Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
uciekam Pany, milej nocy zycze...

Branoc :wink:

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Kurde znów tylko czytają i nic nie piszą :grin:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet nie wiem czym spamować :decayed:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

ale w porównaniu z ostatnimi dniami to dziś spokój

Opublikowano

ja jeszcze siedze, szukam info

dowiedziałem się że prowadząc działalność w PL nie mogę tu ZUS-u płacić tylko powinienem w Szwecji, masaakra.

mamy na forum jakiegoś aktywnego prawnika ?

Opublikowano
nawet nie wiem czym spamować :decayed:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

ale w porównaniu z ostatnimi dniami to dziś spokój

...kilka stron jest :wink:

Opublikowano

ej a ja mam białe pola tam gdzie filmik powinien być - kuwa czuje sie wydymany

Opublikowano
ja jeszcze siedze, szukam info

dowiedziałem się że prowadząc działalność w PL nie mogę tu ZUS-u płacić tylko powinienem w Szwecji, masaakra.

mamy na forum jakiegoś aktywnego prawnika ?

Nikt mi nie przychodzi do głowy...

Opublikowano
ja jeszcze siedze, szukam info

dowiedziałem się że prowadząc działalność w PL nie mogę tu ZUS-u płacić tylko powinienem w Szwecji, masaakra.

mamy na forum jakiegoś aktywnego prawnika ?

Nikt mi nie przychodzi do głowy...

a nie chciałeś napisać że prowadząc działalność w SE ?

Opublikowano

Pany apropos muzy...Planeta Fm kończy działalność w eterze...będą nadawać tylko w necie:thumbdown: mają zmienić radio na jakieś radio zet gold (coś w stylu 88.4)...pozostaje albo jechać w ciszy albo eska i rmf maxx co mi się nie uśmiecha bo tam grają c**jnie z patatajnią:thumbdown:

Opublikowano
Pany apropos muzy...Planeta Fm kończy działalność w eterze...będą nadawać tylko w necie:thumbdown: mają zmienić radio na jakieś radio zet gold (coś w stylu 88.4)...pozostaje albo jechać w ciszy albo eska i rmf maxx co mi się nie uśmiecha bo tam grają c**jnie z patatajnią:thumbdown:

Patrz co się porobiło...

Opublikowano

dowiedziałem się że prowadząc działalność w PL nie mogę tu ZUS-u płacić tylko powinienem w Szwecji, masaakra.

pracujesz w Szwecji? mając działalność w PL niezwiązaną z pracą za granicą, to pracodawca zagraniczny płaci za Ciebie składki, a Tobie później ZUS robi korektę, za ten okres w którym byłeś w Niemczech,

nie możesz być ubezpieczony w dwóch krajach jednocześnie

nie jestem prawnikiem, mówię na przykładzie mojej pracy w Niemczech :)

Opublikowano

Chłopcy a Roxy ? dla mnie nr 1

Opublikowano

mam działalność w PL i tu płacę składki na zus i podatki związane z moją pracą w SE, w szwecji wystawiam fakturki za wykonaną pracę na terenie zakładu , wg nowego prawa jeśli przebywam w UE powinienem składki na ubezpieczenie w SE płacić lub zarejestrować sie w firmie w SE jako pracownik. firmy w SE nie mam.

musze z tym do prawnika chyba podjechać żeby mi ZUS jakieś kary nie naliczył kosmicznej

Opublikowano

myślę, że samozatrudniony łapiesz się jako pracownik oddelegowany, poszukaj o tym

Opublikowano
Chłopcy a Roxy ? dla mnie nr 1

jeśli dobrze pamiętam to kiedyś to się zwało Rock Radio i grało fajnie...potem przyszła restrukturyzacja i się porobiło rmf fm+eska rock+88.4 moim zdaniem...właściciele takich spółek mają gdzieś gusta słuchaczy...jaki cudem w samochodzie mam słuchać planety nadawanej w necie:thumbdown:

Opublikowano

no masakra z Planetą, moja ulubiona stacja, coś właśnie słyszałem o kończeniu audycji ale myślałem, że tylko black audycję kończą, podobnie było z Radiostacją kiedyś

zostają złote przeboje bo eska i rmf maxx to kicha, non-stop ten sam szajs leci

Opublikowano

Dobra Pany ja spadam - 3ciej nocki nie zarwę :grin:

Opublikowano

hhaha :D

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

narka Bart

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.