Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

jako uzytkownik BRD w zyciu bym jeszcze raz nie kupil tego g...... jak i zadnego B7 w dyszlu za wyjatkiem V6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies info o cenie itp?

zależy w jakim setupie :wink4: jest możliwość kupna bez kół, wydechu, carbonu, czy stabilizatorów KW - wtedy będzie dużo taniej niż wyjściowo - po cenę jednak póki co zapraszam na priv jeśli ktoś poważnie zainteresowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setup masz ladny po zmianach wiec pewnie pojdzie jak srllltoi co do ceny to wyobrazam sobie jaki to moze byc majatek maly... Felgi 5... Carbon... Stabilizatory...wydech to masz 12k extra... Chociaz.nigdy modowanie sie nie zwraca niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynke oproznij - ale tu Ci odpisze :decayed:

jesli nie padne (bo wstalem o 4:00 i wracalem z mazur do wawy), to sie odezwe i zrobimy mini spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak audi zostanie jeszcze ze mną :wink4:

może ktoś mi sprawdzić numer części kratek do tylnego zderzaka dtm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tylny dtm jest paskudny, nie zakładaj :thumbdown:

Jaki sens modzić autko które sprzedajesz, niek Ci za ten zderzak nie dopłaci do auta, chyba... :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się mega podoba zderzak dtmowy :wink4:

jeśli się teraz nie sprzeda to jeszcze trochę nim pojeżdżę, więc skoro już zderzak jest.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dtm jest śliczny... zarówno przedni jak i tylny choć tylny ładniejszy

A dla mnie odwrotnie, przednizderzak i progi są ok ale tylna dokładka jest straszna :disgust:

bajk, jak juz założysz to daj w ogłoszeniu, jedyny czerwony DTM w Polsce, pójdzie jak woda :kox:. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem sobie sam na pytanie - blendy zderzaka mają part number 8E5-807-077 oraz 8E5-807-078.

no nic, może niedługo zobaczymy jak będzie to wyglądać z czerwonym :wink4:

w sumie nie widziałem chyba nigdzie czerwonego A4 z tyłem DTM :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 16:05_________________________________________________a nie - jednak znalazłem

002-2.jpg

tęsknię za carbonowymi listwami drzwi - szkoda, że je oddałem z czarnym :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...