Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antywirius dobry i darmowy ??!! Poooomooooocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam avasta i te wszystkie te antyrobaki..ale dalej otwierają mi się jakieś po.... okienka :evil: :evil: :evil:

Avast chyba nie daje rady..co zainstalować dobrego i darmowego co wywali robale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam COMODO ;) darmowy antywirus z sandboxem ;) do domowego użytku w 100% wystarczy :) dodatkowo możesz jeszcze zainstalować sobie geswall i powinien być spokój. Sam też kiedyś miałem AVASTA ale zrezygnowałem na rzecz COMODO (w pełni darmowy zarówno dla prywatnych jak i firmowych klientów, są też oczywiście wersje płatne COMODO ale podstawowa w zupełności Ci wystarczy, nie muli kompa ani nic. )

Polecam też Spyboot S&D (również darmowy program) do przeskanowanie i wyrzucenia z kompa z kompa wszelkiej maści malware etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam avira Antyvirus darmową wersje :good: dotego Comodo Firewall(po małej korekcie bo cała firma od niedawna dosć szpieguje uzytkownika wysyłajac raporty o plikach z dysku - całe szczęscie mozna wyłaczyć)

I do tego Firefox z Adblock+ i noscript, można zapomnieć o durnych reklamach flashach i skryptach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam avira Antyvirus darmową wersje :good: dotego Comodo Firewall(po małej korekcie bo cała firma od niedawna dosć szpieguje uzytkownika wysyłajac raporty o plikach z dysku - całe szczęscie mozna wyłaczyć)

I do tego Firefox z Adblock+ i noscript, można zapomnieć o durnych reklamach flashach i skryptach :good:

:good:

Również polecam tak jak Kowi87 pisze, avira free + comodo firewall, adblock do firefoxa, do tego ja mam jeszcze ThreatFire (chroni przed robakami, keyloggerami, spyware itp.). Efekt - brak wirusów od bardzo długiego czasu... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie firefox nieźle chroni, jak sie dogra pare wtyczek

Mam jeszcze wtyczke keyscrambler do szyfrowania haseł i wpisów na stronach :decayed:

i pare mieszajacych "zeznania" dla wscipskiego googla(google-analytics) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antywirus dobry to czosnek :decayed:

Zapycha dziurki wentylacyjne w baterii :thumbdown:

ho ho :) panienki sie ogladalo :naughty::decayed:

Panienki to ja mam na komórce :decayed:.. podpiąłem aparat pod szwagierki Vaio..później pod moją Toshibę i gówno gotowe :evil: :evil:

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

o stary :shocked: wywal tego avasta i zainstaluj coś porządnego, ale żeby aż tyle nawpuszczał badziewia... gdzie ty łazisz, ze tyle tego nałapałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna no spróbuję tych waszych programów..na razie Avast wykrył 27 zarażonych plików :disgust:

o stary :shocked: wywal tego avasta i zainstaluj coś porządnego, ale żeby aż tyle nawpuszczał badziewia... gdzie ty łazisz, ze tyle tego nałapałeś

Tylko mail, fora internetowe, facebook :wink4:[br]Dopisany: Wrzesień 30, 2010, 08:12:22 _________________________________________________Właśnie wypykało mnie ze 70 Malwere :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na Kaspersky Internet Security 2011 i Emsisoft Anti-Malware i jestem zadowolony :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złapałem jakiegoś gada :thumbdown: Typowego pendrivowego :thumbdown: Od kolesia z xera na uczelni... Wszystkie pliki na przenośnym dysku poszły się jeb@ć w tym praca mgr, na szczęście udało mi się ją wydrukować i oddać :notworthy: Więc jutro format się zapowiada a potem instalacja antywiruska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam avast! free i póki co to ok.

Wywaliłem avg free bo mi za dużo nawpuszczał syfu i w większości przypadków był bezradny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...