Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co ma lepszego kopa 1.8 T czy 19.Tdi AWX?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w leonie AWX 170@400 jest tak:

no to ruszamy -> ała moja szyja , -> o już 100na godzine jedziemy :shocked:

czyli jakieś 7sekund myśle :thumbup:

a w 1.8TQ 200@300 B6 jest tak:

start-> ziew ,ziew -> stówa

czyli jakieś 7sekund :dance:

pozdro dla micza i rexa :polew:

Opublikowano

Keżor z tym ze Leon ma 6 biegowa skrzynie.. :chytry:

Opublikowano

Jednym słowem diesle nie idzie w wyższych partiach obrotów kiedy to benzynka w zasadzie zaczyna żyć ... cóż później kierowcy ida na obiad, ten z TDI do restauracji a kierowcy benzynki na kanapkę do McD.

Opublikowano
  • Autor

No i pewnie jest sporo leżejszy. Reasumując 1.8 T przy 200 km może mieć przyspieszenie w granicach 7 sekund do setki.Tak samo może byc w AWX. To teraz mam dylemat czy najpierw zmienić na B5 1.8 T z 2000 roku czy dozbierać jeszce z 15 yś na AWX.a B6...chyba najpierw wkręcę sie w 1.8 T bo mam głód mocy, a na s czy rs jeszce długo nie będzie mnie stać.

Peace

Opublikowano

bierz B5 1.8T

Opublikowano

szczerze to nijaka przesiadka z 1,8 na 1,8T tylko w nieco nowszym roczniku ale to wciąż te same auto. B6 to inna bajka i ja bym nawet sekundy sie nie zastanawiał. Jak ci AWX w B6 przy drogi to przemyśl benzynkę 2,4 wdzięczny motorek V6 z 170KM pod maską, no i pozostaje 2.0 ale ma 130KM

Opublikowano
  • Autor

ja wiem czy nijaka. Mam zamiar ja ostro chipować. Wydaje mi się , ze różnica 75 koni i 100 niutów to już trochę jest. B5 mi sie bardzi podobają i gdyby nie przysłaby silnik(głownie mi chodzi o dół)to pewnie bym nie zamieniał bo auto mi bardzo pasuje.

B6 trochę przydrogie jak na razie tzn, skzoda mi aż tyle dpołacać po sprzedaży moejej niuni.

Peace

Opublikowano

ja wiem czy nijaka. Mam zamiar ja ostro chipować. Wydaje mi się , ze różnica 75 koni i 100 niutów to już trochę jest.

To samym chipem w 1.8T to za bardzo nie poszalejesz.Trzeba graty wymieniać

Opublikowano

Furio, powiem Ci na moim przykładzie:

A4 B6 1.8 TQ :

Seria - miało mieć 150 km i 8,9 sek. Miało 157 km i 8.4 - 8.5 sek.

Program - ok.195 kuców i 6.8 sek.

\edit

Takie osiągi miałem na gumach 205/55/16.

Teraz (gumy 225/40/18) przyspieszenie spadło (na oko) do ok. 7 sek.

Opublikowano

Tu fajna stronka do porównań bryczek , nie wszystkie modele są ale zawsze coś :)

http://www.zeperfs.com/perfs.php?Action=Duel

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedź Rex, właśnie o to mi chodziło :hi:

ja właśnie też chce, zeby mnie troche szyja bolała, a jednocześnie nie chce jakieś super sportowej bryki tylko właśnie...AUDI !!!!!!!@!

pozdro

Opublikowano

Nie ma sprawy, jak coś pisz tu, albo pytaj na privie :)

Opublikowano

Jechalem sobie za jakims golfem IV TDI i tak do 140 to nawet niezle darl ale powyzej widzialem ze go "lykne".Wiec jak zalezy ci na osaigach a nie na pyrkaniu i oszczednej jezdzie to wybor jest prosty.

Opublikowano

Wiec jak zalezy ci na osaigach a nie na pyrkaniu i oszczednej jezdzie to wybor jest prosty.

A jeździłeś kiedyś AWX po programie ?? Jak chcesz to Cię przewiozę i zobaczysz ja to pryka :D

Opublikowano

Wiec jak zalezy ci na osaigach a nie na pyrkaniu i oszczednej jezdzie to wybor jest prosty.

A jeździłeś kiedyś AWX po programie ?? Jak chcesz to Cię przewiozę i zobaczysz ja to pryka :D

Napisal wyzej ze AWX'odpuszcza.

Opublikowano
Jechalem sobie za jakims golfem IV TDI
No i co nam to mówi - NIC a co jak to był 90KM a u ciebie przecież 150KM?
Opublikowano

Moim zdaniem to byl 110+wirus.

Opublikowano

Moim zdaniem to byl 110+wirus.

A moze był bez wirusa :kox:
Opublikowano

Moim zdaniem to byl 110+wirus.

hehe wrozbita sie znalazl :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.