Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 185km/h max

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

Opublikowano

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

zrob logi dynamiczne, sprawdzenie bledow w takim przypadku mozna o kant doopy potłuc ...

Opublikowano

nawet nie 200 a 210 a ponoc 220 :D

Opublikowano

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

Opublikowano

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

j.w. logi do zrobienia.

Opublikowano

Ja wczoraj też się nieco zdziwiłem bo mój AJM licznikowe 180km/h i to by było na tyle. Jedyne co wiem, to mam zasyfione kierownice turbiny bo łapie notlaufy. Ale przy tej prędkości gaz był w podłodze i notlauf się nie pojawił. Zastanawiam się czy to może być przyczyną trochę niskiego V-max?

dużo rzeczy np. przepływka może ciąć przy wysokich obr.

...logi, logi, logi

Opublikowano

jak turbo ci nie bedzie wstawac do konca to tak bedzie jechal

Opublikowano

nawet nie 200 a 210 a ponoc 220 :D

jak nie więcej :cool1:

Opublikowano

U mnie po wirusie na 170km 225km/h na liczniku przy quattro.

Opublikowano

to mój AFN ciągnie prawie 200 bez żadnego dłubania to Twóje 131 KM powinno iść dużo szybciej

Opublikowano

Ja jechałem moim 220 km/h (seria) i jeszcze bez problemu by poszedł z 10-20km/h :wink4:

240 w serii ...no powiem ci że zdrową masz furmanke :wink4:

Opublikowano

to nie jest watek dotyczacy chwalenia sie z Vmax.

jezeli ktos ma cos rzeczowego do dodania nt przyczyn, prosze bardzo, za kolejne posty nt vmax kropki :disgust:

Opublikowano

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

jaki masz rozmiar opon?

Opublikowano

Może skrzynia była coś dłubana i przełożenia są nie teges.

Opublikowano

Moze ktorys pompowtrysk nie domaga.. :gwizdanie: bez rzeczowej diagnostyki sie nie obejdzie

Opublikowano
  • Autor

co może byc za przyczyna że tylko wkreca mi audi do 185, km/h podpielem do komputera i wszystko jest ok zadnego bledu,wszystko idealnie dziala,a powinna do 200km/h wkrecac

jaki masz rozmiar opon?

17/45/235
Opublikowano

cześć

mam taki sam rozmiar opon 17\45\235 i przy moich 115 kucach w BKE dało się rozpędzić auto do 195 km\h, katalogowo mam chyba 197 km\h V max, więc te gumy tak bardzo V max nie ograniczyły

P.S. chyba przy tym rozmiarze koła licznik troche zaniża wskazania

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem paliwo teraz tankuje na STATOIL i jest super problem zniknął wkręca 200km\hbez żadnego problemu i silnik równiej pracuje ,a wczesniej byl orlen i zaczeła sie robic lipa :)

Opublikowano

miałem też wcześniej o gumy pytać... jeździłem trochę pewną A4 B6 1,9 131KM (nie swoją) i mając kapcie na niej 215 ''16 i cztery osoby na pokładzie, poszła 200 km/h (paliwo z BP), ale powoli. Obecnie do swojej ładuje tylko Statoil ON standard, wcześniej trochę Gold (widocznie zmalało spalanie na Gold). Czasami się tylko wleje "czyściciela" co któreś tankowanie do standardowej ON i tyle, lecz nie wiem ile pojedzie na ten czas.

Pomijając paliwo, kapcie na pewno stawiają opór też na swój sposób aerodynamiki + wchodzą na spalanie, niestety.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tankuje tylko Verve na orlenie 29900tys ma juz przejechane ostatnio 235km/h na autostradzie cztery osoby na pokładzie.

Dwie stowy lekka leci a teraz skonczone mam juz dwa wtryski i zastanawiam sie gdzie w miare tanio kupic albo zregenerowac.

Moze cos wiecie?

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.