Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Miedzik ten CS2 to oodpowiednik Corel Draw? muszę kilka folderów zrobić a nie mogę edytować PDFów z USA, mam Adobe Acrobat ale pokazuje mi komunikat, że nie mogę edytować czcionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no zainstalowałem tego Illustratora, najgorsze, że nie mogę edytować tego PDFa a to by ułatwiło sprawę a tak muszę wszystko od podstaw robić tym bardziej, że nie znoszę Adobe, ściągnąłem nowego Acrobata i nie ma opcji edycji tekstu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. i po Świętach :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Witam.

Koledzy forumowicze. Czy jesteście w stanie poratować mnie namiarem na firmę /osobę która ogarnie mi diagnozę VAG i zrobi logi na terenie Poznania. Mam problemu z N75 .

pozdrawiam

PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no audi a2 tez moglo by byc, ale przedzial cenowy inny. tak do max 15 tys. bylem ogladac tego swift-a... 300 km w d*pie i do widzenia nie powiedzialem :facepalm::facepalm:, nastepnym razem juz przez tel zastrzegam sobe zwrot kosztow gdyby co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no audi a2 tez moglo by byc, ale przedzial cenowy inny. tak do max 15 tys. bylem ogladac tego swift-a... 300 km w d*pie i do widzenia nie powiedzialem :facepalm::facepalm:, nastepnym razem juz przez tel zastrzegam sobe zwrot kosztow gdyby co...

a A3 98 rocznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil, zona twierdzi ze stare ;)

bo teoretycznie mam coś takiego sprawne i sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin patrz na de chyba ze masz sprawdzone w pl przez kogos przed wyjazdem bo bedziesz robił wycieczke pamietasz co ci mowilem ze jade po 3 auto rezerwowe przywiozlem wszystko sie zgadzalo jak mowil przez tel i na ogloszeniu

jak sie nie myle musze znalesc tam gdzie bralem teraz auto od niemca z komisu daje gwarancje i dobre ma auta ze znana historia serwisowa itp to mial audi a2 ale musze znalesc ogloszenie wyjsciowo 3200 euro

masz pierwsze lepsze ogloszenie zawsze mozna zadzwonic i zbic cenne blisko male oplaty celne Audi A2 1.4 Klimaautomatik als Kleinwagen in BERLIN

kolejene Audi A2 1.4 Navi/ TÜV neu/ Scheckheft/ Top als Kleinwagen in Cottbus kolejna Audi A2 1.4 109.000 km, Euro4 Norm, TÜV/AU 06/2015 als Kleinwagen in Bandenitz co prawda defekt ale mozna duzo zbic z cenny kolejna Audi A2 1.4 als Kleinwagen in Dessau

Suzuki Swift 1.3 LPG als Kleinwagen in Falkensee tu masz werse RS Suzuki Swift 1.3 RS Dance Klima Alus 2.Hand als Kleinwagen in Berlin tu do naprawy

a ten jest najlepszy RUW Autohaus Rostock in Rostock

tu ladna ale wiem ze do tylu nie szukasz Audi A4 1.8 T S Line BOSE / OZ / MP3 / PDC / TÜV Neu als Limousine in Rostock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o VW New Beetle? :mysli:

Ja kupiłem takowego tydzień temu dla mojej mamy na gwiazdkę :naughty: Całkiem przyjemne autko, dość dużo miejsca z przodu i całkiem nie mały bagażnik, w sam raz na większe zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w poznaniu i na szybko potrzebuje kogoś kto podepnie mi auto pod komputer. Pomoże ktoś? Mój numer 723 368 559

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...