Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda że tak,nawet logo audi jest na każdym.ja bym sie potargował i zaryzykował.

Opublikowano

Przepraszam jeśli już ktoś oto pytał ale nie mogę nic znaleźć na ten temat to te wahacze http://moto.allegro.pl/wahacze-vw-audi-skoda-lemforder-trw-oryginal-kpl-i1261979798.html tuleje są TRW a reszta lem.

Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Opublikowano

jakiś czas temu brałem u kolegi TOM77 wahacze firmy febi i za komplet płaciłem coś ok. 1100zł a LEMa miał coś w okolicach 1500zł więc nie wiem czy jest możliwa taka różnica w cenie :mysli: skoro kolega TOM77 ma konkurencyjne ceny

Opublikowano
  • Autor
Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Tak dzwoniłem do niego zapewniał mnie że to są ori wahacze Lem z tulejami TRW daje fakturkę na nie no sam nie wiem czy ryzykować. Na pewno odezwę się do Tom77.

Opublikowano

w sumie to TRW bardzo dobre wahacze :wink4: Ale co to za kombinacja tuleje TRW? :kox:

Opublikowano
Rozumiem, że dzwoniłeś do gościa i stąd info o tulejach TRW a reszcie LEMFORDER?

Aukcja jest tak opisana, że spokojnie sprzedawca mógłby ci wysłać wahacze TRW zamiast LEMa i mógłbyś go cmoknąc. Zapytaj kolegi TOM77 w jakiej cenie może zaoferować ci taki komplet i będizesz wiedział na ile cena z aukcji jest prawdopodobna za lema.

Tak dzwoniłem do niego zapewniał mnie że to są ori wahacze Lem z tulejami TRW daje fakturkę na nie no sam nie wiem czy ryzykować. Na pewno odezwę się do Tom77.

Wiesz co, może mój post wygląda jakbym od razu coś sugerował, że to jakiś wałek ale nie do końca o to mi chodziło. Generalnie wszystko trzeba sprawdzać i tyle. Może akurat koleś ma tak skompletowane te zestawy jak piszesz i ta cena taka wychodzi? diabli wiedzą. Na allegro jest sprzedawca (CONEX chyba), który sporo ORI części nówek sprzedaje znacznie taniej niż ASO. Więc tak naprawdę wszystko jest możliwe. Trzeba tylko sprawdzić na początek wszystko co tylko się da, żeby potem wtopy nie było.

Opublikowano

To nie są oryginalne wahacze.

Opublikowano

To nie są oryginalne wahacze.

Tez mi sie tak wydaje,nie widze oryinalnych nakretek z kapeluszami.

Opublikowano
  • Autor

W takim razie powstrzymam się od zakupu jak jestem zielony w temacie ori widziałem tylko używane u siebie jak wymieniałem. Dzięki za pomoc. Myślę że lepiej kupić febi ale też waham się bo te mity które wałkują się tu tyle że albo wytrzymają albo się posypią jak każde robią mi wodę z mózgu normalnie. Master Sporty śmigały rok teraz się sypie jeden po drugim.

Opublikowano

Ile tys km zrobiłeś na tych Master Sportach?

Opublikowano
  • Autor

Przejechałem ponad 30 000km ale przez ten czas dwa banany mi padły nie wiem czy to dużo na 16" kołach.

Opublikowano

za szybko..oryginalne zawieszenie powinno wytrzymać ok 150tys...

Opublikowano

za szybko..oryginalne zawieszenie powinno wytrzymać ok 150tys...

on mowil o MS a nie ORI wiec 30tys raczej jest ok :decayed:
Opublikowano

swego czasu tez szukałem wahaczy i kupiłem niby ori Lema za 1200zł...po obejrzeniu odesłałem gościowi lekko wqr... :cool1:

W ostateczności nabyłem za 1200zł komplet Febi, jak na razie odpukać jest ok :hi: Cena za komplet LEMA zaczyna się od 1.5tys a kończy w aso 2.2tys :tongue4:

Opublikowano

Z febi jest różnie. Kup TRW będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

harlej FEBI, SWAG, TRW TO SAMO :polew:

Opublikowano

Kilka dni temu kupiłem Lema od TOM77 za 1500zł. Wszystkie miały zeszlifowane znaczki OOOO

Opublikowano
  • Autor

Kurde naprawdę robi mi się woda z mózgu nie mam pojęcia co kupić na Lemy mnie nie stać muszę coś kupić okolice 1tyś napisałem już do Tom77 zobaczę co mi zaproponuje ale myślę nad tymi Febi brać czy się bać?? :>

Opublikowano

FEBI to kiszka... to juz lepiej MS kup :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.