Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ?? 6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DOPALACZĄ STANOWCZO NIE . Co to wgl ma być zwykłe gówno i tyle :confused4:

Opublikowano
tylko, że to dopalacze do tego doprowadziły

są braki na rynku to leszcze szukają podobnych skutków w lekach

Gadasz jak byś się wczoraj urodził...

Opublikowano

jeszcze piolun jest:P ale to jak sie cieplo zrobi hahahah

raczej bieluń :wink4: po tym jest odlot

Opublikowano

.. oj odlot, odlot :decayed:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________Pielun :kox:

Opublikowano

Jak mówie że bieluń to bieluń :gwizdanie:

http://www.narkotyki.pl/wokol-narkotykow/bielu-dziedzierzawa/

Kolega po tym 3 dni nie mógł sie odnaleźć, tak sie załatwił ze w miejscowej gazecie był gwiazdą :polew:

Opublikowano
tylko, że to dopalacze do tego doprowadziły

są braki na rynku to leszcze szukają podobnych skutków w lekach

Gadasz jak byś się wczoraj urodził...

tobie na pewno nie dorównam :nabijasie:

Opublikowano
tylko, że to dopalacze do tego doprowadziły

są braki na rynku to leszcze szukają podobnych skutków w lekach

Gadasz jak byś się wczoraj urodził...

tobie na pewno nie dorównam :nabijasie:

:nabijasie:
Opublikowano

sr** mi się Iro zaczyna chcieć na Twoje durnowate zaczepki, pewnie dopiero teraz jak powstały dopalacze ludzie zaczeli się truć jak je zamkneli o.O.

Nikt wcześniej się nie truł lekami zupełnie nikt... Teraz wielkie halo jest bo dopalacze.. Nie wiem w ogóle do czego prowadzi ta rozmowa, ludzie truli się, trują się i będą się truli nie patrząć na to czy są dopalacze czy ich nie ma. :kwasny:

Opublikowano

Dopalacze na rynku(LEGALNIE) mielismy dopiero od 2008r wiec w sumie za stare to nie są, a lekami fakt truli sie i wcześniej ale teraz to szukają zastępstwa dla gówna oby było łatwo dostepne i klepało :gwizdanie:

Opublikowano

A skąd ty możesz wiedzieć że oni szukają zastępstwa zamiast dopalaczy co?... Bo co onet tak powiedział czy TVP INFO ??

Opublikowano

jeszcze piolun jest:P ale to jak sie cieplo zrobi hahahah

raczej bieluń :wink4: po tym jest odlot

Kowi mialem na mysli Bieluń oczywiscie myslalem o czyms innym co innego napsialem:)) a no jest jest i to nieziemski;> ( nie zazywalem ale przebywalem z zazywajacymi) :decayed:

Opublikowano

sr** mi się Iro zaczyna chcieć na Twoje durnowate zaczepki, pewnie dopiero teraz jak powstały dopalacze ludzie zaczeli się truć jak je zamkneli o.O.

Nikt wcześniej się nie truł lekami zupełnie nikt... Teraz wielkie halo jest bo dopalacze.. Nie wiem w ogóle do czego prowadzi ta rozmowa, ludzie truli się, trują się i będą się truli nie patrząć na to czy są dopalacze czy ich nie ma. :kwasny:

Masz rację, ale młodym trzeba utrudnić dostep (bo nie wiedzą co czynią :) ) aż wreszcie stwierdzi że za dużo zachodu z takim towarem i się wódki na imprezie napije (zamiast łykac świństwo).[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Takie jest zdanie moje (na własnym przykładzie mówię)

Opublikowano

tu najbardziej chodzi o pieniadze!!!:) kiedys dragi byly ciezej dostepne i byli tez dilerzy(naprawde :naughty:) ktorzy jak przyszedl malolat to mogl dostac kopa w dupe albo przelota przez lep zeby sie ogarnal i nie dostal nic:) a teraz wszystko!!! mozna kupic na kazdym rogu ulicy:) i kazdy, mysle ze nawet 10 letnie dziecko by poszlo i by kupilo:) bo liczy sie tylko HAJS mamy tkaie czasy i tylw!

