Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala. :)

jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać :) tylko jak on wygra to płaci na moje konto :polew:

cała kasa ze sprzedaży tego rysunku pójdzie na konto Huga w ramach opłaty za serwer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KEZOR powinienes wprowadzic ZAKAZ KUPNA dla HUGO, bo idea na to nie pozwala. :)

jak chce mieć rysunek to czemu mam mu zabraniać :) tylko jak on wygra to płaci na moje konto :polew:

cała kasa ze sprzedaży tego rysunku pójdzie na konto Huga w ramach opłaty za serwer.

no ale jak on wygra to by nie miał komu zapłacić , tak więc może wplacić mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Kawal dobrej roboty, i pomysl bardzo dobry, moze inzynierowie (designerzy) z Audi cie zauwaza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: jak pięknie widzieć znów ukochane forum funkcjonujące normalnie....a jaki piękny znaczek w pasku adresu;D Koniec OT. Do rzeczy - Keżor wpadł na bardzo fajny pomysł. Pomyślałem, że spytam koleżankę, czy nie naszkicowałaby czegoś podobnego i się zgodziła;) http://allegro.pl/show_item.php?item=248718162 Oto link. Przepraszam Keżor, że niejako skopiowałem Twój pomysł, ale pieniążki idą na konto klubu, a tych nigdy za wiele;) Zapewniam, że owy rysunek w rzeczywistości wygląda o wiele lepiej, niż na fotce. Zachęcam do licytowania.

P.S. - Podziękowania dla Natalii Kowalskiej za poświęcenie swojego czasu, włozony trud i gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje dzieło :D

p1040527ad6.th.jpg

no cacucho, a ta głębia ;]

czy nie naszkicowałaby czegoś podobnego i się zgodziła;) http://allegro.pl/show_item.php?item=248718162

no stary, prawie :polew: porównaj sobie koła , widać że baba rysowała :polew:

Bo kobieta musi miec duzy profil opony zeby dobrze forsowac krawezniki :polew: Ale rysuneczki sa super jak przyjedzie moja kolezanka to zlece jej takie cus zobaczymy jak jej pujdzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkice to moja ulubiona forma obrazowania. Widzialem kilka prac S. Dali + Leonardo i od tamtego czasu podziwiam kazda tego typu postac sztuki. Twoje sa fajne i tylko zwrocilem uwage na fakt ze technologia pozwala juz tworzyc takie dziela nawet osobom bez talentu(jak ja) :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa tak samo jak trzeba mieć fantazję i pieniążki synku... :polew: sorry za OT... ale Keżor praca jest naprawdę GITES... :notworthy:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 22:59 _________________________________________________dziki_beduin z ALLEGRO to ktoś od nas ??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki_beduin z ALLEGRO to ktoś od nas ??? :polew:

Poziu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no...a co ze szkicem Natalki??

;)

To klub A4 a nie A6 , to się nie dziw , ze nikt nie licytuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...