Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

myślę o toyocie yaris :naughty:

Mogę ci opchnąć Aurisa na wypasie :decayed: ksenon, esp, z automatem tak powolnym jak moja babcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

za 30 tys dobre tylko w ogloszeniach.

Ogladalem jakis czas temu z kolega 3 sztuki i zadna mnie nie zachwycila a byly nawet droższe :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Kup coś następnego czerwonego :naughty: FERRARI F430 SPIDER :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy szkoda.. jeśli coś ciekawego nowego wpadnie to szybko zapomnę o czerwonym :wink4:

Kup coś następnego czerwonego :naughty: FERRARI F430 SPIDER :naughty:

czerwony jest spoko :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 17:55_________________________________________________

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

za 30 tys dobre tylko w ogloszeniach.

Ogladalem jakis czas temu z kolega 3 sztuki i zadna mnie nie zachwycila a byly nawet droższe :confused4:

nigdy więcej FWD :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ostatnio cholernie podoba Mini Cooper S, za trzy dychy już kupi fajnego a resztę można gdzieś zainwestować :wink4:

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skończyła sięaukcja na allegro, a samochód ciągle nie sprzedany :gwizdanie: :decayed:

auto stoi u lakiernika - naprawia sięprzerysowanie na błotniku oraz zakłada zderzak dtm :tongue4:

w przyszłym tygodniu jak sięuda będzie profi sesja - może pomoże w sprzedaży :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS

a jakz motorem bo ponac tam jest jakas wada fabryczna i padaja :mysli: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku sprzedaliśmy Coopera S za 38 tys, rocznik 2003, moc podniesiona do 198 PS

a jakz motorem bo ponac tam jest jakas wada fabryczna i padaja :mysli: ?

1.6 na kompresorze, oznaczenia już nie pamiętam. ale auto się nie psuło.. fakt, przebieg był niewielki bo jak sprzedawaliśmy to miało 65000 ori przebiegu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem telefon, że seryjne mocowania nie pasujądo DTM i trzeba je podciąć :blink: może ktośsprawdzić w ETCE czy dla DTM są inne? :mysli:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:38_________________________________________________odebrałem samochód - jest kosa ze zderzakiem :> trochę tylko spasowany jeszcze nie do końca dobrze, ale mam nadzieję, że nowe oryginalny mocowania pomogą.. :wink4: zdjęcia niedługo - muszę jeszcze wydech poprawić, ponieważ teraz za bardzo wystaje i jest trochę wiejsko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...