Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Moja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Z powodu, ze mam mało postów i nie mogę sie wypowiadać w niektórych działach postanowiłem przedstawić Wam swoje Audi, co mam nadzieje do prowadzi do zwiększenia mojego licznika postów i pozwoli na uczestniczeniu w dyskusjach.

Auto, którym jeżdżę to Audi A4 3.0 Avant Quattro z 2003r.

W niedalekiej przyszłości zamierzam wprowadzić małe zmiany miedzy innymi "pakiet" s4 (zderzaki, listwy, progi (kolor), lusterka oraz zegary s4 z kolorowym fisem). Na pewno nie zamierzam naklejać znaczków s4, "pakiet" podoba mi sie tylko wizualnie, a nie ze względu ze jest tak jak w s4 czy tez chce udawać coś czymś, czym nie jest.

Auto w chwili robienia zdjęć było na 18 calowych felgach oraz na amorkach firmy KONI i sprężynach APEX. Jednak doszedłem do wniosku, ze komfort tez jest ważna rzeczą i zmieniłem felgi na 17calowe oraz sprężyny na oryginalne. Amortyzatory pozostały.

Póki co posiadam w nim radio concert II, do końca roku planuje wstawić rns-e.

audi1.jpgaudi2.jpg

audi3.jpgaudi4.jpgaudi5.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

ładna a gdzie wnętrze ????

Opublikowano

Ładny Avancik, kolorek jest super, felgi pasują i są ok, :oklaski:

Opublikowano

Zdjecia chyba jeszcze te z aukcji na allegro, pamietam ja ;)

Bryka ladna, masz to czego mi brakuje - felgi 18" :)

Opublikowano

Autko ladne :th: ale jak dla mnie ta fela nie pasuje do B6. Wyglada zbyt lekko.. :rolleyes:

Opublikowano

jak dla mnie ta fela nie pasuje do B6. Wyglada zbyt lekko.. :rolleyes:

Oj bluznisz przyjacielu, bluznisz... :evil:

Opublikowano

Piękna fura, felgi rewelacjia :-) co do zmian jakie chcesz zrobic to jak najbardziej na +, wrzuć fotki wnętrza jeszcze.... pozdr

Opublikowano

Felga jest ok 17' wystarczy. :oklaski:

Opublikowano

Na zdjeciu jest 18". Jak zalozyl 17" i seryjne sprezynki, to efekt jest pewnie znacznie gorszy.

Opublikowano

3.0TDI :slina: super furka :kox:

Opublikowano

3.0TDI :slina: super furka :kox:

A gdzie Ty widzisz TDI ??

Opublikowano

Bardzo fajna, ale felgi można było zostawić :afro:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajna, ale felgi można było zostawić :afro:

W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18 :)

Opublikowano

W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18 :)

Tak 3mać :thumbup:

Opublikowano

auto super a co do felg to zostałbym przy 18 ;)

Opublikowano

Ja też bym zostawił tak jak było wygląda zacnie :thumbup:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ciekawy kolor a prezentuje się okazale :good:

Opublikowano

Piękna kolorek :kox: żadko się takie widzi na drodze :)

Brawo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.