Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musa, ja to nie wiem czy na tego spota to jechać,

same szczuny chcą przyjechać, do szkoły jeszcze chodzą .....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Musa, ja to nie wiem czy na tego spota to jechać,

same szczuny chcą przyjechać, do szkoły jeszcze chodzą .....

:dziura:

Opublikowano
Musa, ja to nie wiem czy na tego spota to jechać,

same szczuny chcą przyjechać, do szkoły jeszcze chodzą .....

:dziura:

w wieku 23 lat to z Piotrowa na główny PKP na piechotę szedłem, żeby w nocnym MPK biletu za bagaż nie płacić ... (to był 2x normalny bilet)

a teraz to se audi studenty jeżdżą .... w doopach im się poprzewracało ;)

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

btw.

kreacje sylwestrowe https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1466096_10202215920814759_1762800887_n.jpg

Opublikowano

ja chce isc tam na sylwka :slina: tam gdzie ona... :slina:

Opublikowano

świat się zmienia Karolu... zobaczysz na własne dzieci i jak to porównasz do swojego dzieciństwa to nie uwierzysz. zresztą pewnie już tak jest. najgorsze to mieć właśnie takie podejście że się komuś poprzewracało... trzeba iść z duchem czasu ;)

Opublikowano

:hi:

ja też chętnie 12-tego wpadnę

Karolu zacna kreacja:wink: a Marcin to ci pies na baby:wink:

Opublikowano
Cholera a mi tradycyjnie zjazd na uczelni wypada w tym terminie :facepalm:

PS. Może ktoś chce mi napisać pracę magisterską :wink::decayed: Temat: bezrobocie :doh:

zdążysz przyjechać :decayed:

Będę robił co mogę :wink:

A tymczasem problem:

zawias_audi.jpg

Pękł zawias od schowka. Wymieniał to ktoś z was ?

Opublikowano
Cholera a mi tradycyjnie zjazd na uczelni wypada w tym terminie :facepalm:

PS. Może ktoś chce mi napisać pracę magisterską :wink::decayed: Temat: bezrobocie :doh:

zdążysz przyjechać :decayed:

Będę robił co mogę :wink:

A tymczasem problem:

http://s9.postimg.org/uermiol23/zawias_audi.jpg

Pękł zawias od schowka. Wymieniał to ktoś z was ?

Napisz do fantastica - jeśli jest w PL to ogarnie Ci tą usterkę.

Pozdro dla qubazulu którego spotkałem dziś po drodze do starego browaru :wink:

Opublikowano

Witam wszystkich. Panowie Wesolych Swiat dla was i waszych rodzin .

Opublikowano

a teraz bardziej samochodowo ;) .. i żadna eSa i EreSa by nei dała rady ;)

Opublikowano

dobry wieczor :hi:

noż nawet SZajbus się pokazał :naughty: to chyba spota jakiegoś w nowym roku trzeba ogarnąć co

Madas, w wigilię to nawet .... mówią ludzkim głosem, to wypadało się pokazać temu Panu :P

a od kiedy Wigilia jest 22 grudnia??? :eusathink::decayed:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Musa, ja to nie wiem czy na tego spota to jechać,

same szczuny chcą przyjechać, do szkoły jeszcze chodzą .....

:dziura:

w wieku 23 lat to z Piotrowa na główny PKP na piechotę szedłem, żeby w nocnym MPK biletu za bagaż nie płacić ... (to był 2x normalny bilet)

a teraz to se audi studenty jeżdżą .... w doopach im się poprzewracało ;)

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

btw.

kreacje sylwestrowe https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1466096_10202215920814759_1762800887_n.jpg

a ja piechota chodzilem z okolic rynku jezyckiego kawałek za piotrowo, ale z fantazji, zreszta co to za radocha, jechac ale nie prowadzic. :wink:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Cholera a mi tradycyjnie zjazd na uczelni wypada w tym terminie :facepalm:

PS. Może ktoś chce mi napisać pracę magisterską :wink::decayed: Temat: bezrobocie :doh:

temat z wyboru czy wylosowany? :wink:

Opublikowano

Temat w zasadzie wyznaczony, wszyscy z grupy mają ustalone tematy od pół roku a ja od dwóch tygodni :decayed: A za kolejne dwa tygodnie dwa rozdziały do oddania :grin:

Opublikowano

masz w pracy wykazac ze w polsce jest bezrobocie? :kox:

Opublikowano

Karolu, ja juz od 2 lat Audi nie jeżdżę :decayed:

Opublikowano

Nie, cały temat brzmi "polityka przezwyciężania bezrbocia na podstawie powiatu Wągrowieckiego. Mam opisać fundusze unijne ile osób wzięło dofinansowania, jakie są kursy i szkolenia i takie tam. I potem wykazać czy to coś dało tzn czy od momentu wprowadzenia dofinansowań i reszty bezrobocie spadło czy wzrosło... Wynik omówić i podać prawdopodobne przyczyny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W ten wigilijny dzień zaśnieżony

kiedy w kościele uderzą dzwony

przyjmijcie wyrazy wszelkiej radości

a w Nowym Roku życzenia zdrowia

szczęścia i pomyślności

życzę ja czyli Arkadiusz :hi:

Opublikowano

Życze wszystkim zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla was i waszych bliskich Pany :wink:

Opublikowano

A ja zycze Wam i calym Waszym rodzinka... duzo duzo zdrowia,szczescia, pomyslnosci, usmiechu i radosci w Świeta Bozego Narodzenia, bogatego Gwiazdora i niechaj Wam sie wszystkie mody pomyslnie pokonczą :decayed: pieniedzy Wam zyczyc nie bede bo .... Ci na Tytaniku mieli i sami wiecie jak skonczyli...:decayed:

Opublikowano

Dzien dobry i Wesołych Świąt Wszystkim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.