Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

Ha, ciekawe, bo ja jeszcze niczego nie bralem, a mimo to potrafie dostrzec pozytywne strony dragow. Dragi nie sa zle tylko szkodliwe, jak fajki czy alk. Ale pomyslcie ile piosenek powstalo na dragach. Np. Staiway to heaven od LED ZEPPELIN, ilu artystow przenioslo sie w "inny wymiar" i stworzylo dziela ponadczasowe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu artystow przenioslo sie w "inny wymiar" i stworzylo dziela ponadczasowe.

Pozdro

To mnie zawsze w tym wszystkim najbardziej urzekało..

Daleko nie trzeba szukać... Ryśka Riedla pamiętacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu artystow przenioslo sie w "inny wymiar" i stworzylo dziela ponadczasowe.

Pozdro

To mnie zawsze w tym wszystkim najbardziej urzekało..

Daleko nie trzeba szukać... Ryśka Riedla pamiętacie? :)

kurcze no a jak .... Dżem to dla mnie potęga oczywiście z Ryśkiem :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Sam tez jestem fanem Dżemu (tylko z Riedlem), ale patrząc z drugiej strony, to czy postawilibyście go za wzór swoim pociechom? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no a jak .... Dżem to dla mnie potęga oczywiście z Ryśkiem :good: :good: :good:

sam wałkuje do tej pory mimo że jestem wyznawcą zupełnie innego stylu muzycznego... :)

no i "Skazany na Bluesa" również za***isty :good:

Wiecie. Sam tez jestem fanem Dżemu (tylko z Riedlem), ale patrząc z drugiej strony, to czy postawilibyście go za wzór swoim pociechom? :gwizdanie:

za wzór może i z racji jego charakteru nie.. ale był wolnym człowiekiem i pewnie z "Wehikułu czasu" by nie skorzystał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Sam tez jestem fanem Dżemu (tylko z Riedlem), ale patrząc z drugiej strony, to czy postawilibyście go za wzór swoim pociechom? :gwizdanie:

za wzór może i z racji jego charakteru nie.. ale był wolnym człowiekiem i pewnie z "Wehikułu czasu" by nie skorzystał

Wiesz, co jest najgorsze? On po latach tej "wolności" doskonale zdawał sobie sprawę, że niszczy siebie i wszystkich dookoła. Nie potrafił z tego wybrnąć. Ale to już troche inny temat :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ciekawe, bo ja jeszcze niczego nie bralem, a mimo to potrafie dostrzec pozytywne strony dragow. Dragi nie sa zle tylko szkodliwe, jak fajki czy alk. Ale pomyslcie ile piosenek powstalo na dragach. Np. Staiway to heaven od LED ZEPPELIN, ilu artystow przenioslo sie w "inny wymiar" i stworzylo dziela ponadczasowe.

Z takich bardziej znanych to Pink Floyd :gwizdanie:

Polecam Shpongle - Are you shpongled, całą płytę, czysta psychodela :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co jest najgorsze? On po latach tej "wolności" doskonale zdawał sobie sprawę, że niszczy siebie i wszystkich dookoła. Nie potrafił z tego wybrnąć. Ale to już troche inny temat :wink4:

Dokładnie... temat rzeka.. :)[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:14_________________________________________________

paktofonika :> Kabliber 44 :> i słynny magik. :beksa:

swoją drogą ciekawe co brali przy robieniu tego psycho vinyla.. (psychodela itp..) :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co jest najgorsze? On po latach tej "wolności" doskonale zdawał sobie sprawę, że niszczy siebie i wszystkich dookoła. Nie potrafił z tego wybrnąć. Ale to już troche inny temat :wink4:

Dokładnie... temat rzeka.. :)[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 18:14_________________________________________________

paktofonika :> Kabliber 44 :> i słynny magik. :beksa:

swoją drogą ciekawe co brali przy robieniu tego psycho vinyla.. (psychodela itp..) :naughty:

:mysli:

nie mam pojęcia ale w ryj musiało dawać konkretnie. Ale to dobrze, teraz jest chociaż czego posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ciekawe, bo ja jeszcze niczego nie bralem, a mimo to potrafie dostrzec pozytywne strony dragow. Dragi nie sa zle tylko szkodliwe, jak fajki czy alk. Ale pomyslcie ile piosenek powstalo na dragach. Np. Staiway to heaven od LED ZEPPELIN, ilu artystow przenioslo sie w "inny wymiar" i stworzylo dziela ponadczasowe.

Pozdro

..to prawda wielu przeniosło się dosłownie w ''inny wymiar'' :naughty:

Według ustaleń policji 5 kwietnia 1994 roku Kurt Cobain popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę ze strzelby Benelli M1. Ciało znaleziono trzy dni później (8 kwietnia 1994 r.) w jego domu w Seattle. We krwi Cobaina stwierdzono trzykrotną śmiertelną dawkę heroiny oraz nieznaczną ilość valium. Śmierć idola spowodowała serię samobójstw fanów, a także powstanie wielu teorii spiskowych. Śledztwo dotyczące śmierci artysty prowadził m.in. prywatny detektyw Tom Grant na zlecenie Courtney Love. Policja w Seattle zaprzestała dalszego dochodzenia - po przebadaniu miejsca zdarzenia i znalezionych dowodów wskazała na samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to prawda wielu przeniosło się dosłownie w ''inny wymiar'' :naughty:

w wielu siedzi dusza artysty.. a w uwolnieniu jej i przelaniu na płótno, cd czy jeszcze coś innego od zawsze najlepiej pomagały dobre psychotropy... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cofeshop.eu/

Dalej sklepy prosperuja, w sieci. :shocked:

przecież jest tam napisane:

"Sprzedaż chwilowo wstrzymana. Zapraszamy wkrótce"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk bardzo ciekawe artykuly znajdujesz, zawsze jest 2 strona medalu. Ja dopalaczy nie bralem (no moze raz spica gold palilem w uk,nie uwazam tego za "dobra faze" ) ale w#$wia mnie to prawo, ten kraj... Ludzie maja klapki na oczach! te wszystkie babki, ksieza ci laicy w temacie oni krzycza NAJWIECEJ, czysta paranoja... bardzo bym chcial zeby ktos po d*pie za to dostal i nie mowie tu o wlascicielach dopalaczy :naughty:

I to jest takie pier$%&enie ze ktos sie przekrecil, widzialem kiedys dokument o marihuanie i w usa naprawde wierzono ze "MARIHUANA KILLS" powstala wtedy nie jedna reklama pokazujaca jak po MJ czlowiek zabija drugiego, zobaczcie sami;

http://video.google.com/videoplay?docid=-7417904870843277177#

Reklama zaczyna sie od 9:45 minuty tekstem: "THE NEW OFFICIAL TRUTH: IF YOU SMOKE IT YOU WILL GO INSANE" obejzyjcie sobie za wiele lat ludzie sie beda z naszego pokolenia smiali tak samo...

PS artykuly laickich wanna-be dziennikarzy typu: "Sklepy sprzedajace smierc" itd to mnie rozsmieszaja do lez, sensacja dla kazdego brukowca wiec pisza co kolwiek a babcie w kosciele i tak beda bily brawo, oczywiscie taka babcia jest kazdy kto mysli stareotypami i niedopuszcza do wlasnej swiadomosci nic poza tym co pokazuja w tv i drukuja w gazetach, a o niezaleznosci mediow to wogole inny temat - "rzeka"... wiec... pochodnie w dlon, idziemy cos podpalic ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...