Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

elegancko wyszło :slina::good: a co z bocznymi uszczelkami bo widze ze zostały jeszcze ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z nimi zrobić czy okleić czy kupić ten barwnik jak pisał ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsufitka wyszła elegancko :good:,te białe uszczelki, potraktuj barwnikiem do materiału i bedzie cacy :wink4:, lampka za***iście się prezentuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie takich komentarzy pozytywnych heh. No zrobie barwnikiem lampe jeszcze całą nie opanowałem ale dzisiaj pomyślałem i ja dobrze zamontowałem. Fajny kolor tej lampki co nie slepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie takich komentarzy pozytywnych heh. No zrobie barwnikiem lampe jeszcze całą nie panowałem ale dzisiaj pomyślałem i ja dobrze zamontowałem. Fajny kolor tej lampki co nie slepy?

no elegancko to wygląda, czym malowałeś plastiki? muszę sie za to wziąść bo efekt mega :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki sprayem motip i podklad pod plastiki ale zrobie je alcantara za jakiś czas lepiej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki sprayem motip i podklad pod plastiki ale zrobie je alcantara za jakiś czas lepiej bedzie.

no ja też myślę wszystko w alcantarę dać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spray motip i podlad motip a sa przetarcia jak lekko palcem zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 metry ale zostawilem sobie na roznie pierdoły jeszcze wiecj zawsze lepiej wiecej kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiera daje dużo heh

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________Dzisiaj zrobiłem zakupy dla mojej niuni bo bardzo słabo świecą światła

osram-night-breaker-plus-head-lamp-bulb-h4-twin-pack-upto-90-more-light--5236-p.jpg

+ LED SMD W Postoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wieca lepiej??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:35_________________________________________________świeca^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te żarówki tylko w H7 i soczewce i musze powiedzieć że dają radę na suchym i mokrym asfalcie :good: po zmianie lamp i żarówek aż się chce jeździć w nocy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dopiero zobacze jak bedzie myśle że w środe bedą. Moj znajomy ma i super świecą. Tylko szkoda że nie mam lamp jeszcze poliftowych ale nie moge Felga ważniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te żarówki tylko w H7 i soczewce i musze powiedzieć że dają radę na suchym i mokrym asfalcie :good: po zmianie lamp i żarówek aż się chce jeździć w nocy :naughty:

a jakie masz lampy po lifcie??jaka firma??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________słyszałęm ze h7 szybciej sie pala i nietanie sa...,ale dlatego lepiej moze swieca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwykłe mam przed liftem narazie na h4[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:55_________________________________________________Mam już kase teraz zabieram się za szukanie felg. Powiedzcie na co zwracać uwage dodam że kupie je raczej na allegro.Chodzi mi o ten wzór

17bril.jpg

Czy warto kupować repliki słyszałem że są lepsze i gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...