Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

myślę o toyocie yaris :naughty:

Opublikowano

i to jest dobra myśl :polew: ja ostatnio ledwo wsiadłem do jednej takie są wypaśne :good:

Opublikowano

myślę o toyocie yaris :naughty:

Zamawiasz w weekend, na dniach otwartych?

Nowy model?

Wypas! :kox:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

myślę o toyocie yaris :naughty:

Mogę ci opchnąć Aurisa na wypasie :decayed: ksenon, esp, z automatem tak powolnym jak moja babcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zrób go AWD i z 500 kunia to pomyślę :naughty:

Opublikowano

będzie jakieś nowe autko? :) chyba szkoda trochę a4 co? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Opublikowano

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

Opublikowano

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

za 30 tys dobre tylko w ogloszeniach.

Ogladalem jakis czas temu z kolega 3 sztuki i zadna mnie nie zachwycila a byly nawet droższe :confused4:

Opublikowano

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Kup coś następnego czerwonego :naughty: FERRARI F430 SPIDER :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Kup coś następnego czerwonego :naughty: FERRARI F430 SPIDER :naughty:

czerwony jest spoko :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:55_________________________________________________

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

za 30 tys dobre tylko w ogloszeniach.

Ogladalem jakis czas temu z kolega 3 sztuki i zadna mnie nie zachwycila a byly nawet droższe :confused4:

nigdy więcej FWD :wink4:

Opublikowano

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj skończyła sięaukcja na allegro, a samochód ciągle nie sprzedany :gwizdanie: :decayed:

auto stoi u lakiernika - naprawia sięprzerysowanie na błotniku oraz zakłada zderzak dtm :tongue4:

w przyszłym tygodniu jak sięuda będzie profi sesja - może pomoże w sprzedaży :wink4:

Opublikowano

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS

a jakz motorem bo ponac tam jest jakas wada fabryczna i padaja :mysli: ?

Opublikowano

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS

a jakz motorem bo ponac tam jest jakas wada fabryczna i padaja :mysli: ?

1.6 na kompresorze, oznaczenia już nie pamiętam. ale auto się nie psuło.. fakt, przebieg był niewielki bo jak sprzedawaliśmy to miało 65000 ori przebiegu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

właśnie dostałem telefon, że seryjne mocowania nie pasujądo DTM i trzeba je podciąć :blink: może ktośsprawdzić w ETCE czy dla DTM są inne? :mysli:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:38_________________________________________________odebrałem samochód - jest kosa ze zderzakiem :> trochę tylko spasowany jeszcze nie do końca dobrze, ale mam nadzieję, że nowe oryginalny mocowania pomogą.. :wink4: zdjęcia niedługo - muszę jeszcze wydech poprawić, ponieważ teraz za bardzo wystaje i jest trochę wiejsko :decayed:

Opublikowano

jest jeszce bardziej wiejsko niz bylo ? :shocked:

:decayed:

Opublikowano
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.