Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wytezyc glowki gdzie dorwac taka lotke ze zdjecia od pucka :) Juz dawno ja widzialem ale znow mnie na nia wzielo :)

http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=6746&t_id=149&d_id=89566 ja znalazłem coś takiego , z ABSu czyli jakoś porządna :good:

ale troche drogie :gwizdanie: gdzieś czytałem też że idealnie pasuje lotka z któregoś M3 , gość kupił w salonie BMW i podawał numer części , ale nie moge znaleć tego fotostory :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Lajtowo :wink4:

To jest ta sama lotka co podałem zdjęcie z bemkami i czarną B7 na poprzedniej stronie, z tej strony zapożyczyłem właśnie ten obrazek :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 10:57_________________________________________________

Panowie wytezyc glowki gdzie dorwac taka lotke ze zdjecia od pucka :) Juz dawno ja widzialem ale znow mnie na nia wzielo :)

http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id=6746&t_id=149&d_id=89566 ja znalazłem coś takiego , z ABSu czyli jakoś porządna :good:

ale troche drogie :gwizdanie: gdzieś czytałem też że idealnie pasuje lotka z któregoś M3 , gość kupił w salonie BMW i podawał numer części , ale nie moge znaleć tego fotostory :disgust:

To jest ta sama co z Mtuning tylko sobie więcej za nią krzyczą :)

Keżor jak będziesz miał jakieś info na temat tej lotki z M3 to zapodawaj u mnie tematem :kox:

Opublikowano

A mi sie wydaje ze to sa inne niz docelowa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A mi sie wydaje ze to sa inne niz docelowa :gwizdanie:

Ta co podał Pucek jest na pewno inna bo na 1 rzut oka widać że troszkę "wyższa" niż te podane z linków.

Opublikowano

no kombinować bo za mną też ta lotka chodzi :kox:, poblo furacza pogratulować :kox:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

slepy miales nie zdradzac moich planów :kwasny::wallbash: :wallbash: :decayed:

Czyli szykuje się gupa Evo zapierdzielaczy :kox::polew::decayed:

Opublikowano

no i dzieki :disgust: teraz przez was na lotke choruje :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i dzieki :disgust: teraz przez was na lotke choruje :kox:

Trza znaleść producenta tej lotki i zrobimy grupowe zamówienie z odpowiednim rabatem :D:kox:

Opublikowano

no i dzieki :disgust: teraz przez was na lotke choruje :kox:

Trza znaleść producenta tej lotki i zrobimy grupowe zamówienie z odpowiednim rabatem :D:kox:

:good:

Opublikowano

niekiepsko Ci to wszystko wyszło :good:

p.s

Trza znaleść producenta tej lotki i zrobimy grupowe zamówienie z odpowiednim rabatem :D:kox:

też się piszę :decayed:

Opublikowano

tylko oczywiscie mowimy o tej malej :wink4: nie o trzepaku :kox::naughty: dawidsa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko oczywiscie mowimy o tej malej :wink4: nie o trzepaku :kox::naughty: dawidsa :decayed:

Trzepaku :kox::polew:

Mówimy o tej co mam w podpisie czyli o lotce co zapodał Pucek :naughty:

Opublikowano

uff to dobrze :decayed: bo ja w domu mam na czym dywany trzepac :slina::naughty:

Opublikowano

a Rieger nie ma takiej delikatnej lotki na tylną klapę?? tylko pewnie majątek bedzie kosztowała

Opublikowano

Całkiem ładnie odnowiony samochodzik :) A do tego ten silnik... :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

jest ale chyba 400 ojro rzygaja za nia :wallbash:

To jest dokładnie ta sama lotka o której mówimy :?:

Jak masz linka to zapodaj :)

Całkiem ładnie odnowiony samochodzik :) A do tego ten silnik... :zemdlal:

Dzięki, ale co do silnika to gdybym był wcześniej w klubie to zapewne kupił bym z 2.8 30V 193KM bo tyle samo pali a lepsze ma kopyto :)

Opublikowano

Pawel po co Ci ten parapet :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.