Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz mój 2 samochód ze zderzakiem DTM i grilerm od RS4 i w moim przekonaniu do tego koloru łądniejszego nie ma. NA żywo jeszcze ładniej

40927911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Panowie jakie jest w B7 kodowanie sterownika ABS w konfiguracji hamulców przód-321mm, tył-288mm? :mysli::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Panowie jakie jest w B7 kodowanie sterownika ABS w konfiguracji hamulców przód-321mm, tył-288mm? :mysli::notworthy:

ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Panowie jakie jest w B7 kodowanie sterownika ABS w konfiguracji hamulców przód-321mm, tył-288mm? :mysli::notworthy:

ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ??

przetnijcie mu opony na spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Panowie jakie jest w B7 kodowanie sterownika ABS w konfiguracji hamulców przód-321mm, tył-288mm? :mysli::notworthy:

ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ??

przetnijcie mu opony na spocie :D

może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem - źle by nie wyglądało.. martwi mnie tylko spasownie, bo to zawsze jedna wielka niewiadoma..

są już blendy do zderzaka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zostawił zderzak przód s-line , ten od eski mi się jakoś nie widzi . Swoją drogą to bym poszedł już fajnie na całość w carbon , ostatnio widziałem gdzieś na jakiejś aukcji gril przód albo rs4 albo s-line zamiast chromowany to carbon. Mi by się to widziało tak: spojler carbon już masz , listwa pod tylną klape carbon , dyfuzor tylne jakby spasować od s4 w carbonie , progi od eski w carbonie , listwy na drzwi, może lusterka w carbon , gril carbon i pod przedni zderzak już bym nic nie dawał :) przy takiej konfiguracji powinno to fajnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za wiela tego carbonu:D

carbonu nigdy za wiele :) jak trafie 6 w totka to tak zrobie :)

Tu się mylisz, bardzo łatwo jest przesadzić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z carbonu są lusterka, lotka na klapie, listwy w środku i przed zimą nic nowego do wyglądu już nie będzie - przynajmniej póki co tak postanowiłem :polew:

Wpadnie jeszcze tylko szpera Quaife na tył i póki co chyba nic więcej nie robię :wink4: Będzie się dobrze jeździło po śniegu :> :>

Jak do wiosny się nie znudzi to w końcu wrzucę gwint, dokładkę carbon na przód do zderzaka s-line i hamulce..

Swoją drogą założył ktoś nakładkę rs'ową na pedał gazu bez jego wyjmowania? Męczyłem się z tym z 15 minut i odpuściłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Swoją drogą założył ktoś nakładkę rs'ową na pedał gazu bez jego wyjmowania? Męczyłem się z tym z 15 minut i odpuściłem :wallbash:

WRCLaguna chyba, ale to w B8

Ale może ten sposób jest uniwersalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą założył ktoś nakładkę rs'ową na pedał gazu bez jego wyjmowania? Męczyłem się z tym z 15 minut i odpuściłem :wallbash:

Wrzuć do b.gorącej wody to się zrobi miękka jak nie pomoże to dodatkowo umyj pedał i posmaruj silikonem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...