Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zmieniaj tematu :polew:

Chciałeś uprawiać sex Analny z facetem :polew::wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew:

Ale tadek kosiarke odpal, wykoś działeczkę i wpadamy na pełnej :)

np. pod koniec maja.

no Mobilku żart taki. ;)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko nie w ostani weekend bo mnie już nie ma- może 21-22 :disgust:

[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 14:08_________________________________________________

Na moja jak by trafil to bym go dymal juz do konca zycia :sex: :sex: :sex:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 19:31_________________________________________________

:polew: :polew: :polew :doh1:

niby jesteśmy tolerancyjni ale :sick3::polew: :polew: :polew: :polew:

Będziemy się przy Tobie pilnować

Opublikowano

No jak tak dalej będzie po 10 stopni w dzień to ta majówka będzie chyba w lipcu...

Opublikowano

21-22 spocina

Opublikowano

Pasuje pogoda powinna chyba juz odpuscic wkońcu wiosna jest

Opublikowano

a tam pogoda- ja dzisiaj ze znajomymi byłem na 6 godzinnym grillu i był luz- 6 godzin jedzenia a pogoda jak widać za oknem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

panowie mi termin odpowiada

a takie małe pytanko zastanawiam się przypadkiem czy mi ropy za dużo nie chleje cały bak i przejeżdzam 800 km tylko praktycznie nasze kazimierskie zadupia tylko raz była trasa 200Km czy to dużo :mysli:

Opublikowano

cholernie dużo. ja mam AHH czyli prawie to samo i na baku robie ponad tysiąc zawsze praktycznie. W ten weekend trasa 700 km i troche więcej niż pół baku zjadł (wedle wskazań wskaźnika wiec są małe przekłamania). ,, A wolno jeżdze wcale" :gwizdanie:

Opublikowano

ale to u Tadka w jowie? tak? Git przyjde piechotką :good:

Opublikowano

cholernie dużo. ja mam AHH czyli prawie to samo i na baku robie ponad tysiąc zawsze praktycznie. W ten weekend trasa 700 km i troche więcej niż pół baku zjadł (wedle wskazań wskaźnika wiec są małe przekłamania). ,, A wolno jeżdze wcale" :gwizdanie:

teraz mam 800 km i zaświeciła się rezerwa czyli można powiedzieć że koło 870 km zrobie na całym baku tylko praktycznie trasa w mieście z tego może 200km trasa ciągła

Opublikowano

cholera golf mojej Pani tak samo pali :disgust: tylko u niej turbo zapieczone

Opublikowano

według mnie nie jest źle jak by była trasa albo pół na poł to spokojnie by wyszło ponad 1000 km na baku a tu jedziesz 9 km i trzeba zgasić silnik nawqet sie dobrze nie rozgrzeje więc wydaje mi się że znowu tak dużo nie pali :decayed:

Opublikowano

u mojej pali 10L na 100 po mieście

Opublikowano

u mojej pali 10L na 100 po mieście

to już sporo

Opublikowano

Nie no chyba wkielcach ten spot?? janic nie wiemo tym gdzie to :mysli:

Zrobimy i u mnie ale to poczekajmy jeszcze z miesiądz jak sietak dobrze ciepło zrobi żeby siąść spokojnie a nie marznąć wieczorem co pany??

Opublikowano

to co planujemy na spo9cie? grilas na czerwonej?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 09:38_________________________________________________Ale lipa z wami cos ustalac. Masakra przepisze sie chyba do Podkarpackiej grupy :):polew: :polew: :wallbash:

Opublikowano

Ale lipa z wami cos ustalac. Masakra przepisze sie chyba do Podkarpackiej grupy :):polew: :polew: :wallbash:

ja się nie odzywam bo mam kłopoty z dotarciem na spoty :polew: :polew:

ale Karol my jestesmyu nie zastąpieni-tam Ci będzie smutno :polew::tongue4:

Opublikowano

Jak wiecie ja zawsze otwarty na spoty. Także mi data odpowiada. Niech reszta sie wypowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.