Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta fotka jest poprostu niewyrazna... detalu bierznika nie widac na calej oponie, a Wy od razu wyjechaliscie z ciezka artyreria...

Opublikowano
  • Autor

Nawet dobrze wyszlo bo jak pisalem jedna ale z przodu jest delikatnie przetarta od wew. wiec na lato lub wczesniej bedzie wymianka przednich opon :wink4:

Kurfa juz od tygodnia mam jedna nowa linke od S4 b8 - podobno jedyna w kraju :polew:

i czekam, czekam... :angry: na kolejna... Dzwonilem wczoraj do salonu Audi i powiedzieli, ze powinna :gwizdanie: byc w piatek :wallbash:

bez niej nie da rady zalozyc hamulcow od S4 b8 :gwizdanie: a juz wszystko mam oprocz piep... linki :wallbash:

wyglada dokladnie tak :cool1:

005bsy.th.jpg

ps. mamy zime :gwizdanie: ale co tam " dziadek " juz oficjalnie otworzyl sezon wiosenny :> Hot Rod :naughty: :naughty: :naughty:

006kcx.th.jpg

007qzj.th.jpg

Opublikowano

daj spokój, wyglada to jak z ch..uja ucho

na oglądałem sie tego szajsu w USA, strach tym jezdzic

Opublikowano
  • Autor

daj spokój, wyglada to jak z ch..uja ucho

na oglądałem sie tego szajsu w USA, strach tym jezdzic

Tomek ten " Dziadek " sie nie bal :tongue4: choc bardziej sie toczyl niz jechal :polew:

o Hot Rodach nic nie wiem ale fajnie zobaczyc cos " innego " na ulicy :cool1:

Opublikowano

Auto prześliczne, szacun za mody i wysiłek,

jest prezencja oj jest :good:

Opublikowano
  • Autor

Bedzie jeszcze wieksza :naughty:

W koncu doszedl brakujacy przewod :kox: od S4 b8 2010 :cool1:

a wiec graty gotowe :decayed:

- Tarcze 345mm x 30 dla S4 :kox:

- kompletne zaciski z klockami itp. od S4 b8 z 2010 roku :gwizdanie:

- 2 komplety srob Bimecc :good: 35mm i 25mm

- plyn DOT 4 od ATE Super Blue Racing :good:

- dystanse 8mm Eibach :good: bardzolekkie ( plyta cd w zestawie :cool1::polew: )

- no i dlugo oczekiwane przewody pod zaciski od S4 z 2010r.

005vw.jpg

img0215ds.th.jpgpevocimg9406.th.jpgsh103176.th.jpg

Opublikowano

Bedzie jeszcze wieksza :naughty:

W koncu doszedl brakujacy przewod :kox: od S4 b8 2010 :cool1:

a wiec graty gotowe :decayed:

- Tarcze 345mm x 30 dla S4 :kox:

- kompletne zaciski z klockami itp. od S4 b8 z 2010 roku :gwizdanie:

- 2 komplety srob Bimecc :good: 35mm i 25mm

- plyn DOT 4 od ATE Super Blue Racing :good:

- dystanse 8mm Eibach :good: bardzo lekkie ( plyta cd w zestawie :cool1::polew: )

- no i dlugo oczekiwane przewody pod zaciski od S4 z 2010r.

005vw.jpg

img0215ds.th.jpgpevocimg9406.th.jpgsh103176.th.jpg

A ja się cieszę że do B5 zakładam tarczę 312mm :polew:

Te wyglądają! :kox:

Opublikowano

Remik, na tym zdjeciu troche krzywo sruby ulozyles wzgledem dystansu...

...popraw i zrob zdjecie jeszcze raz :decayed:

Opublikowano

Ja bym wsadził świeży klocek, a te co masz w zaciskach ewentualnie na następny raz. Spierdzielisz tarcze i będzie szkoda :confused4:

Opublikowano

Bedzie jeszcze wieksza :naughty:

W koncu doszedl brakujacy przewod :kox: od S4 b8 2010 :cool1:

a wiec graty gotowe :decayed:

- Tarcze 345mm x 30 dla S4 :kox:

- kompletne zaciski z klockami itp. od S4 b8 z 2010 roku :gwizdanie:

- 2 komplety srob Bimecc :good: 35mm i 25mm

- plyn DOT 4 od ATE Super Blue Racing :good:

- dystanse 8mm Eibach :good: bardzo lekkie ( plyta cd w zestawie :cool1::polew: )

- no i dlugo oczekiwane przewody pod zaciski od S4 z 2010r.

