hi: jadę jutro do Łowęcina,(niby na 1 dzień ale w to nie wierze) i mam pytanie brać po drodze jakieś Bułgarki? czy na miejscu jakieś znajde ? :grin:
Opublikowano
Witam, jest moze ktos chetny kto by z nudow pomogl ogarnac podlaczenie liftowej konsoli i klimatronika w B5 przed liftem ? slabo sie na tym znam, niby sa tutoriale na forum itd ale jakos boje sie do tego podejsc.

jakoś na początku lipca moge pomóc.

no wlasnie w tym problem ze auto stoi w czesciach, bo zmieniam caly srodek a od poniedzialku wjezdza dzwig na budowe no i do tego czasu musze ogarnac wszystko i wyjechac ;p

mechanicznie to spoko bez problemu tylko sruby poskrecac.

masz do przycisków kupione isostaty?

no wlasnie nie mam, ale na forum jest tutem jak bez isostatow podlaczyc to. w sumie klimatronik pasuje wszystko, tylko podswietlenia nie ma no i grzanie szyby brakuje. najbardziej chodzi o te przyciski.

Opublikowano

Vario jak będę miał chwilę to wlece do przybrodzina, mam żabi skok :thumbup1:

Opublikowano

fajnie :)

Opublikowano

Mały spocik z Piecholem, a później przypadkim spotkany Krótki z FZxxxxxx i jego B6

Opublikowano

SLO kupiłem ten filterek

Opublikowano
:bry: a ja po basenie i znów mokry w mieszkaniu... :JC_fan:
Opublikowano
SLO kupiłem ten filterek

bdb :) jaka średnica ? 58 ?

Opublikowano
  • Autor

Tomek i jak tam jutro ?:wink:

Opublikowano

dam znac rano

Opublikowano

o co chodzi w tym zlocie w Przybrodzinie? zbierają zgłoszenia aut, a każdy może przyjechać?

ja mam działkę po drugiej stronie jeziora, więc może podjadę z ciekawości

Opublikowano

benoos zgłoszone auta mają inne przywileje a zwiedzający inne

SLO tak, 58mm, 8 warstw, z regulacją, wersja slim, bedę testował jaki da efekt

Opublikowano

Ostatnio jak z działki leciałem (9 czerwca) to w okolicach Giewartowa kolumnę mijałem - wszystkie auta z VAG, głównie starsze (90'+) na ładnych obręczach z widocznym naciągiem. To Ci sami?

Opublikowano

nie, to był Odschool suicide :whistling:

Opublikowano

Bartek jeździsz na działkę przez Giewko ? I nawet na faje nie wpadłeś :bicz:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

może lecieli z olschool suicide party w Mrówkach ? Kiedy to było ?

Opublikowano
Bartek jeździsz na działkę przez Giewko ? I nawet na faje nie wpadłeś :bicz:

Leciałem się pakować. Ale luz - będę miał na uwadze... Teraz tylko tamtędy da się dojechać do Adamowa. Trasa Powidz - rozjazd Mogilno/Słupca jest tak rozjechana, że nawet rowerem nie da się tam przejechać. Dziury jak by czołg tam za***rdalał... No i w najbliższych latach na pewno nic tam nie zrobią. A szkoda - Witkowo---> Powidz, teraz super zrobione a dalej masakra.

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

może lecieli z olschool suicide party w Mrówkach ? Kiedy to było ?

Późne popołudnie, niedziela 9 czerwca...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.