Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za BBSy??:> :kox:

Dołączam się do pytania :decayed: Ile to cali ?? :naughty: 20, 21 ? :kox:

to sa 20 i opony 255/30 :afro:

to masakra ja mam 255 i wyglada szeroko a tu 275 szok

Nie moge znalesc co to za BBSy ale opony napewno 275/30R20

Opublikowano

trudzi czy mozesz spytac sie gdzie kupil twoj kolega z sigapuru kierownice łamana

mysle ze lepiej bedzie jak sam sie zapytasz skoro ja od dwoch miesiecy nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie :wink4:

Opublikowano

Panowie, zalozcie sobie jakis watek w stylu "B8 Battalion", tam bedziecie sobie dyskutowac o takich autach... to nie jest miejsce na to.

Opublikowano

Flyer to nie jest techniczy , czy inny watek "scisly" watek , jesli wlascielowi to nie przeszkadza to nie wiem w czym problem , makkiego tez goniles jak chlopak w swoim watku nawa A6 sobie wsadzil bo mu sie podoba pewnie bedzie chcial kupic i chcial sobie o tym podyskutowac. Wydaje mi sie ze troche przesadzasz ostatnio , zaraz ludzie nie beda migli napisac ze im sie inny kolor podoba bo to juz bedzie OT :wink4:

Opublikowano

nie przesadzaj i nie uciekaj w takie skrajnosci...

poprostu to jest temat o danym aucie, dyskusje o zupelnie innym sa nie na miejscu tutaj.

to nie jest watek techniczny, dlatego nie ma ostrzezen za takie OT.

Opublikowano

da sie zamowic allroada z lakierowanymi tymi plastikami czy kolo sobie to sam pomalowal ? Jaki zawias siedzi w tym Allroadzie tam nie ma tak jak w A6 hydrauliki nie ?

Jest opcja lakierowanych dokladek platikowych jak zamawiasz nowe auto. Tu masz dla przykładu:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=138131677&pageNumber=17&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=33&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Z tego co sie orientuje to raczej każdy a4 allroad ma hydraulike

Niestety u nas nie lakierują. Hydraulika jest wyposażeniem dodatkowym i trzeba wyskoczyć za to jeszcze z 7 tys.

Opublikowano

Lakierują.

Opcja Zderzaki, poszerzone nadkola i progi w kolorze nadwozia - 5260

Opublikowano
  • Autor

co myślicie o tym ??

gril.jpg

Opublikowano

co myślicie o tym ??

gril.jpg

Plaster miodu fajny ale grill bez znaczka jest agrotuningiem

Opublikowano
  • Autor

znaczek idzie załatwić taki czarny...

Opublikowano

Patrox ten jest :kox:

Opublikowano

A jak to jest z grillami w B8, czy pasują grille z wersji s-line do non s-line :mysli:

Opublikowano

Znacznie lepszy jest ten grill tylko kosztuje 2500zł

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/4/965/4305/39912152151_large.jpg

gdzie mozna kupic tego grila bo choruje na niego nigdzie nie mogłem znalesc

W serwisie, czas oczekiwania misiac[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 12:48_________________________________________________

A jak to jest z grillami w B8, czy pasują grille z wersji s-line do non s-line :mysli:

grill pasuje jeden i drugi bez problemu

Opublikowano

A jak to jest z grillami w B8, czy pasują grille z wersji s-line do non s-line :mysli:

w B8 grile s line i non s line sa takie same , roznica jest tylko w zerzaku.

Jedyna roznica to 3.0 TDI bo ten jest w czarnym polysku , i S4 ( ten wyglada jak Sline z B7 )

Opublikowano

A jak to jest z grillami w B8, czy pasują grille z wersji s-line do non s-line :mysli:

w B8 grile s line i non s line sa takie same , roznica jest tylko w zerzaku.

Jedyna roznica to 3.0 TDI bo ten jest w czarnym polysku , i S4 ( ten wyglada jak Sline z B7 )

nie jest tylko różnica w samym zderzaku:)

Opublikowano

Patrox

W serwisie, czas oczekiwania misiac

Od czego to grill ?

Opublikowano

nie jest tylko różnica w samym zderzaku:)

grill sline jest inny ? a na czym ta roznica polega ?

Opublikowano

2,5k za grilla :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.