005vw.jpg

img0215ds.th.jpgpevocimg9406.th.jpgsh103176.th.jpg

będziesz zadowolony - ja co prawda z tego zestawu mam tylko blaszki ale spisują się rewelka :good:

Opublikowano

Remik, na tym zdjeciu troche krzywo sruby ulozyles wzgledem dystansu...

...popraw i zrob zdjecie jeszcze raz :decayed:

Ma rację, wyszło gorzej niż źle :decayed:.

będziesz zadowolony - ja co prawda z tego zestawu mam tylko blaszki ale spisują się rewelka :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Remik, na tym zdjeciu troche krzywo sruby ulozyles wzgledem dystansu...

...popraw i zrob zdjecie jeszcze raz :decayed:

widzialem , ze sie do czegos doczepisz :decayed:

Ja bym wsadził świeży klocek, a te co masz w zaciskach ewentualnie na następny raz. Spierdzielisz tarcze i będzie szkoda :confused4:

pewnie masz racje ale jednak zostana :wink4:

klocki sa prawie jak nowe :cool1:

31385708.th.jpg53197701.th.jpgzzznyc.th.jpg

Opublikowano

Ale ci się świeżynki trafiły :slina:

Opublikowano
  • Autor

no mialem trafieje :wink4:

OK hamy zalozone :kox: :kox: :kox:

foty na szybko robione :decayed: lepsze w tyg.

weekend :drunk::decayed:

61680028.jpg

dsc00951t.jpg

dsc00949nl.jpg

70195177.jpg

clipboard01igo.jpg

Opublikowano

ja bym pomyślał jeszcze nad tyłem :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

bo ta tarcza tylna w stosunku do przedniej wyglada komicznie :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie, ze jak nadazy sie kolejna okazja $$$ to zakladam dodatkowo tyl od S4 B6/B7

Ten caly tyl co jeszcze mam 330mm :shocked: itd. od S4 b8 nie podejdzie do B6 :confused4:

I tak sie ciesze Tomek bo trafilem kompletne hamy jak wiesz BARRRRRDZO TANIO :shocked: - cena smieszna chyba jak za 2 tarcze :polew:

Wiec jak sprzedam reszte gratow to wyjdzie przedni setup spokojnie gratis :gwizdanie:

i co najwazniejsze wiem juz na 100%, ze jest :good: mozliwosc zalozenia takich przednich hamow do B6 :kox:

Sugerowalem sie gosciem z Audizine.com :notworthy:

bo w PL jeszcze nikt takich nie zakladal do A4 B6.

Jako uzywany towar jest bardzo ciezki do zdobycia :gwizdanie: wszedzie :naughty:

nowki sam wiesz ile kosztuja :gwizdanie: :shocked:

a hamuje WOW :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ta tarcza tylna w stosunku do przedniej wyglada komicznie :kwasny: :kwasny:

to prawda :tongue4: choc nie jeden chcialby miec taka " komedie " :cool1:

Opublikowano

a hamuje WOW

Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !!

Wygląda fajnie, ale tył to kupa w porównaniu do przodu :evil:

Opublikowano

a hamuje WOW

Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !!

Wygląda fajnie, ale tył to kupa w porównaniu do przodu :evil:

przecież zestaw nowy nie jest :cool1:

Opublikowano

No tarcze ma chyba nowe nie? Nie powinny się z klockiem trochę 'zgrać'?

Opublikowano

a hamuje WOW

Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !!

Wygląda fajnie, ale tył to kupa w porównaniu do przodu :evil:

przecież zestaw nowy nie jest :cool1:

dzięki nowemu zestawowi hamól u niemca pewnie nie jeden nasz kolega kupił ulane auto :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.