Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wg mnie przód nie podejdzie a tym bardziej tył ... hamulec ręczny w B8 masz elektryczny a w Twoim jest na linkę.

Opublikowano

Czemu tarcze nie podejdą? A da się w ogóle inne założyć do tego zacisku?

Opublikowano

Tak patrzę na te zaciski i jakieś dziwne mi się wydają, widziałem s4 b8 i zaciski przednie były podobne do tych z s4 b6/b7 i na bank z tarczą 345mm :mysli:

Audi_Supercharged_Badge_Parts_5.jpg

a ten kolo z audizone na jakich jarzmach to montował :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Czemu tarcze nie podejdą? A da się w ogóle inne założyć do tego zacisku?

tak np. S4 B7 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________

Tak patrzę na te zaciski i jakieś dziwne mi się wydają, widziałem s4 b8 i zaciski przednie były podobne do tych z s4 b6/b7 i na bank z tarczą 345mm :mysli:

Audi_Supercharged_Badge_Parts_5.jpg

a ten kolo z audizone na jakich jarzmach to montował :mysli:

ten koles zalozyl kompletne z B8 S4 pisal, ze tylko tarcze nie podeszly...

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:05_________________________________________________Heh sytuacja wyglada nastepujaco z przodu bedzie pasowalo tylko tarcze od S4 B6/B7 - ktore wlasnie kupilem :wink4:

Tyl ni hu hu :confused4:

Caly tyl + 2 przednie tarcze ida do zyda :naughty: posuja do A4 B8 i do A5 ponoc rowniez...

Wiem ze kupilem ten caly zestaw BARDZOOO OKAZYJNIE :tongue4: Wiec raczej nie bedzie problemow z pogonka

Przednie nowe tarcze 345mm x 30mm S4 B6 powinny dojsc w piatek / sobote wiec c.d.n :wink4:

Opublikowano

No to czekam na wieści z montażu, ciekawe jak to wyjdzie :mysli:

Gdyby podeszly do B6/B7 p&p to by wynikało, ze była by większa dostępność a co za tym idzie ceny by spadły.

Kto jest producentem tego przodu ? ATE czy TRW/Lukas ?

Opublikowano
  • Autor

Zacisk TRW :cool1:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________

z przodu pod 345mm :wink4:

sh103203.th.jpgaudi8l.th.jpg

i tyl pod tarcze 330mm :gwizdanie:

audi6p.th.jpg[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 04:56_________________________________________________Nowe tarcze 345mm x 30mm juz sa :wink4: Jutro jade zakladac... mam jeszcze 2 nowe felgi wiec mini przymiarka tez byla :polew:

dsc00896kh.jpg

dsc00885tb.th.jpgdsc00882r.th.jpgdsc00893j.th.jpgdsc00887q.th.jpg

ten zestaw co wczesniej zakupilem jest prawie jak nowy :cool1: zobaczcie tarcze :cool1: praktycznie ta sam grubosc :gwizdanie:

dsc00881tw.th.jpgdsc00880sc.th.jpg

Opublikowano

heble :kox: po założeniu bedzie wypas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok :tongue4: wejda tylko potrzebuje zalozyc dystanse 8mm lub 10mm bo te srebrne srubki - " gwiazdki " wystaja za bardzo i ocieraja o felge.

Przy innych felgach pewnie by weszly...

musze jeszcze dokupic przewody S4 B8 - 8K0611707E ( bo te co mam sa pociete ) a inne nie wejda pod ten zacisk :naughty:

Oprocz tego wszystko sprawdzone i bedzie ok :wink4: za jakis tydzien powinny byc juz zalozone :wink4:

Opublikowano

co to sa za tarcze ?

jakie klocki na to dajesz ?

Opublikowano
  • Autor

nie no tak dobrze :> to chyba w zadnym kraju nie ma :tongue4:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:22_________________________________________________ale wystarczy sie zaczaic :naughty:

poczekac na kolizje :cool1:

dsc00913q.jpg

i szybko pozbierac czesci :polew:

tu jeszcze swiezyzna - nie przetarte :naughty:

sh103176.th.jpg

choc przyznam, ze bez TEGO wspolnika bym nie dal rady :gwizdanie: :cool1:

sh103180.th.jpg

94477577.th.jpg

Opublikowano

To może byś mi skołował tylne hamulce od S4 B6/B7 :gwizdanie:

Opublikowano

a ja rns-a rezerwuje :-) tylko patrz za jakimś w dobrym stanie i ramkę i kierownice od tt i zderzak przedni s-lina.....styknie

Opublikowano

To może byś mi skołował tylne hamulce od S4 B6/B7 :gwizdanie:

a ile jestes w stanie za nie wylozyc ????????

klocki i tarcze nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

osłony i przewody tez sie znajdą... :chytry: :chytry: :chytry:

Opublikowano

To może byś mi skołował tylne hamulce od S4 B6/B7 :gwizdanie:

a ile jestes w stanie za nie wylozyc ????????

klocki i tarcze nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

osłony i przewody tez sie znajdą... :chytry: :chytry: :chytry:

Podawaj cenę, będziemy się licytować bo ja tez chętny :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To może byś mi skołował tylne hamulce od S4 B6/B7 :gwizdanie:

a ile jestes w stanie za nie wylozyc ????????

klocki i tarcze nowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

osłony i przewody tez sie znajdą... :chytry: :chytry: :chytry:

Podawaj cenę, będziemy się licytować bo ja tez chętny :naughty: :naughty:

Licytowac pewnie tak ale nie w tym dziale :gwizdanie: a przynajmniej nie w tym watku :ok2:

Opublikowano

w przyszlym tygodniu dam Wam znac, bedzie, mam nadzieje ze 4kpl od S4, nawet jeden od RS4 B7 ale to zostawie juz dla siebie

Opublikowano
  • Autor

Listonosz wlasnie przyniosl :kox:

chyba najtansze KM dla Czarnej :decayed::cool1:

34089712.jpg

56022369.th.jpg16415675.th.jpg10643726.th.jpg90419119.th.jpg46420521.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.