Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest chociaż jeden przypadek UDOWODNIONY śmierci po dopalaczach? Wszystko to jest "prawdopodobnie", "prawdopodobnie", "prawdopodobnie". To jest tylko i wyłącznie medialne podłoże. Przeczytaj artykuł wyżej który przekopiowałem.

popieram - żenada :thumbdown:

I za to sie wladzom oberwie :)

Rozumiem Jerzy że Ty pierwszy im te kuferki przetrzepiesz :naughty:

To przy okazji zawiń jeszcze o rząd USA... Wiadomo, za Irak :wink4:

Odnoszę wrażenie iż zamknięcie tych dziwnych sklepików to dla Ciebie dosyć bolesna strata :gwizdanie:

Dla mnie wręcz przeciwnie... I szkoda tylko że tak późno się za to wzięli...

Dodam jeszcze iż nie za bardzo mnie interesuje w jaki sposób walczą z tą trucizną - najważniejsze jest aby wygrali :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest chociaż jeden przypadek UDOWODNIONY śmierci po dopalaczach? Wszystko to jest "prawdopodobnie", "prawdopodobnie", "prawdopodobnie". To jest tylko i wyłącznie medialne podłoże. Przeczytaj artykuł wyżej który przekopiowałem.

popieram - żenada :thumbdown:

I za to sie wladzom oberwie :)

Rozumiem Jerzy że Ty pierwszy im te kuferki przetrzepiesz :naughty:

To przy okazji zawiń jeszcze o rząd USA... Wiadomo, za Irak :wink4:

Odnoszę wrażenie iż zamknięcie tych dziwnych sklepików to dla Ciebie dosyć bolesna strata :gwizdanie:

Dla mnie wręcz przeciwnie... I szkoda tylko że tak późno się za to wzięli...

Dodam jeszcze iż nie za bardzo mnie interesuje w jaki sposób walczą z tą trucizną - najważniejsze jest aby wygrali :good:

Nie chodzi o to ze bolesna strata. :polew: chociaz wkladalem do klaserka tego i tamtego z ich oferty i jakos zyje i mam sie dobrze. Tez nie mam potrzeby stania przed sklepem..

Tylko chodzi o to ze to jest niebezpieczna sytuacja. Przyjrzyj sie jak ta cala akcja przebiegala.. Nie bylo zadnych powodow by ja przeprowadzac. Legalnie dzialajacy biznes. (skoro to takie zlo, to czemu na dzien dobry nie bllokowali ich otwarcia?) Zawsze bede przeciwko braku konsekwencji i blednemu dzialaniu. Nikt nawet nie udowodnil ze te srodki kogo kolwiek zabily. Poza tym wladze dzialaja nie tyle, na granicy prawa, co wbrew.. Najpierw trzeba komus cos udowodnic, a potem dzialac. W sumie nie chcialbym zeby rzad przegral w ETS ta sprawe (a prawdopodobnie przegra) bo pociagnie to po kieszeniach nas wszystkich.

W sumie ten temat powoli zaczyna zmieniac sie w bledne kolo :) Ale wystarczylo by przeczytac oswiadczenei tripshopu, lub posluchac prawnikow co mysla o tej akcji, i nie bylo by watpliwosci, skoro nie dajecie sie przekonac zwyklym szarym userom.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przenoszą swoj biznes do Czech :gwizdanie: Tam przynajmniej ludzie są bardziej tolerancyjni i mniej religijni :good: Chociaż tam się to nie cieszy aż tak dużym zainteresowaniem, bo wiadomo jakie prawo narkotykowe tam mają :good: Czy u nas też kiedyś będzie sobie można zasadzić w domu krzaczki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest chociaż jeden przypadek UDOWODNIONY śmierci po dopalaczach? Wszystko to jest "prawdopodobnie", "prawdopodobnie", "prawdopodobnie". To jest tylko i wyłącznie medialne podłoże. Przeczytaj artykuł wyżej który przekopiowałem.

popieram - żenada :thumbdown:

I za to sie wladzom oberwie :)

Rozumiem Jerzy że Ty pierwszy im te kuferki przetrzepiesz :naughty:

To przy okazji zawiń jeszcze o rząd USA... Wiadomo, za Irak :wink4:

Odnoszę wrażenie iż zamknięcie tych dziwnych sklepików to dla Ciebie dosyć bolesna strata :gwizdanie:

Dla mnie wręcz przeciwnie... I szkoda tylko że tak późno się za to wzięli...

