Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

powiem Wam nowosc ... watek zakladam o swojej taczce :)

Najwyższy K.... czas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S żyjesz ? :D

Marcin dajesz.. :)

ps, ostatnio podczas czytania o s6 Szymona naszły mnie przemyślenia na temat zakładania topica o swojej furze oraz temat złodziejstwa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodziejstwo jest i będzie, znajomym ukradli Paska B6 w Avancie w DSG, bez AC, mieli tylko miesiąc, ukradli spod domu w Antoninku pomiędzy 18-20, dlatego chyba do śmierci będę śmigał Fordem, nie przeżyję kradzieży 3ciego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

ale tomasz swoja a4 sprzedales , nie ukradli?

vario, jak dwa? a4 Ci buchneli i co jeszcze?

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-niestandardowe-wozidlo-czorny-avant-309288/#post3966389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

ale tomasz swoja a4 sprzedales , nie ukradli?

vario, jak dwa? a4 Ci buchneli i co jeszcze?

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-niestandardowe-wozidlo-czorny-avant-309288/#post3966389

nie ale golfa V mi skroili i już stresik jest.. po tym co czytam nie wiem czy będę zakładać mój temat..

tzn oczywiście nie byłem na forum golfa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Siemka jak tak sobie czytam to mam takie dziwne odczucie,że zawsze kradną auta bez AC.Przypadek :wink: czy informację :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo służbowe było a Audi miało AC bo w leasingu ale straty duże bo doinwestowane było i narzędzia poszły bye bye za ponad 6k

---------- Post dopisany at 02:32 ---------- Poprzedni post napisany at 02:30 ----------

ja bym tam nie zakładał, przynajmniej pecha mam chyba, Audi był wątek to ukradli, Lexusa był wątek to auto skasowane, dlatego Forda na forum nie wstawiałem i jakoś odpukać w pusty łeb jeździ od prawie 4 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był, są jeszcze wątki z car audio i zawiasem, zaraz zerknę za linkami, niestety są gdzieś na starym forum, linki co mam nie banglają :/

---------- Post dopisany at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany at 02:40 ----------

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b7-b7-tein-super-street-damper-fotostory-vario-tech-b6-tez-podejdzie-39277/ znalazło się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRE mieszany przez Rogala na 166 KM i 385 Nm w prawie całym zakresie obrotów :) jak ukradli miało 2 latka :/ i 155 tkm autostradowego przelotu, jak teraz sobie przypominam w samo audio wsadziłem 15k :/ 2 wzamki Oriona, sub JBL12, osprzęt Directed Audio, sterownik Alpine 9855R + osprzęt pod Iphone'a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musialo grac co? :decayed:

Dobrze grało... Podczas wycieczki na swój pierwszy spot jebłem go ("prawie") w Antoninku swoim paździochem. A nie, zaraz - on hamował, żeby na wiadukcie wyrobić.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...