Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala. :)

jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać :) tylko jak on wygra to płaci na moje konto :polew:

cała kasa ze sprzedaży tego rysunku pójdzie na konto Huga w ramach opłaty za serwer.
Opublikowano

KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala. :)

jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać :) tylko jak on wygra to płaci na moje konto :polew:

cała kasa ze sprzedaży tego rysunku pójdzie na konto Huga w ramach opłaty za serwer.

no ale jak on wygra to by nie miał komu zapłacić , tak więc może wplacić mnie :D

Opublikowano

:)Kawal dobrej roboty, i pomysl bardzo dobry, moze inzynierowie (designerzy) z Audi cie zauwaza ;)

Opublikowano

no no pikaso sie kryje :) i cenna idzie do góry dość szybko

Opublikowano

OT: jak pięknie widzieć znów ukochane forum funkcjonujące normalnie....a jaki piękny znaczek w pasku adresu;D Koniec OT. Do rzeczy - Keżor wpadł na bardzo fajny pomysł. Pomyślałem, że spytam koleżankę, czy nie naszkicowałaby czegoś podobnego i się zgodziła;) http://allegro.pl/show_item.php?item=248718162 Oto link. Przepraszam Keżor, że niejako skopiowałem Twój pomysł, ale pieniążki idą na konto klubu, a tych nigdy za wiele;) Zapewniam, że owy rysunek w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej, niż na fotce. Zachęcam do licytowania.

P.S. - Podziękowania dla Natalii Kowalskiej za poświęcenie swojego czasu, włozony trud i gest.

Opublikowano

Brawa dla Ciebie Keżor :thumbup: A oto moje dzieło :D

p1040527ad6.th.jpg

Opublikowano
A oto moje dzieło

No brawo :oklaski:

Opublikowano

sami artyści w tym klubie :decayed:

Opublikowano

sami artyści w tym klubie :decayed:

I dobrze :naughty:
Opublikowano

A oto moje dzieło :D

p1040527ad6.th.jpg

no cacucho, a ta głębia ;]

czy nie naszkicowałaby czegoś podobnego i się zgodziła;) http://allegro.pl/show_item.php?item=248718162

no stary, prawie :polew: porównaj sobie koła , widać że baba rysowała :polew:
Opublikowano

A oto moje dzieło :D

p1040527ad6.th.jpg

no cacucho, a ta głębia ;]

czy nie naszkicowałaby czegoś podobnego i się zgodziła;) http://allegro.pl/show_item.php?item=248718162

no stary, prawie :polew: porównaj sobie koła , widać że baba rysowała :polew:

Bo kobieta musi miec duzy profil opony zeby dobrze forsowac krawezniki :polew: Ale rysuneczki sa super jak przyjedzie moja kolezanka to zlece jej takie cus zobaczymy jak jej pujdzie;p
Opublikowano

Jako-taki tablet i kazdy naszkicuje takie dzielo. W photoshopie tez sa takie efekty ;)

Opublikowano

letallec, to co powiesz o stage 1 ? :P

7e90fcd42cb0d44e.jpg

Opublikowano

Szkice to moja ulubiona forma obrazowania. Widzialem kilka prac S. Dali + Leonardo i od tamtego czasu podziwiam kazda tego typu postac sztuki. Twoje sa fajne i tylko zwrocilem uwage na fakt ze technologia pozwala juz tworzyc takie dziela nawet osobom bez talentu(jak ja) :):hi:

Opublikowano

Nawet przy pomocy tabletu trzeba miec pewien zmysl i zdolnosci.

Opublikowano

taaa tak samo jak trzeba mieć fantazję i pieniążki synku... :polew: sorry za OT... ale Keżor praca jest naprawdę GITES... :notworthy:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 22:59 _________________________________________________dziki_beduin z ALLEGRO to ktoś od nas ??? :polew:

Opublikowano

dziki_beduin z ALLEGRO to ktoś od nas ??? :polew:

Poziu :D

Opublikowano

ej no...a co ze szkicem Natalki??

;)

Opublikowano

ej no...a co ze szkicem Natalki??

;)

To klub A4 a nie A6 , to się nie dziw , ze nikt nie licytuje :D

Opublikowano

ej no...a co ze szkicem Natalki??

;)

za duży profil opon, mówiłem :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.