Dodam jeszcze iż nie za bardzo mnie interesuje w jaki sposób walczą z tą trucizną - najważniejsze jest aby wygrali :good:

Brawo Jarko , aż się zastanawiam dlaczego się z Tobą znowu zgadzam :mysli: chyba się starzeję :decayed: :decayed: :decayed:

Dopalacze to c*uje!!! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopalacze to syf, zagrożenie dla życia lub zdrowia.

Bardzo dobrze, że znikną z legalnego obrotu.

Tacy jesteście tutaj tolerancyjni, ciekawe co byście pisali jakby ktoś z Waszej rodziny wąchał kwiatki od dołu przez te dopalacze....

Alkoholu nie ma co porównywać, jest dużo mniej toksyczny, lepiej się metabolizuje, łatwiej leczy zatrucie. Nawet nie ma co gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdego roku w Polsce umiera ok 2000 osób na wskutek zatrucia alkoHolem więc może by tak zamknąć sklepy monopolowe?

:wink4:

ciekawe co bys robił na weselach itp, ćpał byś do rana z cała rodziną na nowej drodze zycia :mysli:

:polew: :polew:

Szybko bys zatesknił za browarkiem z monopolowego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopalacze to syf, zagrożenie dla życia lub zdrowia.

Bardzo dobrze, że znikną z legalnego obrotu.

Tacy jesteście tutaj tolerancyjni, ciekawe co byście pisali jakby ktoś z Waszej rodziny wąchał kwiatki od dołu przez te dopalacze....

Alkoholu nie ma co porównywać, jest dużo mniej toksyczny, lepiej się metabolizuje, łatwiej leczy zatrucie. Nawet nie ma co gdybać.

1. Jak na razie nikt od nich nie wącha kwiatków od spodu, żadnego potwierdzonego zgonu :wink4:

2. Zależy o jakich dopalaczach mówimy... ale taki specyfik do palenia bardziej toksyczny od alkoholu? Zresztą nieważne co, jakby to było toksyczne to pewnie by już ktoś umarł.:gwizdanie:

I zgadnijcie w przypadku uzależnienia od jakiego specyfiku można po nagłym odstawieniu umrzeć? Jest jeden taki :gwizdanie: :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdego roku w Polsce umiera ok 2000 osób na wskutek zatrucia alkoHolem więc może by tak zamknąć sklepy monopolowe?

:wink4:

Pomijając fakt,że większość z nich wypiła metyl przemycony z Rosji w ramie roweru,to jest to mały procent w porównaniu na liczbę pijących. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgadnijcie w przypadku uzależnienia od jakiego specyfiku można po nagłym odstawieniu umrzeć? Jest jeden taki :gwizdanie: :cool1::naughty:

Myśle ze jest ich znacznie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz moze nie byc udowodnionych zgonow po dopalaczach ale zastanowcie sie co robia te chemikalia z mozgownica..dzisiaj sobie palisz, za tydzien myslisz ze " za***iste, zadnych skutkow ubocznych", bronisz, starasz sie udowodnic ze dopalacze sa COOL, zdrowe jak serek wiejski i wogole, a za 10 lat podczas ktorych brales bedziesz mial problemy z pamiecia, banka bedzie bolec a jak dobrze pojdzie to rozwoj sie cofnie do poziomu 4-o latka...

gdyby bylo tak ze jak sam sobie zj**ie taki zycie w ten sposob to zostanie zdany na siebie to byloby ok, ale niestety ktos sie teraz bawi i cpa a potem ci co byli madrzejszi musza utrzymywac tych zwolennikow legalizacji "cpania chemikaliow". Uwazasz Andru ze to zdrowe podejscie do zycia? Czy ci co to gowno cpaja mysla troche o przyszlosci? raczej chyba nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgadnijcie w przypadku uzależnienia od jakiego specyfiku można po nagłym odstawieniu umrzeć? Jest jeden taki :gwizdanie: :cool1::naughty:

Myśle ze jest ich znacznie wiecej

Pogoogluj trochę :wink4:

"Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że alkohol jest znacznie gorszy od marihuany. To jedyny narkotyk, po odstawieniu którego można umrzeć. Tego nie ma nawet po heroinie, chociaż oczywiście przedawkowanie heroiny może być śmiertelne."

"Papierosy mozna palić i szczęsliwcy przezyja nawet kilkadziesiąt lat bez raka... Ale herbatka z 2 papierosów zabije człowieka w ciągu kilku minut. Podobnie z alkoholem. Da się go pić, bo watroba sie poświęca, ale 50g wódki wstrzykniete wprost w żyłę zabije.

