Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to kox :) auto miazga :)

tak samo jak kilka innych HIGH TECHOWYCH aut

Bastek kupił od Kamila ta BMW po czym Kamil po miesiącu ja chce ją spowrotem :):polew: :polew: :polew:

no Kamil juz złożył kolejna E30 :)

61143_1277296832374_1828596952_533722_4649328_n.jpg

oczywiście jak jesteś na BMW syndykat to co ja tu pisze :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no HIGH TECH ma niezłą kolekcje na syndykacie :shocked::evil:

a to jego czarne e30 to już bez komentarza pozostawię :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 11:16_________________________________________________jako że dawno nic tu się nie działo wrzucę zdjęcie mojej czarnej kupy :decayed:

w środku będzie panował trend taki jak całe exaudi czyli czarno :evil:

czarnakupa.jpg

sie uzbiera, sie założy :cool1: będzie czarno na białym czy jakoś tak :kox:

Opublikowano

Po co ? Przecie jest dobrze :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie jest :tongue4:

tunel do połowy jakiś obity, boczki w kolorze nie pasującym do niczego, kierownica mi nie pasowała od początku itd.

dobrze będzie jak skończę.. wszystko czarne + te tofiowe skórki :kox: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tylko jedno za***ista :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Powiem tylko jedno za***ista :kox:

chwilowo nie :confused4: jakaś taka pusta w środku się zrobiła :D[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________centralny się kompletuje:kox: jeszcze tylko brak mi 1 elementu do centralnego w klapie i będzie kompletny :>

centralny.jpg

i środek powoli też :evil:

sufit.jpg

kierac.jpg

a i z wydechem trzeba będzie coś zrobić :gwizdanie:

zdjcie0694.jpg

trochę gratów się uzbierało teraz będę pomału montował :kox:

Opublikowano

Wuju a ona nie była w BMW trends czasami-tylko jakiś rok temu??? mam w domu nr i jest jakby ta sama.

Opublikowano

jak bys chcial jakieś czesci to wal do mnie bo mialem ostatnio 3 E30 na częsci :good: cala instalacje mam z kompami i centralka do E30 tylko ze 5d lampy,silniki,lusterka i inne duperele mam wiec jak cos to wal na PW :)

Betka śliczna :) obecnie ja buduje E30 coupe do driftu :tongue4: oczywiscie nie mam zamiaru rozbebeszyc jej calego srodka :decayed: wszytsko zostaje, ma byc negatyw, 2,5 24v albo 3,0M3,niebieski kolor i troszke stylizowana na M3 E30 :)

Opublikowano
  • Autor

Wuju a ona nie była w BMW trends czasami-tylko jakiś rok temu??? mam w domu nr i jest jakby ta sama.

tego to nie wiem :tongue4:

Opublikowano

niezła gabla była u mnie kiedyś w posiadaniu E-30 czarna.Bardzo ładna sztuka :good:

Opublikowano
  • Autor

nowy gadżet :naughty:: muszę jeszcze tylko maskownice jakieś ładne założyć

pka.jpg

:kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:30_________________________________________________jeszcze parę puzzli mi brakuje i będzie można środek składać :>

Opublikowano
  • Autor

masz tylko e30 czy jeszcze jakieś autko?

był golf ale sprzedałem bo mi brakło na graty do e30 :D

Opublikowano
  • Autor

nie pamiętam kiedy ostatnio :tongue4:

rodziców escorta docieram na razie, miałem e36 na zimę dokupić ale nie znalazłem nic ładnego.. :disgust:

Opublikowano

miałem e36 cabrio pikne autko :D r6 ten dzwięk

chciałbym ;(
Opublikowano
  • Autor

miałem e36 cabrio pikne autko :D r6 ten dzwięk

chciałbym ;(

sprzedaj b6 jak ja i będziesz miał :kox:

a co do dźwięku r6 :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.