Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rok zastanawiałem się na co zmienić a potem pół roku szukałem danego egzemplarza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Dla mnie w sumie puki co październik ok, zobaczymy jak dalej jak coś bliżej termin będzie :kox:

Zbyt często po Polsce latam :wallbash:


fantastic niedługo jubileusz :kox:

DYCHA! :good:

Ja za 5 dni dopiero 6 lat :kox: :kox:

Edytowane przez Maxcudo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie mówcie masakra straszna tyle miesiecy już sie boje go zobaczyc jak wyglada jak ja jezdzilem co 2 dzien na myjnie woskowanie itp poprostu polskie prawo kazdy ch... na swój strój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ale miejmy nadzieje że w końcu to nastąpi uroczyste oddanie złoma hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fantastic niedługo jubileusz :kox:

Popatrz panie jak ten czas leci ....

nic mi nie mówcie masakra straszna tyle miesiecy już sie boje go zobaczyc jak wyglada jak ja jezdzilem co 2 dzien na myjnie woskowanie itp poprostu polskie prawo kazdy ch... na swój strój

A co się stało bo nie jestem w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód mi ukradli spraawcow złapali na gorącym policja przeprowadziła wszystkie ekspertyzy Ale nie ma narazie chceci mi oddać i stoi na parkingu policyjnym już 4 miechy polskie prawo

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to co oni nim wjadą na salę jako materiał dowodowy czy co k... Paranoja jakaś :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to co oni nim wjadą na salę jako materiał dowodowy czy co k... Paranoja jakaś :facepalm:

Nie, ale zawsze obrońca może podważyć jakiś materiał dowodowy i będzie potrzebna następna ekspertyza. A my się dziwimy że ruskie nie chcą oddać wraku tupolewa (wiadomo, tam są jeszcze względy polityczne), a u nas przecież jest to samo.

Kumpel też to przerabiał. Auto stało ponad pół roku na parkingu policyjnym. Mało tego, musiał wykupić ubezpieczenie bo się kończyło. A jak odebrał auto to już do niczego się nie nadawało po takim czasie stania pod chmurką i bez rozruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo polisa mi się skończyła i musiałem zapłacić za nową.i ciekawe ile lat będę płacił za samochód który tak naprawdę jest nie w moim użytkowaniu.Dla mnie to jest chore placis kupę pieniędzy ac a buchna Ci samochód i Ty masz zabawę i przepychanke powinien być regres na ubezpieczyciela i nie powinno mnie to interesować lub sprawy dowodowe wykonane w ciągu 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo polisa mi się skończyła i musiałem zapłacić za nową.i ciekawe ile lat będę płacił za samochód który tak naprawdę jest nie w moim użytkowaniu.Dla mnie to jest chore placis kupę pieniędzy ac a buchna Ci samochód i Ty masz zabawę i przepychanke powinien być regres na ubezpieczyciela i nie powinno mnie to interesować lub sprawy dowodowe wykonane w ciągu 30 dni.

Podejrzewam że to kwestia jakiegoś prokuratora. Pewnie gdyby chciał to auto mogłoby już zostać wydane. Ale że większość tych pseudo wyedukowanych ludzi to po prostu synusie i córuchny swoich rodziców, którzy nie koniecznie znają się na tym co robią to jest jak jest. Po co się wykazywać jak można iść po najmniejszej linii oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jakieś czary mary pomysły się kończą. Blizniacza jednostka by pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...