Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy do RNS-D można łatwo ściągnąć i nagrać clonem na CD - nie ma takich jaj jak w przypadku map do RNS-e :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Pany - chce sie przejechać na jeden dzień do Berlina w niedziele żeby połazić. Macie jakiś sprawdzony parking jak najbliżej centrum? Albo gdzieś przy metrze?

Jak myśli też o zakupach, to niedziela odpada, bo 90% sklepów zamknięte :kwasny:

Fajny parking ma KaDeWe, do tego o ile dobrze pamiętam nie płatny, lecz to nie ścisłe centrum. Na "Kudamie" Kudammstrasse~~ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Bez zakupów - tylko łazenie + browarki :decayed: A jak jest z tym wjazdem do miasta? Da sie tylko z zielona naklejką czy w ogóle sie nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś namiary w necie na mapy do bns 5.0 i ewentualnie jakiś soft??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz: Potrącił pijaną ciężarną, bo uciekał? - Wykop.pl

nosz do ciężkiej k**wy nędzy co się dzieje w tym kraju ? ...... ja pier**le !.

najpierw pijany dresiarz w beemce zabija 6 osób.

Potem jacyś patole kręcą bączki mercem i zahaczają matkę z dzieckiem, dziecko nie żyje.

Teraz dowiadujemy się że grupa najebanych łódzkich zwyroli atakuje bezbronnych ludzi samochodach

je jebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz: Potrącił pijaną ciężarną, bo uciekał? - Wykop.pl

nosz do ciężkiej k**wy nędzy co się dzieje w tym kraju ? ...... ja pier**le !.

najpierw pijany dresiarz w beemce zabija 6 osób.

Potem jacyś patole kręcą bączki mercem i zahaczają matkę z dzieckiem, dziecko nie żyje.

Teraz dowiadujemy się że grupa najebanych łódzkich zwyroli atakuje bezbronnych ludzi samochodach

je jebie.

w radiu słyszałem że na kilkaset takich przypadków to pojedyncze osoby dostały tylko wyrok a reszta niewinna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy do RNS-D można łatwo ściągnąć i nagrać clonem na CD - nie ma takich jaj jak w przypadku map do RNS-e :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Pany - chce sie przejechać na jeden dzień do Berlina w niedziele żeby połazić. Macie jakiś sprawdzony parking jak najbliżej centrum? Albo gdzieś przy metrze?

Witam Panowie!

Jeśli chodzi o mapę do RNS-D to masakra!! Ja osobiście nagrałem chyba 20 map i żadna nie startuje. Podobno Clon CD czy inny program wraz z odpowiednim profilem to nie wszystko bo jeszcze jest potrzebna odpowiednia nagrywarka (jakieś tam stare ). Wyhaczyłem gościa z alledrogo do sprzedaje nagrywane za 70 zł i podobno z gwarancją rozruchową;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja faktycznie ostatnio wypalalem z 7 lat temu na stacjonarce za czasów B6, ale nigdy nie było problemów... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zakupów - tylko łazenie + browarki :decayed:A jak jest z tym wjazdem do miasta? Da sie tylko z zielona naklejką czy w ogóle sie nie da?

Wjedziesz bez problemu. Generalnie jak nie będą sobie kontrolowali to nic się nie stanie, ale jak akurat będziesz mieć pecha i będzie łapanka no to mandacik wjedzie. Naklejkę możesz wyrobić w Berlinie, koszt jakieś 4-5 euro, ale w niedziele odpada, ale możesz np w Luboniu jest gdzieś stacja kontroli pojazdów, gdzie za 74pln też możesz kupić 100% legalną naklejkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, kiedys mi przesylales rozpiske zarowek we wnetrzu do audi, masz to jeszcze?

:hi:

B6_Light_Position-Final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :) zamawiam ledy od TOMNIK gdyby ktos byl chetny mozna do paczki dorzucic...

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Tomasz, a nie masz czegos takiego do polo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy do RNS-D można łatwo ściągnąć i nagrać clonem na CD - nie ma takich jaj jak w przypadku map do RNS-e :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Pany - chce sie przejechać na jeden dzień do Berlina w niedziele żeby połazić. Macie jakiś sprawdzony parking jak najbliżej centrum? Albo gdzieś przy metrze?

Witam Panowie!

Jeśli chodzi o mapę do RNS-D to masakra!! Ja osobiście nagrałem chyba 20 map i żadna nie startuje. Podobno Clon CD czy inny program wraz z odpowiednim profilem to nie wszystko bo jeszcze jest potrzebna odpowiednia nagrywarka (jakieś tam stare ). Wyhaczyłem gościa z alledrogo do sprzedaje nagrywane za 70 zł i podobno z gwarancją rozruchową;-)

no dobra nagrywarka to podstawa , później odpowiedni firmware ....

ja mogę zaryzykować nagrywanie i w razie co jakąś finkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zakupów - tylko łazenie + browarki :decayed:A jak jest z tym wjazdem do miasta? Da sie tylko z zielona naklejką czy w ogóle sie nie da?

Wjedziesz bez problemu. Generalnie jak nie będą sobie kontrolowali to nic się nie stanie, ale jak akurat będziesz mieć pecha i będzie łapanka no to mandacik wjedzie. Naklejkę możesz wyrobić w Berlinie, koszt jakieś 4-5 euro, ale w niedziele odpada, ale możesz np w Luboniu jest gdzieś stacja kontroli pojazdów, gdzie za 74pln też możesz kupić 100% legalną naklejkę :wink:

Lepiej wyrobić i mieć spokój, w centrum jest tyle kamer, że zaraz Cię wyhaczą bez naklejki, a mandacik min. 40EUR.

Sprawdź sobie gdzie na wlocie do miasta od Twojej strony jest TUV, Dekra, albo warsztat, który wydaje naklejki i po problemie, pokazujesz dokumenty, płacisz 5-15EUR i dostajesz naklejkę z numerami pojazdu, ja do busa za żółtą zapłaciłem 8EUR.

Do końca 2014 auta zarejestrowane za granicą mogą wjeżdżać na żółtych naklejkach. Miast z ograniczeniem jest coraz więcej, więc lepiej mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: każdy co innego pisze :grin: przed chwilą gadałem ze znajomą, która mieszka w Berlinie od kilku miesięcy i mówi, że jej kumpel jeździ pół roku bez naklejki i spokój... Jak będzie stacja w miarę po drodze i koszt ok 5-10 EUR to wole kupić, ale jak mam się babrać teraz za połowe ceny ewentualnego mandatu to mi się nie chce :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość miast ma już zieloną, ja starą ciężarówka cały rok do kilku miast wjeżdżałem z żółtą, policje mijałem i spokój był :-) ale jak bedziesz w godzinach pracy jechać to powinieneś dostać bez problemu. Tylko pytanie czy dostaniesz zieloną bo już widziałem B7-ki na żółtej nalepce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechać na 100% w niedziele także z godzinami pracy d*pa... A zielona należy sie niby dislom z pierwsza rejestracja od 1.1.2006 i spełniającym normę euro 4 wiec sie łapie na styk prawie :wink:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Niby znalazłem serwis otwarty 24h - potwierdze jak wrócę czy to prawda :)

TBumacz Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...