Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie najlepsza droga: Lubliniec, Kluczbork, Ostrów wlkp, Jarocin, Poznań. Tylko w piątki ta droga jest taka sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Jak najlepiej dojechać do Poznania z Gliwic? Przez Leszno czy przez Gostyń. Przez Śrem podobno są długie korki.

śrem ma obwodnicę od strony gostynia/rawicza także powinno być spoko wszystko zależy od pory dnia , bo w pewnych godzinach i miejscach korków nie miniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak najlepiej dojechać do Poznania z Gliwic? Przez Leszno czy przez Gostyń. Przez Śrem podobno są długie korki.

śrem ma obwodnicę od strony gostynia/rawicza także powinno być spoko wszystko zależy od pory dnia , bo w pewnych godzinach i miejscach korków nie miniesz

To przez Leszno, Kościan oprócz Śrem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja ta trasę robię często. Przynajmniej 4razy w miesiącu. Polecam z Gliwic autostrada do Wrocławia koszt 16,20zł a następnie z Wrocławia na poznań przez Leszno, Kościan i poznań:-)

Najszybsza trasa, nawet jak staniesz na wylocie z Wrocławia w stronę poznania to i jesteś szybciej aniżeli przez inne trasy. Jeszcze dobra droga jest na łódź autostrada a1 i później z A1 na wysokości Łodzi wbijasz się na A2 na poznań ale tam za same bramki jest chyba 70zł do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Krynicznie pod Wrockiem zakorkowane proponuje jechać dalej na s8 i zjechać przez Łozinę do Trzebnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty są raz na kilka miesięcy ostatnio

W tę niedzielę wypada akurat pod M1 zlot grupy audi poznań, więc może się tam trafi jakaś dusza z klubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty są raz na kilka miesięcy ostatnio

W tę niedzielę wypada akurat pod M1 zlot grupy audi poznań, więc może się tam trafi jakaś dusza z klubu :decayed:

niewiesz czasem o ktorej godz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16:00 ale chyba warto poczytać bo jak będzie padać to pewnie na parkingu pod M1 może nie wyjść to im :P

https://www.facebook.com/events/213630625714692/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowerem mogę się wybrać, albo jak będzie w miarę pogoda to mogę odkurzyć Simsona hahaha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowerem mogę się wybrać, albo jak będzie w miarę pogoda to mogę odkurzyć Simsona hahaha :kox:

Hej masz simsoma :) czemu wczesniej nie pisałeś jechalismy do Zdzisława Koprasa pojechał byś z nami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za jakims spotem małym :) Tylko musze wydech nareperować, bo na progu zwalniającym troche go rozszczelnilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za jakims spotem małym :) Tylko musze wydech nareperować, bo na progu zwalniającym troche go rozszczelnilem [emoji14]

Do niedzieli dużo czasu, dasz radę [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...