Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem, Adas w B7 ma ok 265 z tego co pamiętam, odetkany wydech na pewno zbliży wynik do 280, stawiam piwo jak nie przekroczy 270 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 270 jestem spokojny, z 280 może być ciężko.. Poczekamy zobaczymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że TFSI jest innym silnikiem ale Kuredu na seryjnym wydechu ma 280 "+"

zupalnie inny dlatego nie ma sensu dawac go jako odnosnika.

Nie bedzie bo turbo tyle nie da rady napompowac.270 to wszystko bo widac ze zdrowa motorownia.Jak przekroczy 275 stawiam browar. :)

PS.Oczywisice trzymam kciuki i fajnie by bylo jak by dlo rade , ale male szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w best performance na fakturkę :wink4:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 15:23_________________________________________________dzisiaj znowu uskuteczniałem eco driving - wyszło 8.5l/100 a wcale nie jechałem bardzo wolno.. klucz do niskiego spalania to jednak mało gwałtownych przyśpieszeń :wink4::kox:

ja bez przeplywki i z watpliwa sonda EGT (raz wywala blad, raz nie) zrobilem 9,8/100 dzis :wink4: ...i tez nie jechalem wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujesz się czy wersji DTM 2.0 tfsi też jest ten wydech czy to zupełnie inna wydmuszka robiona przez audi.

Gdzieś czytałem, że to podobno właśnie milltek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się coś obiło o uszy, że wydech jest od millteka, ale na pewno nie mają końcówek 100mm, tylko jakieś mniejsze :mysli:

chociaż w sumie milltek chyba był tylko w s4 dtm..

f91200995450P13a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W S4 DTM na bank jest milltek, w tym 2.0 widać po puszkach, że to jakiś wydech audi. Ok THX :hi:

Ile z takiego B7 2.0 tfsi jest realnie do wyciągnięcia po maksymalnych przeróbkach typu fmic, turbo, wtryski, kucizna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400-450 spokojnie :wink4:

Spokojnie powiadasz :kox: no to nieźle :kox: a clutch masters byłby w stanie przenieść to na koła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne - stage4 spokojnie przeniesie 500Nm, więc luzik :wink4:

sprzęgło to akurat najmniejszy problem w tym przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A turbawka jaka podchodzi ? Ktoś gdzieś pisał, że TD05-HRA z EVO nisko wstaje i styknie na 450ps, prawda to ? Widziałem gdzieś jeszcze jakieś australijskie wynalazki na połączonych 2 turbinach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450 na takiej turbinie nie osiągnie się.. ograniczeniem w przypadku wyboru turbiny tak na prawdę jest miejsce w komorze silnika (no i kolektor, który i tak trzeba wymienić przy innej flanszy).

najprościej chyba pójść w taki zestaw

http://cgi.ebay.co.uk/Garrett-400HP-GT2871R-Turbo-kit-B7-2005-08-Audi-A4-2-0T-/370325788221?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item563923163d

chociaż nie sądzę, żeby 400 taki zestaw przekroczył (oczywiście po wymienianie HFPF, wtrysków, FMIC oraz wydech).

jeszcze bez kucizny może by to jakoś jeździło i nie posypało by się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego bardziej widzę 350-360 niż 400.. 350 jest jeszcze spoko dla silnika bez kucia z tego co słyszałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tylko ciekaw co powie naped, poloski, poduszki silnika/skrzyni przy 400PS.

u mnie juz przednie przeguby stukaja przy hamowaniu/przyspieszaniu, a raptem zrobilem 12000km od swapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o poduszkach nawet nie wspominam - to mi pada co jakiś czas nawet przy takich mocach jak aktualnie.. jak przyjdzie czas na wymianę to szarpnę się chyba na poduszki 034 motorsport :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450 na takiej turbinie nie osiągnie się.. ograniczeniem w przypadku wyboru turbiny tak na prawdę jest miejsce w komorze silnika (no i kolektor, który i tak trzeba wymienić przy innej flanszy).

najprościej chyba pójść w taki zestaw

http://cgi.ebay.co.uk/Garrett-400HP-GT2871R-Turbo-kit-B7-2005-08-Audi-A4-2-0T-/370325788221?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item563923163d

chociaż nie sądzę, żeby 400 taki zestaw przekroczył (oczywiście po wymienianie HFPF, wtrysków, FMIC oraz wydech).

jeszcze bez kucizny może by to jakoś jeździło i nie posypało by się :naughty:

DP w tym kicie to na 3" ? bo coś maławe wygląda :mysli:

Do zakucia to co by było ? głowica, tłoki .. coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...