Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin ....

Patrząc na na Twój opis to masz reflektory starego typu na żarówkę H4 Ta?

Jeśli tak to :thumbdown: nie podejdą . One są dedykowane pod żarówki H7

A jeśli masz nowe soczewkowe reflektory na żarówki (H7) to czy nie lepiej kupić trochę droższe z cienkimi przetwornicami które montujesz pod reflektorem we wnece na przetwornice i nie ma problemu z szukaniem miejsca na nie, nie robią zakłóceń radia itp.

coś takiego....

Zestaw xenon slim H7M

Ale minimum o spryskiwacze reflektorów nie zapomnij sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam założone w Audi b5 w ori lampy valeo xenon koito i philips d2s 4300, soczewki w lampach są h7. Jednak światło nie jest tak mocne jak powinno być, mam linię światło cień ale nie jest ona tak widoczna jak w h7. Soczewki rozebrane sprawdzone nic nie jest wypalone. Moje pytanie czy szukać soczewek d2s czy może spróbować założyć żarniki HID h7 do oryginalnych przetwornic. Miałem kiedyś założony zestaw HID w golfie w lampach soczewkowych sonar h1 i po założeniu xenonu miałem światła jak niejedno nowe autko, tam to była różnica. A tu lipa, jedynie to autko nabrało wyglądu bo z zewnątrz wygląda super.

Także czekam na zdanie fachowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIDy podejdą tylko żeby miały wejście takie same jak żarówki H7, miałem takie przez chwile co do użytkowania wszystko fajnie, gorzej prawnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, odświeżę troszkę temat. Wiem że nie ma tu Wielu zwolenników zestawów HID ale proszę o wyrozumiałość. Powiem tak wkurza mnie już żółta barwa świateł i słaba jakość oświetlenia, mój znajomy ma Audiczkę z 99r. o Ori Ksenony i nie ma do nich samopoziomowania ani też sprysków. Przechodzi każdy przegląd od 3 lat nigdy się do niego Policja nie doczepiła. A więc postanowiłem Zakupić sobie taki zestaw do mojego auta i proszę o pomoc. Jaki Polecacie Zestaw Aby wpasowały się fajnie Przetwornice w specjalne miejsca pod kloszami? Posiadam Reflektory Valeo z soczewkami. Bardzo proszę o pomoc. z góry dzięki. Jeśli można to chętnie przyjmę Linki do takich zestawów. Pozdrawiam.


A więc pochwalę się moją zamianą z H7 na HiD.

W moich lampach z tyłu Valeo pisało H7 oraz D2S Ksenon tak więc chyba ok:

Zamontowałem tak:

57741383947596716300.jpg

Świeci to tak:

28365136602668076453.jpg

I na końcu efekt Before & After:

20948041492318720902.jpg

Zastanawia mnie tylko jak poznać czy soczewka wypalona czy nie, nie mogłem do tego dojść podczas zakładania HiDów, próbowałem rozkręcić soczewkę aby ją wyczyścić ale niestety nie miałem długiego śrubokręta :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ustaw sobie te światła porządnie bo z tego co widać na drugiej fotce to nie są ustawione należycie .... :wink:

Edytowane przez OLIVER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ustaw sobie te światła porządnie bo z tego co widać na drugiej fotce to nie są ustawione należycie .... :wink:

- Możesz mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jak to widzisz że źle świeca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ustaw sobie te światła porządnie bo z tego co widać na drugiej fotce to nie są ustawione należycie .... :wink:

- Możesz mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jak to widzisz że źle świeca?

Każdy reflektor ma regulacje światła góra -dół i na boki w prawo- w lewo...

Jak widać na drugiej fotce u Ciebie nie świecą w jednym poziomie Ja nie jestem wstanie na oko Ci powiedzieć który masz sobie wyregulować ...Czy lewy (kierowcy)podnieś do góry ...czy prawy(pasażera) o puścić w dół ...A może obydwa trzeba odpowiednio ustawić .....Tak aby linie światła zaznaczone na czerwono były w jednej linii poziomej....

Udaj się na stacje i za pare złotych diagnosta ustawi Ci należycie ...a zwłaszcza ze teraz masz światło o wiele razy mocniejsze i by nie oślepiały ....

[/url]">http://http://www.directupload.net'>j7w5iovc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warson, dnia 17 Sie 2014 - 15:13, napisał: snapback.png

Cytat

Ale ustaw sobie te światła porządnie bo z tego co widać na drugiej fotce to nie są ustawione należycie .... :wink:

- Możesz mi napisać w jaki sposób to zrobić? Jak to widzisz że źle świeca?

Każdy reflektor ma regulacje światła góra -dół i na boki w prawo- w lewo...

Jak widać na drugiej fotce u Ciebie nie świecą w jednym poziomie Ja nie jestem wstanie na oko Ci powiedzieć który masz sobie wyregulować ...Czy lewy (kierowcy)podnieś do góry ...czy prawy(pasażera) o puścić w dół ...A może obydwa trzeba odpowiednio ustawić .....Tak aby linie światła zaznaczone na czerwono były w jednej linii poziomej....

Udaj się na stacje i za pare złotych diagnosta ustawi Ci należycie ...a zwłaszcza ze teraz masz światło o wiele razy mocniejsze i by nie oślepiały ....

- to że da się ustawić poziom góra dól to jest w każdym aucie gdzieś obok kierownicy, ale czy oprócz tego ustawienia jest jeszcze gdzieś w reflektorach opcja ustawiania na boki itp... Niestety żałuję że nie zrobiłem zdjęć jak świeciły wcześniej zwykłe H7.

Jakie dokładnie przetwornice kupiłeś że pasują tak ładnie? :)

- http://sklepowisko.com/index.php?route=product/product&filter_name=Zestaw%20S1068%20CANBUS%20H7M%20&sort=p.price&order=DESC&limit=100&product_id=216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdej lampie ustawia sie odblysnik w pionie i poziomie

a tym co masz w srodku opuszczasz lampy przy obciazonym tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w lampie dwa pokretla, jedno do ustawienia gora-dol i drugie do ustawienia prawo-lewo (tym trzeba dluuuuuuugo ponoc kręcić zeby zobaczyć różnice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z trzeszczeniem i słabym odbiorem CB radia po montażu przetwornic koito? Ja u siebie do bixa założyłem przetwornice takie jak autor wątku, żarniki philips D2S i po włączeniu mijania cb zaczyna trzeszczeć i jest bardzo słaby odbiór :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pierścieni do d2s można sobie wyrezac pierścień ze starej żarówki h7 i tak samo podkleic na palnik d2s pasuje idealnie i niema problemu z przekrecaniem palnika w gniezdzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

6356370bcedfc12c693f1289cfe07cf5.jpg

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ciekawy materiał odnośnie różnicy soczewki z H7 a Xenon i bi-xenon z tego co ten człowiek opisuję to wygląda na to że soczewki się niczym nie różnią. Jedyna różnica to mocowanie żarówki 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...