Opublikowano

sr** mi się Iro zaczyna chcieć na Twoje durnowate zaczepki, pewnie dopiero teraz jak powstały dopalacze ludzie zaczeli się truć jak je zamkneli o.O.

Nikt wcześniej się nie truł lekami zupełnie nikt... Teraz wielkie halo jest bo dopalacze.. Nie wiem w ogóle do czego prowadzi ta rozmowa, ludzie truli się, trują się i będą się truli nie patrząć na to czy są dopalacze czy ich nie ma. :kwasny:

No wiesz. Jak ja byłem takim młodym gówniarzem, to jak chciałem mieć fazę, to się wpierdalało tubke pasty Biały Ząbek :decayed:
Opublikowano

sr** mi się Iro zaczyna chcieć na Twoje durnowate zaczepki, pewnie dopiero teraz jak powstały dopalacze ludzie zaczeli się truć jak je zamkneli o.O.

Nikt wcześniej się nie truł lekami zupełnie nikt... Teraz wielkie halo jest bo dopalacze.. Nie wiem w ogóle do czego prowadzi ta rozmowa, ludzie truli się, trują się i będą się truli nie patrząć na to czy są dopalacze czy ich nie ma. :kwasny:

Masz rację, ale młodym trzeba utrudnić dostep (bo nie wiedzą co czynią :) ) aż wreszcie stwierdzi że za dużo zachodu z takim towarem i się wódki na imprezie napije (zamiast łykac świństwo).[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________Takie jest zdanie moje (na własnym przykładzie mówię)

No, ale wódka to jakby nie patrzeć też świństwo no nie :gwizdanie:? Też może zniszczyć zdrowie i życie. :decayed:

Opublikowano

Ale trzeba sie jej ochlać, a tym syfem dobrze zrobisz mix i za pierwszym razem moze za***ać płuca klejem :decayed:

Opublikowano

To też racja :good:

Opublikowano

sr** mi się Iro zaczyna chcieć na Twoje durnowate zaczepki, pewnie dopiero teraz jak powstały dopalacze ludzie zaczeli się truć jak je zamkneli o.O.

Nikt wcześniej się nie truł lekami zupełnie nikt... Teraz wielkie halo jest bo dopalacze.. Nie wiem w ogóle do czego prowadzi ta rozmowa, ludzie truli się, trują się i będą się truli nie patrząć na to czy są dopalacze czy ich nie ma. :kwasny:

to idź się wysraj, umyj ręce, o futrynę zrób tak :wallbash: i może zaczniesz myśleć i czytać ze zrozumieniem, bo z parciem nie wychodzi ci to najlepjej :rolleyes:

lekarze się wypowiedzieli, że w ostatnich miesiącach wzrosły przyjęcia młodych ludzi po zatruciach różnymi dostępnymi środkami farmaceutycznymi, wniosek nasuwa się sam dlaczego, a to że się truli od dawno, to ameryki nie odkryłeś

jeżeli moje odpowiedzi odbierasz jako "durnowate zaczepki" to na nie, nie odpowiadaj i przestań zachowywać się jak zbuntowany szczeniak

IMHO

Opublikowano

Kurde, wystarczy wejsc na strone http://talk.hyperreal.info/ i masz wszystko czarno na bialym, czym sie zacpac, jak zapcac, jak zrobic ekstrakcje itp. Kazdy ma swoj rozum.

Nawet gałką muszkatołową można się naćpać :shocked::polew:

Opublikowano

Co do tempoty współczesnej młodzieży całkowicie sie z Tobą zgadzam Dawid. Wydaje im się, że wszystko im się należy, a brak szacunku dla innych jest w dobrym guście.

Jesien mix

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.