Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?


pit-er

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

W poniedziałek w Lidlu, pewnie gdzieś między marchewką a dżemem śliwkowym będzie można znaleźć...

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_13678.htm

Co o tym sądzicie? :naughty:

pl5335001b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę słabawy mi się wydaje,

za 200 masz Dekatech w Selgrosie:

:wink4:

http://www.selgros.pl/katalog/karta.php?productid=283095&idhosta=2950

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale ja nie chce kupować tego prostownika raczej :) mój aku ma dopiero pare miesięcy, więc wydaje mi sie, że da radę tą zimę :D tylko tak mnie zastanawia jakość i poziom używalności urządzeń kupowanych w sklepach, gdzie na półce obok leży chleb... :decayed: ale z drugiej strony nie ma sie czego nadzwyczajnego spodziewać za 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w biedronce kupilem 6-7 lat temu DVD za 150zl,po 3 latach oddalem siostrze ma 3 dzieci dvd spadlo kilka razy,wkladane byly porysowane plyty itp.a ono dziala do dzis bez zaciec.....nie zawsze takie sklepy maja gowno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma taki prostownik

daje radę, tylko że ładowanie trwa długo

ale czego się spodziewać po takim maleństwie

ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie sprzętów ze sklepów tego typu to tylko tak sie śmieje :tongue4: znajomy kupił gps w biedronce i jest za***isty, czasem można trafić na coś wprost proporcjonalnego na linii cena -- jakość

Mój ojciec ma taki prostownik

daje radę, tylko że ładowanie trwa długo

ale czego się spodziewać po takim maleństwie

ogólnie polecam

szczerze, to jednak zaczynam sie zastanawiać nad kupnem tego ustrojstwa, bo po niedzieli musze jechać na pomorze na tydzień i moje OOOO spędzi ten czas raczej pod chmurką, raczej bez jazdy, a z tą pogodą nic nie wiadomo, jak przywali porządny mróz (nie daj boże śnieg! :wallbash: ), to z moim szczęściem nawet mój kilkumiesięczny aku może dać ciała... a troche szkoda mi inwestować wielkie pieniądze w coś czego użyje raz na ruski rok, albo w ogóle :)

tomi400 jak to sie sprawdza jeśli o podładowanie chodzi? sytuacja opisana wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podładowanie to tak na cała nockę z 12godz.

a jeśli całkiem padnięty to z 24godz. (może i dłużej) sam się wyłącza jak naładuje

niestety to maleństwo potrzebuje czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój szwagier używa go od chyba 2 lat do aku w swoich samochodach (VW Golf i Volvo), ja używam go do motocykla - zawsze bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

no dobra, w niedziele rozbijam namiot pod Lidlem i koczuje na poniedziałkowe otwarcie, bo jak sie ludzie rzucą... :wink4::polew:

no i oby sie nie przydał ! :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten prostownik to tak średnio. jak masz rozładowany aku do zera, to nie ruszy. jak dołądowac to już lepiej, tylko ze ładowanie trwa troche to za duzego prądu nie daje. ale jako zadawka do garazu może być, tym bardziej za 60zł, niema co sie spodziewać cudów, warto wiedziec , czego można oczekiwać za taką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz ze 3 lata taki prostowniczek i nie mogę złego słowa powiedzieć. :good:

Mój jest bodajże TRONIC, czy cuś takiego. W każdym razie też z Lidla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w biedronce magnes na rozsuwanym teleskopie jak antena samocodowa rewelacja jak się grzebie pod maską i wpadnie w jakąś szczeline śrubka-10pln. lepiej się robi jak wiem że leży na półce.

A co to ma wspólnego z prostownikiem z pierwszego posta? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...