Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiscie, ze jak nadazy sie kolejna okazja $$$ to zakladam dodatkowo tyl od S4 B6/B7

Ten caly tyl co jeszcze mam 330mm :shocked: itd. od S4 b8 nie podejdzie do B6 :confused4:

I tak sie ciesze Tomek bo trafilem kompletne hamy jak wiesz BARRRRRDZO TANIO :shocked: - cena smieszna chyba jak za 2 tarcze :polew:

Wiec jak sprzedam reszte gratow to wyjdzie przedni setup spokojnie gratis :gwizdanie:

i co najwazniejsze wiem juz na 100%, ze jest :good: mozliwosc zalozenia takich przednich hamow do B6 :kox:

Sugerowalem sie gosciem z Audizine.com :notworthy:

bo w PL jeszcze nikt takich nie zakladal do A4 B6.

Jako uzywany towar jest bardzo ciezki do zdobycia :gwizdanie: wszedzie :naughty:

nowki sam wiesz ile kosztuja :gwizdanie: :shocked:

a hamuje WOW :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ta tarcza tylna w stosunku do przedniej wyglada komicznie :kwasny: :kwasny:

to prawda :tongue4: choc nie jeden chcialby miec taka " komedie " :cool1:

ja bym szukal tylko zacisków od S4 B6/B7 i zostawił 330mm

to tylko 3 cm w stosunku do 300mm ale róznica zasadnicza

Opublikowano
  • Autor

Tomcio bede szukac tylko ile to zajmie :mysli::confused4:

a hamuje WOW

Jeden dzień masz założony i już wiesz, że jest taka za***ista poprawa? A co z docieraniem klocków do tarcz? Kto by się tam przejmował, mam hamulce S4 !!

To oczywiste, ze wpierw trzeba dotrzec NOWE tarcze :gwizdanie: ale roznica i tak jest juz Mega w porownaniu z 288mm :cool1: 345mm :naughty:

mozesz mnie wiezyc lub nie :wink4:

najlepsze, ze za jakis tydzien bedza jeszcze lepiej hamowaly :kox: jak sie uloza idealnie do klocka.

Opublikowano

najpierw trzeba sprawdzic czy zacisk od S4 B6/7 podejdzie na jarzmo od S4 B8

szkoda ze mieszkasz tak daleko... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

bo mam kpl hamulce od eS-y B6 i chciałbym sprawdzic

Opublikowano
  • Autor

lubię do Ciebie wchodzić bo co 2 strony jakiś nowy mod :D kiedy się wystrzelasz z pomysłów?

zobaczymy... choc teraz bedzie zdecydowanie wolniej gdyz wystrzelil inny projekt nie zwiazany z motoryzacja :naughty:

szkoda ze mieszkasz tak daleko... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

bo mam kpl hamulce od eS-y B6 i chciałbym sprawdzic

no szkoda :confused4:

450yamaha ma jako jedyny na forum S4 b8 :cool1:

moze do niego zagadaj :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 09:22_________________________________________________poranny mrozik :naughty::polew:

037fs.jpg

039uut.jpg

042mj.jpg

Opublikowano

Kawał hamulca, nie ma co, a przewody w oplocie założyłeś?

Opublikowano

lubię do Ciebie wchodzić bo co 2 strony jakiś nowy mod :D kiedy się wystrzelasz z pomysłów?

zobaczymy... choc teraz bedzie zdecydowanie wolniej gdyz wystrzelil inny projekt nie zwiazany z motoryzacja :naughty:

szkoda ze mieszkasz tak daleko... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

bo mam kpl hamulce od eS-y B6 i chciałbym sprawdzic

no szkoda :confused4:

450yamaha ma jako jedyny na forum S4 b8 :cool1:

moze do niego zagadaj :gwizdanie:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 09:22_________________________________________________poranny mrozik :naughty::polew:

037fs.jpg

039uut.jpg

042mj.jpg

skubany pierdzieli zimę, lans musi być :decayed:

ten spojler masz S4 czy votex ? na tył na klapie ? kurde też sobie muszę sprawić :)

Opublikowano
  • Autor

Spojler na klapie to Votex :kox:

037xw.th.jpg039tj.th.jpg042et.th.jpg

ps. ponad miesiac temu byla prawidlowa 4 dniowa zima str. 10 :wink4:

od 6 lat nie zmienialem opon na zimowki :decayed: bo tu gdzie mieszkam zima jest max kilku dniowa :wink4: [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:05_________________________________________________

Kawał hamulca, nie ma co, a przewody w oplocie założyłeś?

jeszcze nie sa teraz inne wydatki :kwasny:

...pewnie padnie na goodridge :wink4:

http://cgi.ebay.co.uk/Goodridge-Braided-Brake-Lines-Audi-A4-1-8T-2001-2005-/250645676388?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a5ba58164

Opublikowano
  • Autor

Hel to bdb. firma :good:

ile za nie dales na tej stronie?

Opublikowano

72 funty zapłaciłem

Opublikowano
  • Autor

tak samo jak na ebay :wink4:

ten spojler masz S4 czy votex ? na tył na klapie ? kurde też sobie muszę sprawić :)

tutaj masz wieksze zdjecia spojlera VOTEX / Ms Design :kox:

037mj.th.jpg

039hp.th.jpg

042gzr.th.jpg

Opublikowano

jaki ty masz tam zawias wsadzony :mysli: :mysli:

Opublikowano

Zajebiaszcze to Twoje B6 :kox: , nie chcesz lusterek a'la S4 w alu-satynie ? Niemieckie, porządnie zrobione. Kolo przywiózł mi z DE ale dorwałem ori i nawet nie zdążyłem założyć.

Opublikowano

dawno tu nie wchodzilem :wink4: kozacki mod te heble :good:

Opublikowano

Zajebiaszcze to Twoje B6 :kox: , nie chcesz lusterek a'la S4 w alu-satynie ? Niemieckie, porządnie zrobione. Kolo przywiózł mi z DE ale dorwałem ori i nawet nie zdążyłem założyć.

Jaka cena?

Opublikowano

Zajebiaszcze to Twoje B6 :kox: , nie chcesz lusterek a'la S4 w alu-satynie ? Niemieckie, porządnie zrobione. Kolo przywiózł mi z DE ale dorwałem ori i nawet nie zdążyłem założyć.

Jaka cena?

Nie robiąc OT :hi: jest już 2-ch chętnych na te lusterka :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.