Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze mowi chlopak. Dlatego mam cos innego na bazie wczesniejszego projektu :cool1:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2619000828352ba.html

Jest czarno-białe wiec wystarczy raz wydrukowac a potem to juz ksero, ksero, ksero i juz:) Za 5 zlociszy mozna co najmniej 100 takich dziadow miec wiec raz w miesiacu wypije sie piwko mniej :kox:

Jezeli wszystkim pasuje to jestem w stanie to wydrukować i zrobic ksero (w pracy mam za darmo).Pisać!!!

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ulotka dobra ale ja ją troszkę zmodyfikowałem. Dogas wrzuci na stronkę to poda link.

Opublikowano

Tylko tez najlepiej,ale to juz kazdy swoje ulotki jakos zabezpieczyc przed zmoknieciem tej ulotki ;)

Opublikowano
  • Autor

Dobra chopy to do roboty ;)

jest czarno biala info tez jest i gitarka :kox: :gwizdanie:

Sorky ale cos mam mase roboty przez ten sniezek i albo spie albo pracuje i jeszcze neta w domu nie mam.

ALe tak jak piszecie ulotka ok drukowac kserowac i do rozdawania... :good:

Opublikowano

:hi:

Dobra ja tam mam juz pare pokserowanych.Na dniach sie rozniesie kolo Carefoura :good:

Ale jest inna sprawa :naughty: We wtorek (07.12.) z Mańkiem kombinujemy w dzień pojechac na szybowcowe i popstrykać jakies fotki. Jeszcze nie wiemy jaka godzina ale na bank w dzien wiec jak ktos bylby chetny to zapraszamy. Jutro napisze dokladnie o ktorej godzinie planujemy ten wypad:)

A moze i przy okazji jakies szaleństwa zimowe :evil:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:27_________________________________________________Jutro o 10.00 na szybowcówie. Moze jednak ktos zajrzy jeszcze?? :cool1:

Opublikowano

Ja niestety nie dam rady...

Opublikowano
  • Autor

Nie no Panowie badzmy powazni 10 to w pracy sie siedzi ;P zreszta ja ostatnio w pracy siedzie dlugo za dlugo

A wieczorkami tez mozna na szybowcowa uderzyc ;P :gwizdanie:

Opublikowano

Wypad UDANY!!! No szkoda ze wiecej nie bylo ale sie rozumie ze w pracy...Zaraz wrzuce foty... :cool1:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:35_________________________________________________To narazie kilka...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fecc4c7646d8e39.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70ad9af492509aba.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd401778050f2540.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb7c6f5cbdf1b42e.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:40_________________________________________________A tu jeszcze kilka...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/639f4b90a9d2b4f3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/50bb23cd4406adc6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d89207e9bccd3a70.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc210b8ab6f7a9ce.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/540f00ed6a098336.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6608893a2c0b23e3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b797c268e7904c4.html

No i niesamowity powrót...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1453d81039ad351a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3e5c6db829dd474.html[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 12:47_________________________________________________Jakby jeszcze chlapy takiej nie bylo to mozna by sie bylo pokusic o umycie aut...Troche syfiaste! A poza tym jak dla mnie super. Ledwo wjechalismy ale co dwie glowy...:) Wypad SUPER!Szczególnie powrót...Prawie jak w TOKIO:)A co do wieczornego wypadu ktoregos dnia to ja jestem za.Tylko jakis statyw by sie przydal.Ale to chyba juz nie bedziemy molestowac sie teraz tylko tego 17.12 po spocie. Albo spot przeniesiemy tam...

Opublikowano
  • Autor

SIe wam nudzi chlopaki :kox: ale fotki fajne nawet :good:... jak Tokio chcecie to na przelecz walimska tam recznego nie trzeba ;P

Opublikowano

Moze jak Wałbrzych bedzie cos organizował w zimie to sie od razu do Walimia skoczy:)

Opublikowano

No musze przyznac ze fotki fajnie wam powychodzily :D

Opublikowano
  • Autor

HEHE JA W PIATEK PRZEZ WALIM DO BIELAWY BUSEM GNALEM :kox: I POWIEM SZCZERZE ZE NIE WIDZE MOJEJ oooo TAM :confused4:

NA DZIEN DZIESIEJSZY MOZE CIUT MNIEJ SNIEGU ALE JA BYM TAM ZDERZAKIEM PCHAL NAPEWNO ZA TO WRAZENIA WYPAS BEZ RECZNEGO MOZNA PO TYCH ESACH BOKAMI LATAC PRZYNAJMNIEJ BUSEM MOIM :evil:

ZRESZTA SZKODA PALIWA DO WALIMIA LEPIEJ PRZELECIEC SIE DO KARPACZA GORNEGO PRZEZ SOSNOWKE I BOROWICE ;p :cool1:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 12:08_________________________________________________co za cisza chlopaki? zyjecie? ja juz teraz codziennie bede wieczorkami przynajmniej sie postaram ;) i jak akcja z ulotkami? meldowac sie prosze :hi:

Opublikowano

Jak tam chlopaki?Ulotki ida? :D

Opublikowano

Witajcie chłopaki. Przykro mi ale nie przyjedziemy dzisiaj ;( na ulicy takie koleiny się porobiły i nie jeździmy narazie żabką za nisko spojler jest :confused4: Może następnym razem :) Trzymajcie się chłopaki powodzonka. :naughty:

Opublikowano

Kto dzisiaj bedzie?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki za skromny ale zawsze spocik i zescie poczekali na mnie :kox: bedziemy trzymali sie dalej to napewno zaowocuje to wynikami w postaci kolejnych kolegow z JG :cool1:

Co do obiecanych zdjec moich felun na zime to wrzucam ;)

Przod oponki conti ts780 lub 790, tyl conti chyba ts830 2009 rok :evil:

fele ori OOOO symbolu nie znaju i dekielkow brak ;(

Lacznie zaplacil ja za wszystko 550 zlociszkow przeplacilem nie? :gwizdanie:

felaprzod.jpg

felatyl.jpg

felecale.jpg

Opublikowano

Jak na zime to w sam raz :naughty: A blotnikiem gdzie przywadziles? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Blotnik taki byl jak juz kupilem maszyne... na wiosne sie zrobi ladnie :gwizdanie:

Bede mial chyba dzisiaj jeszcze jeden komplet felusiow 16 z latem wiec ktorys do sprzedania bedzie... jak by kto chetny to sie dogadac bedzie mozna ;)

Opublikowano

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim braku mandatów,szerokiej drogi,zielonych świateł,wystarczająco mamony,ładnych autostopowiczek :naughty: i spełnienia wszystkich marzeń :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.