To powyżej dotyczy tylko szkodliwości ścisle biologicznej. A teraz jeszcze ppsychoaktywność i uzaleznienie. Tu alkohol nie ma sobie równych. Etanol jest jedynym narkotykiem, którego nagłe odstawienie przez uzaleznionego prowadzi do smierci! Odstawienie kazdego innego narkotyku wiąże się z bardzo bolesnymi objawami abstyneckimi ale tylko od objawów odstawienia od alkoholu mozna umrzeć. Tego nie potrafi nawet heroina! Podobnie z psychozami. Psychozy alkoholowe np. Korsakowa są najcięższymi. Do tego psychoaktywne działanie alkoholu jest takie "prymitywne" - oszołomienie i pobudzenie agresji. Marihuana i inne narkotyki są tu o wiele bezpieczniejsze ze wzgledów społecznych, bo nie powoduja po zażyciu takiej agresji."

Pytanie czysto teoretyczne, czy jeżeli alkohol zostałby wynaleziony w dzisiejszych czasach, to czy myślicie, że zostałby zalegalizowany?

Tytoń i alkohol są legalne tylko ze względów historycznych, były to pierwsze używki i zdążyły się zadomowić , inne substancje pojawiły się w XIX wieku i nie zdążyliśmy się jeszcze z nimi oswoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej88 popieram w 100% twoj wywod. Po alkoholu, prymitywny "lot", agresja, podwyzszone ego (moge wyrwac kazda dupe i skopac kazdy tylek :D )

Jest on bardzo niebezpiecznym narkotykiem, mocno uzaleznia i czesto prowadzi do glebokiej patologi patologii i przestepczosci. A ziolo? Oniesmiela, sklania do refleksji a w koncowej fazie atak na lodowke zeby uzupelnic spalone kalorie podczas glebokiej kontemplacji :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne dragi nie powoduja agresii albo nie powoduja ze stajemy sie "niesmiertelni" wg naszego przeswiadczenia co prowadzi do samobojstw lub zabojstw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne dragi nie powoduja agresii albo nie powoduja ze stajemy sie "niesmiertelni" wg naszego przeswiadczenia co prowadzi do samobojstw lub zabojstw?

A jakie powodują? Ja po żadnych nie byłem agresywny, nie byłem nieśmiertelny ani nie próbowałem nikogo zabić, nawet nikogo takiego nie znam. Zawsze jestem pokojowo nastawiony do wszystkich i najchętniej bym się do nich przytulił :> Jeżeli są takie osoby to nie jest to kwestia substancji tylko psychiki i tego co "siedzi" głęboko w człowieku i jest uwalniane pod wpływem odurzenia. Najczęściej dzieje się to właśnie po alkoholu gdy myślenie się wyłącza, a włącza instynkt.

Jedynie jakieś dziwne rzeczy działy mi się po alkoholu jak mi się film urwał, czego później nie raz żałowałem, alkohol to jest dziadostwo i ostatnio ograniczam do minimum, po wszystkim innym mam kontrolę nad sobą, mam świadomość i wiem co robię. Nic tak nie truje i nie otępia mózgu jak właśnie alkohol. Ponadto mam dwójkę alkoholików w rodzinie, i na prawdę żal jest na to patrzeć, 100 razy bardziej wolałbym aby palili "zioło" ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne dragi nie powoduja agresii albo nie powoduja ze stajemy sie "niesmiertelni" wg naszego przeswiadczenia co prowadzi do samobojstw lub zabojstw?

A jakie powodują? Ja po żadnych nie byłem agresywny, nie byłem nieśmiertelny ani nie próbowałem nikogo zabić, nawet nikogo takiego nie znam. Zawsze jestem pokojowo nastawiony do wszystkich i najchętniej bym się do nich przytulił :> Jeżeli są takie osoby to nie jest to kwestia substancji tylko psychiki i tego co "siedzi" głęboko w człowieku i jest uwalniane pod wpływem odurzenia. Najczęściej dzieje się to właśnie po alkoholu gdy myślenie się wyłącza, a włącza instynkt.

Jedynie jakieś dziwne rzeczy działy mi się po alkoholu jak mi się film urwał, czego później nie raz żałowałem, alkohol to jest dziadostwo i ostatnio ograniczam do minimum, po wszystkim innym mam kontrolę nad sobą, mam świadomość i wiem co robię. Nic tak nie truje i nie otępia mózgu jak właśnie alkohol. Ponadto mam dwójkę alkoholików w rodzinie, i na prawdę żal jest na to patrzeć, 100 razy bardziej wolałbym aby palili "zioło" ;(

popieram na całej lini :good:

powiem z doświadczenia - raz tylko zajarałem ten syf co sie niby dopalacz nazywa... syf, kiła i mogiła

nie ma żadnego startu do ori zioła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...