Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

komfort Ci sie nie zmienil, bo amorki zostaly seryjne... ciekawe ile wytrzymaja :kox:

Opublikowano
  • Autor

No ciekawe ale teraz są w stanie idealnym więc może nie będzie tak źle :decayed:

Opublikowano

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Opublikowano

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam :confused4:

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni :wink4:

Opublikowano

Ladnie siadlo :cool1: choc najlepiej widzialbym ja na 19" :kox: :kox: :kox::wink4:

Też bym ją widział na 19" ale szkoda mi nowych opon na 18" które posiadam :confused4:

jak zmienisz na amory s-line to siądzie jeszcze bardziej ale teraz masz :good: :good:

Raczej amor nie ma nic wspólnego do wysokości springi są niby -30 a siadł -35. Po zmianie amorków będzie raczej dużo twardziej a wysokość się nie zmieni :wink4:

Nie wiem dlaczego u mnie tak usiadło. Na seryjnych amorach jeździłem kilka miesięcy. Ale nie dało się jeżdzić na serii. Wiec jak zmieniłem na s-liny to przód bardziej mi usiadł. Nawet na zdjęciach widać.

Opublikowano
  • Autor

u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu.

Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna :mysli:

Opublikowano

u mnie niby siadł równo wymiar z przodu jest taki sam jak z tyłu.

Może ci ktoś źle zamontował springi nie siadła w gnieździe jak powinna :mysli:

wszystko jest na pewno dobrze złożone. Sam to robiłem z kumplem, wiec nie ma na pewno lipy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zaczyna fajnie wygladac, gratki za mody

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod się szykuje heble 321mm :decayed:, zaciski od S6/S8 dwu tłoczkowe. Dzięki Grześ :notworthy:

98642906.jpg

Opublikowano

no prawidlowo. zmiana hamow to podstawa :good:

bo seryjne sa zdecydowanie za slabe, w szczegolnosci po programie itp. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Moje fabryczne heble już dawno spalone tarcze całe fioletowe :wink4:.

Dziś będę czyścił i jadę po kolor :decayed:

Opublikowano

Piotrek a ty po wymianie zawiasu robiles geometrie??

Opublikowano

...no to na zimę 17" :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Piotrek a ty po wymianie zawiasu robiles geometrie??

Jeszcze nie robiłem, zrobię jak założę koła letnie. Ale wydaje mi się że jest dobrze, ale sprawdzić trzeba :wink4:.

...no to na zimę 17" :naughty: :naughty:

na to wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:39_________________________________________________Zaciski pomalowane cynkiem, jutro nakładam niebieski kolor :decayed:. Jak dobrze pójdzie będzie też napis na zacisku Audi:tongue4:

Opublikowano

Chowaj tą informację bo zaraz siemian przyjdzie i Cie zje ! :shocked:

Opublikowano
  • Autor
:polew: tego się nie robi pod publikę tylko dla siebie :kox:
Opublikowano

Wiem, to samo myślę ! :good:

Opublikowano
Jeszcze nie robiłem, zrobię jak założę koła letnie. Ale wydaje mi się że jest dobrze, ale sprawdzić trzeba .

No ja robilem u siebie..minimalne odchylki byly ale nie wiem czy przez zawias teraz jest jak strzala :>

kurcze chyba musze ci złoic te zderzaczki od esy :kox: kreca mnie jak nic a malowac bym nie musial :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.