Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak ma być jak schłodzi to się wyłącza a im mniejsze obroty dmuchawy tym mniej zasysanego ciepłego powietrza z dworu

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Panowie Panowie, jest sprawa jedna jeszcze, o której chciałem wspomnieć... mianowicie od kupna b6-stki, nie działają mi z tyłu głośniki i suboferek w bagażniku. Czytałem, że często to uszkodzony wzmacniacz, ale wyciągłem, kolega mi go sprawdzał i stwierdził, że jest ok, jaki inny powód może być, ew. jesteście mi to w stanie sprawdzić na najbliższym spocie? :))

a jakie radio masz?

dzisiaj już nie dam rady z kablem. możemy w poniedziałek się styknąć

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok

Opublikowano
Panowie Panowie, jest sprawa jedna jeszcze, o której chciałem wspomnieć... mianowicie od kupna b6-stki, nie działają mi z tyłu głośniki i suboferek w bagażniku. Czytałem, że często to uszkodzony wzmacniacz, ale wyciągłem, kolega mi go sprawdzał i stwierdził, że jest ok, jaki inny powód może być, ew. jesteście mi to w stanie sprawdzić na najbliższym spocie? :))

Zacznij od sprawdzenia czy wzmak dostaje zasilanie (pin 1 w kostce wzmaka).

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Kurde... 21:00 a tu się nic nie dzieje :kwasny:

Bo na razie czytaja... :grin:

Opublikowano

wakacje się zaczeły oficjalnie

Opublikowano

Niestandardowy, w ten wtorek

Siema,

Benoos miło było poznać

Na VAG evencie niezłe bryczki się zjechały

Opublikowano

no mi dopiero za tydzień zaczynają się wakacje....i po paru dniach niestety się kończą :grin: ale w planach jest wygrzewanie tyłka nad morzem więc :dancing:

Opublikowano

Pepin, ta oferta to raczej przepolerowanie mleczkiem i zostawienie pełno hologramów, nikt kto to dobrze robi nie wieźmie tak śmiesznej kwoty np. za R8 :whistling:

Opublikowano

chłopaki weźcie sie za jakąś robote a nie tylko te posty ślecie od rana jest tyle napisane ze do 2 nie ogarnę :bag:

ps. kiedy jakis spot? :D

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

ps 2 http://img191.imageshack.us/img191/2378/h4b.gif jeździła kobieta

Opublikowano

z tego co wiem byl plan na niedziele ze spotem... czas aby ktos liste zapuscil... :decayed:

Opublikowano

1. Maxcudo

Opublikowano

2.niestandardowy

Opublikowano

ja pisałem o możliwości spota na Hlonda bo jest pokaz super furek z Gran Tourismo Polonia, ok 15 się pokazy zaczynają

Opublikowano

vario, ja jestem na tak... moze inaczej bede na ul. hlonda okolo 16...

Opublikowano

fatboy500 - radio concert II ;)

Bart-S - zebym jeszcze wiedzial jak i mial czym ;)

dlatego pisalem, czy na spocie byscie mi nie pomogli tego rozkminic ;)

Opublikowano
fatboy500 - radio concert II ;)

Bart-S - zebym jeszcze wiedzial jak i mial czym ;)

dlatego pisalem, czy na spocie byscie mi nie pomogli tego rozkminic ;)

Miernikiem :decayed: - na spocie ktoś Ci ogarnie...

Opublikowano

a może ustawić się na jakąś konkretną godzinę w jakims innym miejscu po GT? np plaza albo malta? bo na GT to trudno będzie się znaleźć raczej...

P.S. dwa lata temu bylem na GT jak było na Baraniaka koło malty, ale w zeszłym roku nie byłem na Hlonda, i teraz mam rozkmine gdzie tu można auto zostawic jak przyjadę?

Opublikowano
  • Autor
:hi: Arek znowu sklaksonowany zostałeś :decayed:

przynajmniej wiem że jedziesz :grin:

Opublikowano

vario jutro ok 13 jestesmy w Żerkowie. Biorę baterie piwska:D

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

SLO czekam

co do Hlonda to najlepiej w okolicy Smolnej zaparkować albo na Orlenie na obwodnicy, znaleźć się można łatwo, trzeba tylko azymut obrać, np. skrzyżowanie Smolna/Hlonda, tam jest dobry punkt widokowy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.