Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podsufitka po praniu odkleiła się...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem praną całą tapicerkę. Dopiero po jakimś czasie spojrzałem w górę i zobaczyłem, że odkleił się materiał podsufitki - po prostu sobie wisi. Jak przygniotę go to się przyklei, ale po chwili się odklei... Jest na to jakiś (!normalny!) sposób? Czy tylko wymiana na nowy?

Opublikowano

poklej to butaprenem

Opublikowano

Nie klej , bo i tak odpadnie.Ta gąbka już sparciała i się kruszy .

Kleiłem to butaprenem i jakimiś klejami w spreju i nic nie pomogło (potem wyglądało jeszcze gorzej bo przesiąkł klej.

Zastanawiałem się czy nie kupić używanej podsufitki ,ale doszedłem do wniosku że i tak kupię kilkunastoletnią i też pewnie za niedługi czas odpadnie.

Na allegro kupiłem tapicerkę podsufitki, kleju 2 puszki ( przydałoby sie 3),wygospodarowałem 5 godzin wolnego czasu (począwszy od demontażu do montażu )i podsufitkę mam jak nową.

Opublikowano
  • Autor

Nie klej , bo i tak odpadnie.Ta gąbka już sparciała i się kruszy .

Kleiłem to butaprenem i jakimiś klejami w spreju i nic nie pomogło (potem wyglądało jeszcze gorzej bo przesiąkł klej.

Zastanawiałem się czy nie kupić używanej podsufitki ,ale doszedłem do wniosku że i tak kupię kilkunastoletnią i też pewnie za niedługi czas odpadnie.

Na allegro kupiłem tapicerkę podsufitki, kleju 2 puszki ( przydałoby sie 3),wygospodarowałem 5 godzin wolnego czasu (począwszy od demontażu do montażu )i podsufitkę mam jak nową.

Czyli z tego rozumiem, że trzeba wymienić cały materiał?

Opublikowano

walni sobie podsufitkę z eSki :kox:

Opublikowano
  • Autor

jakbym nie mial na co kasy wydawac :tongue4:

Opublikowano

wywal starą gąbkę kup nową i poklej wszystko butaprenem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zaraz, zaraz, po co gąbkę mam ruszać, jak ona jest na swoim miejscu, a tylko materiał (poszycie) mi się odkleja?

Opublikowano

to sciagnij material i przyklej spowrtoem butexem :polew:

Na powaznie zmien na nowa <-- kaman za stowe znajdziesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to sciagnij material i przyklej spowrtoem butexem :polew:

Na powaznie zmien na nowa <-- kaman za stowe znajdziesz :naughty:

:thumbdown:

Rozumiem więc, że niczym się nie da tego przykleić tak żeby nie było później plam i zostaje tylko kupno całej podsufitki?

Opublikowano

Słyszałem ze można to przykleić żelazkiem na ciepło. Topi sie ta gąbka i przykleja materiał.

Czy to działa?? można spróbować, jak nie wyjdzie to i tak kibel.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

walni sobie podsufitkę z eSki :kox:

Wszystko "S", maniaki normalnie :kox:

Ja kiedyś jak miałem golfa III to strzykawka, klej i jakoś podkleiłem, no ale za ślicznie to nie wyglądało :wallbash: zapłaciłem z tego co pamiętam 120zł za podsufitkę w dobrym stanie i już jakoś się prezentowało :hi:

Opublikowano

Znajomemu po praniu na myjce również zlazła cała podsufitka, są ubezpieczeni od takich następstw. 1300 łyknął z tej okazji :gwizdanie: Po pierwsze była to 15 letnia podsufitka, po drugie nowy pracownik dopełnił dzieła :)

Opublikowano

takim to pozazdrościć, dlaczego mnie się takie rzeczy nie zdarzają? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

temat podsufitki przerabiałem w 80 odlazła cała po praniu - demontaż czyszczenie starej kruchej gąbki kupiłem materiał tepicerski z gąbką tzm podsufitkowy od kolesia co robi pokrowce samochodowe ok 30 zł oraz klej w spray-u bezbarwny efekt 4-5 godzi z życiorysu i podsufitka jak nowa ps budapren do kalosza tylko przesiąka i plamy widać :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy trudno jest wyjąć podsufitkę ? długo z tym schodzi? wiem że to nie ten temat ale tak przy okazji żeby nie zakładać nowego :rolleyes: pozdro :decayed:

Opublikowano

wywal starą gąbkę kup nową i poklej wszystko butaprenem :wink4:

..i po co takie pierdoły pisac.. :rolleyes:

Sama gabka przy kontakcie z klejem " rośnie" ( pęcznieje ) mówię tu o gąbce tapicerskiej do sufitów o grubosci 0,5 cm.

Opublikowano

Ja wymieniałem podsufitkę na drugą jak się odkleiła używaną tanio można kupić nie ma sensu kleić szybciej i prościej wymienisz drugą.

Opublikowano

nie lepiej wymienic odrazu na czarniutką z eSki ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.