Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto jest z 2004r.kupiłem je z przebiegiem 136000 (tylko dla silnika i napędu bo ubogi był strasznie) ok. 2 lata temu a wrzucam teraz już przed końcem zmian,niestety nie mam zdjec zrobionych zaraz po zakupie,to najstarsze które mam, juz na nowej feldze,zawiasie i listwach drzwi w kolorze :decayed:

img1317k.jpg

WIEC JAK JUŻ PISAŁEM AUTO BYŁO WYPASIONE :polew: W:

-el.4 szyby

-el.lusterka (podgrzewane,regulowane i skladane)

-wspomaganie kierownicy

-dwustrefowy klimatronik

-podgrzewane dysze spryskiwaczy

-dwa podłokietniki

-składane/dzielone tylne oparcia

-wykończenie w boazerii

WIEC DOŁOŻYLEM KILKA GADŻETÓW

WNĘTRZE

-trójramienna kierownica z multifunkcja z modelu B7

-dekory ze szczotkowanego alu

-moduł bluetooth audi

-tempomat

-navi RNS-E

-podłokietnik doczekał sie obróbki u Raggamana w czarną perfore

-gałka zmiany biegów z S3

-nowy włącznik świateł z funkcją auto

-pakiet oświetlenie

-fotele RECARO przód;kierowcy-ERGOMED DS/E,pasażera-ERGOMED DS

obraz043h.jpg

obraz045a.jpg

POD MASKĄ

obraz047bg.jpg

-1,9 TDI AVF po programie u Rogala na 165PS

-turbo z silnika BRD

-FMIC z orurowaniem z kwasu i wyciętym EGR-em

-ogrzewanie postojowe Eberspacher HYDRONIC

-wylecial kat a wskoczyl downpipe fi 60mm z kwasu

img6093e.jpg

mg7713.jpg

img6105.jpg

ZAWIAS I HEBLE

-amortyzatory KONI SPORT z możliwoscią regulacji twardości

-sprężyny VOGTLAND -35mm,dedykowane do powyższych amorków

-stabilizatory przód i tył z RS4

-hamulce z A6 3.0 320mm

-płyn hamulcowy Motul RBF600

-wszystkie przewody hamulcowe w oplocie

ZEWNĘTRZNY WYGLĄD AUTA

-dokładki w kolorze nadwozia

-tylny zderzak od 1.8T

-końcówki wydechów

-ściemka szyb

-koła 17+18 cali z oponami 225/45/17 i 255/35/18

-lampy soczewkowe zastąpił bixenon

-parktronik audi -tył

to chyba by bylo na tyle,a teraz auto wyglada tak:

img6108r.jpg

img6112bq.jpg

img6117j.jpg

img6122.jpg

img6125o.jpg

W NAJBLIŻSZYCH PLANACH JEST JESZCZE:

-montaż przedniego zderzaka S-line który już leży i czeka

-korekta softu u Rogala- :mysli:pazdziernik

-podłaczenie do instalacji auta parktronika (bo jeszcze nie bylo czasu-leży od roku :decayed:)

-montaz fotela przedniego pasażera jak upoluje szyny :gwizdanie:

img6320.jpg

...i po korekcie :wink4:

jak do tej pory auto spisuje sie idealnie,oczywiscie po zakupie robilem rozrzad,regularnie wymieniane filtry i olej,jedyne co naprawialem to do wymiany poszly koncówki drazków,łączniki i gumy przy okazji wymiany stabilizatorów

Nastapily pewne zmiany,parktronik odszedl na dalszy plan z roznych wzgledów a pojawila sie kamerka :good:

Opublikowano

fura :kox: dlugo sie czailes zeby wrzucic na forum

fajna gleba wyglada na wieksza niz -35 :good:

Opublikowano

Piekna i ze smakiem :good:

Opublikowano

fajna gleba jakie springi tam masz?

EIBACH PRO KIT o ile dobrze pamiętam

Auto sliczne tylko silnik nie ten :thumbdown:

Opublikowano

Pierwsza odsłona.. Auto mi znane, więc nie będę się silił na poezję.. :P

Ale nowa felga chyba niezbyt mi leży :mysli:

Może na żywo wygląda koks, ale ze zdjęć chyba satynowe, srebrne felgi podobały mi się bardziej :wink4:

Opublikowano

Pierwsza odsłona.. Auto mi znane, więc nie będę się silił na poezję.. :P

Ale nowa felga chyba niezbyt mi leży :mysli:

Może na żywo wygląda koks, ale ze zdjęć chyba satynowe, srebrne felgi podobały mi się bardziej :wink4:

Na żywo jest :kox:

Opublikowano

Autko na zdjęciach i na żywo jest zajebiaszcze :good:

Kokos :oklaski: za mody bo z ubogiej wersji wyszło teraz na bogato :kox:

Opublikowano

wyjeb chromy i będzie malina :kox:

Opublikowano

Nowe fele wygladaja super na zywo. Zdjecia nie oddaja efektu... szkoda tylko, ze kapec 255 :)

Opublikowano
  • Autor

fura :kox: dlugo sie czailes zeby wrzucic na forum

fajna gleba jakie springi tam masz?

napiałem KONI SPORT

fajna gleba jakie springi tam masz?

EIBACH PRO KIT o ile dobrze pamiętam

Auto sliczne tylko silnik nie ten :thumbdown:

WAL SIE NA CYCE przez przypadek go nie kupilem :wink4:

dzieki ogólnie

Opublikowano

Co to za kola?

Opublikowano

Kokos, graty :good:

z takiej serii tak fajny wozik :wink4:

Opublikowano

Po prostu przepiękna (ten kolor miałem w swojej B6) :good: Mody na najlepszym poziomie, widać, że wszystko robione z głową i przemyślane :good:

Co za końcówki tam wstawiłeś ? Ori audi czy jakieś inne, jaką mają średnicę ?

Opublikowano

fura miodek :kox:

te chromy tylko nie pasują teraz, ciekawe czy da radę zrobić jak w moskalskiej esie, coś w stylu szadoł lajn :decayed:

Opublikowano

WAL SIE NA CYCE

:pociesz::sex:

ok , to sie wypowiem juz na poważnie , gdybym miał taka fure tylko przynajmniej 1.8T ofkoz to przy takich za***istych felach az sie prosi o wyebanie wszystkich chromów na korzyść black matt'a tj. obwódka grilla i środki lamp

w chromie zostawiłbym tylko znaczek na grillu :good:

ogólnie fura koks

Opublikowano

Piękne autko :) Szkoda, że nie ma sprzedaż ;)

Opublikowano

Piekna felga co to za model :slina:

Opublikowano

Miód malyna. :good:

Mam ten sam kolor i bez chromów w okół szyb wygląda lepiej :rolleyes:

Spryski pod bix....

..i tak jest piękna :wink4:

Opublikowano

Piękne auto, fele właśnie moim zdaniem za***iste

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.