Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin cicho bo ich spłoszysz:grin:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem za :)

wrzucić w podwieszenie?

Opublikowano

no wrzucaj, moze cos z tego wyjdzie bo ostatnio te spoty to...:facepalm:

Opublikowano

moze lepiej 12... 5tego mnie nie bedzie... :eusathink:

Opublikowano

mi 12 też pasuje więc spoko

Opublikowano

to ustawiam 12, mi obojętnie...

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

lece nyny bo jutro trochę spraw mam do ogarnięcia... 3majta się :hi:

Opublikowano

milo by bylo, stara gwardie poznac...

Opublikowano

no to 12. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

milo bedzie sie spotkac i poznac.

Opublikowano

no jeszcze moglibyscie troche czesciej wpadan na forum,, a nie w wigilie :grin: przemawiaja ludzkim glosem :decayed:

Opublikowano

Witaj Musa :good:

Kopę lat :decayed:

Dla mnie 12 też pasuje :jerk::naughty:

Opublikowano
no jeszcze moglibyscie troche czesciej wpadan na forum,, a nie w wigilie :grin: przemawiaja ludzkim glosem :decayed:

ale za to z wyprzedzeniem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Witaj Musa :good:

Kopę lat :decayed:

Dla mnie 12 też pasuje :jerk::naughty:

Hej. Czyli sie widzimy 12ego. :thumbup1:

Opublikowano

aby sie w terenie rozeznac :wink:

Opublikowano
noż nawet SZajbus się pokazał :naughty: to chyba spota jakiegoś w nowym roku trzeba ogarnąć co

Madas, w wigilię to nawet .... mówią ludzkim głosem, to wypadało się pokazać temu Panu :P

Opublikowano
  • Autor
witam:hi:

panowie Wesołych Świąt, żeby auta błyszczały jak po robicie Vario, i Miedzika

niezawodności i wyposażenia jak jak po robocie u Bart-s'a

dociekliwości Arkadiusza z zadawaniu pytań

umiejętności robienia zdjęć Slo, żeby móc dokumentować postępy rezania

komunikatywności madasa i Madbara, żeby na spotach zawsze było o czym gadać

dobrego humoru nice21 żeby nawet te nie w pełni legalne mody przeszły przegląd.

i wszyscy których nie wymieniłem, żebyście byli wnosząc swój wkład w działanie i życie forum

a przede wszystkim wora pieniędzy żeby było nas stać. spełniać marzenia

uciekam na polski biegun zimna ciekawe jak w tym roku zaskoczy pogoda

do oby szybkiego zobaczenia:hi:

Grzesiu dzięki i Tobie też dużo zdrowia kasy i chęci rezania :banan:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

no to 12. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

milo bedzie sie spotkac i poznac.

12 też mi pasuje się piszę :kox:

Opublikowano

Cholera a mi tradycyjnie zjazd na uczelni wypada w tym terminie :facepalm:

PS. Może ktoś chce mi napisać pracę magisterską :wink::decayed: Temat: bezrobocie :doh:

Opublikowano

:hi:Zdrowa niewiasta :naughty:

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

dobry wieczor. ktos mnie tutaj zna pamieta? :decayed:

:no:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cholera a mi tradycyjnie zjazd na uczelni wypada w tym terminie :facepalm:

PS. Może ktoś chce mi napisać pracę magisterską :wink::decayed: Temat: bezrobocie :doh:

zdążysz przyjechać :decayed:

Opublikowano

Ja tez mam 12 uczelnie, ale na szczescie koncze o 15 :kox:

Opublikowano
  • Autor

No to może w końcu da się zrobić porządnego spota :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.