Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?


gizmo8

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze rezawy kilka osob zakupilo

Jak do tej pory nic zlego nie moge o nich powiedziec a ranty sie juz sprawdzily po ostatnim sniegu i nie widze sensu kupowania ori za ta kase 2szt bo co logo jest phiii a ranty jak by ich nie bylo to sa na zime zeby bylo czysto sucho i praktycznie a nie piknie panie .

Na wiosne znow welurek i bajka sprawa

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie mam szare wnętrze w moim audi. Lepiej kopić gumowe dywaniki na zimę szare czy czarne ?? możne ma ktoś jakieś zdjęcia jak to wygląda w szarym kolorze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie mam szare wnętrze w moim audi. Lepiej kopić gumowe dywaniki na zimę szare czy czarne ?? możne ma ktoś jakieś zdjęcia jak to wygląda w szarym kolorze ??

to jaki kolor to juz od ciebie zalezy.ty je bedziesz codzien ogladał.ale mysle ze szare nie były by głupie.najwazniejsze zeby spełniały swoja funkcje w zimie.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie mam szare wnętrze w moim audi. Lepiej kopić gumowe dywaniki na zimę szare czy czarne ?? możne ma ktoś jakieś zdjęcia jak to wygląda w szarym kolorze ??

Wyprowadzę Cię z błędu :naughty: Do B5 nie ma jasnych dywaników, tylko czerń :kwasny: Też mam jasny środek i szukałem a w końcu stwierdziłem że to pierd*le i kupiłem najtańsze czarne gumy skoro i tak będą beznadziejnie wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są szare do B5, a przynajmniej kiedyś były - mam jeszcze gdzieś w piwnicy takie gumy.

Fotki samych gum mam gdzieś w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są szare do B5, a przynajmniej kiedyś były - mam jeszcze gdzieś w piwnicy takie gumy.

Fotki samych gum mam gdzieś w domu.

Daj mi do takich nowych linka, kupuję od razu :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imbusek ja kupiłem te dywaniki i też sie zatanawiałem ale stwierdziłem ze nie zakładam stoperów. Wody fakt nie wiele sie gromadzi i raczej nie powinna lecieć ale dla mnie jest ok bez stoperów. A dywaniki polecam choć jest problem z dopasowaniem z tylnymi ale jak juz sie ułożą to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu to każde ciężko dopasować w B5 jeśli mają wysokie ranty :wink: Ale jest to niewidoczne i w niczym nie przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam rezawy i stopery w swojej tylko wsadzilem bo jednak ucieka do przodu a reszta ok tyl wcale nie jest zle gdzies wczesniej foty wrzucalem

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2012 at 17:09 ----------

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach planuję kupić dywaniki gumowe na zimę, z doświadczenia podpowiedzcie które wybrać?

Masz w tym wątku porównaną większość modeli dostępnych na allegro.

Poczytaj, obejrzyj i sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) myślałem, że coś nowego zaproponujecie. Nie dziękuję za pomoc i biorę te:

AUDI A4 B5 1995-2001 DYWANIKI KORYTKA GUMOWE / GJK (2981211796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jeżeli coś z nimi będzie nie tak to tutaj napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) myślałem, że coś nowego zaproponujecie. Nie dziękuję za pomoc i biorę te:

AUDI A4 B5 1995-2001 DYWANIKI KORYTKA GUMOWE / GJK (2981211796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jeżeli coś z nimi będzie nie tak to tutaj napiszę ;)

Powyższe dywaniki też zostały tutaj opisane. Dziękować nie musisz, to już kwestia kultury :hi:

Ale oczywiście Twoje spostrzeżenia na ich temat będą mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...