Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dawno mnie tu nie było, planujecie jakiś spot w najbliższym czasie?

Edytowane przez Czesiu...

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o alkholików to jestem!

Te Paniczu jak Ty taki bohater to dawaj ;)

Opublikowano

Witajcie dawno mnie tu nie było, planujecie jakiś spot w najbliższym czasie?

Fajnie ciepło to można coś pomyśleć :) weekend idzie ;)

Opublikowano

odpoczywac po pracy to napewno w weekend

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To co Panowie? Ruszycie tyłki na luźne pogaduchy?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

trzeba otrzymać przepustke :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz

Opublikowano

Panowie wymieniał ktoś z Was termostat w a4 b5 ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie wymieniał ktoś z Was termostat w a4 b5 ?

hehe termostat wymienialo napewno duzo ale inaczej jest w 1.8 1.8T niz w v6

u CIebie chyba gdzies od spodu jest z tego co pamietam

poszukaj watku napewno jest

Opublikowano

Witam Panowie, mam mega problem z moim 3.0tdi, jadąc dzisiaj ok 60km/h nagle przestała działać klima i po przejechaniu następnych 300m zaczęła bardzo szybko rosnąć temp. silnika. Odstałem na poboczu ok 5min, temp spadła do 90 stopni i dojechałem do domu jeszcze jakieś 3km, znowu wystudziłem silnik i chodził na wolnych obrotach ok pół godz i nic temp idealnie, więc wsiadłem i kawałek się przejechałem po czym temp od razu do góry przy czym klima cały czas nie chodziła nawet się nie chciała włączyć. Czy ktoś może wie co to może być?


Problem po części się wyjaśnił, był spalony bezpiecznik od wentylatorów, ale każdy kolejny nowy wytrzymuje góra 5min i znowu się pali, wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

Opublikowano

Arek licznik naprawiony :) tanio nie było, ale wreszcie świeci :)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ile Cie to kosztowało? :)

Opublikowano

350zl plus przesyłka do nich

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie, mam mega problem z moim 3.0tdi, jadąc dzisiaj ok 60km/h nagle przestała działać klima i po przejechaniu następnych 300m zaczęła bardzo szybko rosnąć temp. silnika. Odstałem na poboczu ok 5min, temp spadła do 90 stopni i dojechałem do domu jeszcze jakieś 3km, znowu wystudziłem silnik i chodził na wolnych obrotach ok pół godz i nic temp idealnie, więc wsiadłem i kawałek się przejechałem po czym temp od razu do góry przy czym klima cały czas nie chodziła nawet się nie chciała włączyć. Czy ktoś może wie co to może być?

Problem po części się wyjaśnił, był spalony bezpiecznik od wentylatorów, ale każdy kolejny nowy wytrzymuje góra 5min i znowu się pali, wie ktoś dlaczego tak się dzieje?

A który Ci paliło bezpiecznik ? 40 , 30 , czy 5 amp ?

Opublikowano

przepalało mi cały czas 5A ale do tąd wczoraj siedziałem aż doszedłem co się stało, ostatnio wymieniali mi pasek klinowy i zle poprowadzili jeden kabel od wentylatorów który dotykał koła od alternatora, przetarł się i robił zwarcie.

Opublikowano
  • Autor

350zl plus przesyłka do nich

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

duzo w sumie :/

Opublikowano

Nowy wyświetlacz na allegro ok 250zl, a tu z roczną gwarancją i od razu wszystko podłączone :) też na początku myślałem że dużo, ale już odzalowalem [emoji14]

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nowy wyświetlacz na allegro ok 250zl, a tu z roczną gwarancją i od razu wszystko podłączone :) też na początku myślałem że dużo, ale już odzalowalem [emoji14]

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

no jak nowy to si

myslalem ze wymiana kleju tylko

Opublikowano

Panowie co myślicie o Rep Tune Jelenia Góra na jakiegoś sofcika ??

Opublikowano

Rep tune sporo aut zrobili ale z tego co sie orientuje to TDI a Ty widze ,że masz 1.8t

Opublikowano

Robiłem, nie tylko soft i mogę szczerze polecić :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.