Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)


Sysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie:thumbup1:

A tak piszą, że diesle nie jadą:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jedzie na gazie jak w tytule:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreski ładne, ale chętnie bym z tobą stanął na kresce i porównał ze swoim Leonem. Bo seria 2.5 to nie jedzie wcale w a4, ciekawe jak to wygląda po programie...z ciekawości ile waży ta buda z tym silnikiem?

Jak ogarne auto bo pare rzeczy musze przy nim zrobic to zapraszam do czestochowy, jest tu kilka osob ktore zapewne chetnie sprawdzi Twojego Leona min ja ;)

Sysiek, ja u siebie założyłem wtryski od AKE, na korekcie i hamowaniu nie byłem ale autko ożywiło się z dołu, aż jestem ciekaw, co by pokazało na hamowni teraz,

od programu już z 80 kkm zrobiłem, teraz robiłem hydraulikę, także wszystko sprawne, a jak u ciebie wałki już robione, czy ori??

P.S, z biegiem czasu i pojawianiem się coraz to gorszych silników, nasze AKNy zdobywają szacunek, jak są kilka długości przed pozornie mocniejszymi autami, szczególnie na trasie, skrzynia DQS robi robotę

pozdrawiam, właścicieli v6tek:naughty:

No to ciekawe co piszesz, ale jakiejs mega roznicy w mocach miedzy AKN/AKE nie ma.

Walki mam jeszcze Ori z jakimi wyjechala z Inglostadt :naughty:

---------- Post dopisany 22-09-2012 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2012 at 13:55 ----------

Nowa produkcja :D LEON II FR 199 ps i 427 Nm :D wynik z DPF teraz ma usuniety ;) 2.5 TDi nie jedzie :decayed:

watch?v=Ma70_7UDIu0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic, to z Twoim Ałdikiem?

tak, tez 2 tez moj. Sysiu ma lepsza góre i przy predkosciach 140 ++ juz mi ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: ehh normalnie trzeba coś ze swoim heblem zrobić bo żal oglądać jak te Wasze V-ki śmigają :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysiu teraz ma tez lepszy dol od tygodnia ,bo wtedy 200mb mial mniej przy 2tys przez podcisnienie

co dokładnie się stało???

moja tez cały czas daje radę, Artur kombinuj kombinuj,.:wink:

mój kumpel modzi teraz A6, AVG, na turbo BRD, 216 wtryski, kolektor od AWX i duzy FMIC od 2.5 tdi, jak witek mu program ogarnie nagramy filmik z moim, wcześniej po samym programie na 145koni, była przepaść między jego AVG a moim AKNem, wagi samochodów podobne,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieralem sie dlugi czas i wkoncu nakrecilem tego rodzinnego gnojowoza :decayed: tak to mniej wiecej sie odpycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki, płyn do sprysków, olej, paliwo i zarówka..... :decayed:

wiecej FIS nie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie bardzo podobnie do mojego, ciekawe jak bysmy razem na kresce wygladali, ???

ja zazwyczaj filmy kręce jak mam sporo paliwa, muszę jak jest mniej nakręcić,.

tylko u mnie fis niema tyle roboty, :decayed: co z czujnikiem temp masz???

pozdrawiam,

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

tu masz mój:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tylko na cholerę ta muzyka :/ nie dadza posłuchać jak pracuje silnik :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...