Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Chciałbym przyjechać po a4 w wasze regiony. I miałbym prośbę czy podjechałby ktoś i ją oblukał bo mam ponad 350KM w jedną stronę? Jestem umówiony na sobotę rano. Ale miło by było jeżeli nie byłby to ulep. Gościu jest z Jeleniej Góry. Byłby ktoś taki miły i podjechał jutro i zobaczył jak to faktycznie wygląda? Bardzo by mi zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jutro o 19stej pojedziemy wszyscy??

daj numer do gościa z Jg i do siebie i jutro bedziemy myślec..i tak zapewne bedziemy robic POM wiec co nam bedzie zależało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na PW numer do mnie i do typa :) Z góry dzięki i czekam na jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc jakas linke do aukcji czy ogloszenia... moze ktorys z nas auto kojarzy albo goscia czy dzielnice i latwiej bedzie :)

Jutro mamy spota to moze by gosc podjechal na niego ;P zdaignozujemy obejrzymy itd i zdamy relacje:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wiem gdzie te foty robione... taki maly parking przy starym cmentarzu od strony mickiewicza itd przynajmniej tak mi sie wydaje...

jak dla mnie ciut handlarzem daje... ale moze nie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest handlarzem właśnie 4 lata ma auto w kraju i jest pierwszym właścicielem w kraju. Co jest naprawdę niezwykłe w tych czasach. Panowie czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze mam cos do handlarzy bo sam kupilem od handlarza swoje a6c5 i gosc nic nie ukrywal i byl naprawde ok.

Fajnie by bylo jak by ten sprzedajacy podjechal na spota naszego o 19 bo jak mieszka gdzies w okolicach mickiewicza to autem na miejsce spota ma 2 minuty jazdy... a jak nie podjedzie to przedzwonimy i wycieczke zrobimy :decayed::banan::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na blacharę w jakim jest stanie. No i środek czy mocno zniszczona. Bo w silniku to możecie jedynie zobaczyć czy nie ma wycieków, czy coś nie świszczy. Nic czekam na info od was :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przebieg ma ori to powinien srodek byc ladny.... dogass sie na blacharach zna :decayed: i lakierach (do paznokci) to oceni padline :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie jeźdźcie nawet sprawdziłem vin - ostatni wpis 247395 km 19.09.2007r :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ma z 300 tys... tak mi wlasnie smierdzialo... jak gosc nie robi pod domem zdjec to cos nie tak zazwyczaj.... chociaz nie jest to regula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie boi podjechac gosc to albo nic nie wie o rzeczywistym przebiegu albo ma ori przebieg :jerk:

---------- Post dopisany 21-04-2012 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 18:16 ----------

No i po spociku... udanym :naughty: szkoda tylko ze na glowe troszke kapalo :decayed:

quattro na mokrym w miejscu sie nie kreci :facepalm: mocy za malo na 225x45x17 :polew:

nastepny spot zarzadzam bez maszyn na ratuszu gdzies na ogrodkach :drinks::drunk::evil:

ale to juz po dlugim weekendzie bo na ryby jade :drinks:

burus szykuj sprzet :banan: i rozwod bierz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ma nic skomplikowanego... czasami tylko odpowiedniej wiedzy brak ... i czasem czasu i piwa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...