Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

no wlaśnie Nowak!!! tutaj go masz, to prawda że za tyle co pisze można taką kupić, ale w benzynce i to zwykle 1,8 więc słabo, słabo...

tdi byś miał skarbonke, za ledwo 20 tyś...w takim roku, ale prawdą jest że są takie "OKAZJE"

WOSIEK pochwal się może jakie plany, tylko mnie nie dołuj że będzie B6... :gwizdanie: bo Ci je ukradne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek2509

WOSIEK pochwal się może jakie plany, tylko mnie nie dołuj że będzie B6... gwizdanie bo Ci je ukradne

już dawno jest B6 1,8 T :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem wkoncu za 25... 3 miechy temu mialem kupca za 26 tyś no ale wtedy nikt nie sądzil że tak ciężko sprzedać auto w polandzie..zauważylem że jest takie rozumowanie w polsce"nie ważne jakie wyposażenie ważne że jest ten model jaki chcesz" więc czy masz golasa czy masz na full wypasie to szybciej sprzedasz golasa za minimalnie mniejszą cene jak za maxymalnie wyposażone auto... teraz jeżdze b6 1.8t tak jak mówi alvaro ale za jakiś czas będzie 1.8tQ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że bliźniaka nie zobaczył live

a ty alv czym teraz wozisz tyłek coś już namierzasz ciekawego czy bez pośpiechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu nigdzie jeździć bo zapi... w polu ale jak coś to albo polową Vectrą A albo staruszka E211 320CDI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...