Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poszaleć można pod warunkiem że ma sie napęd na 4 łapy :confused4:

ośką też się da. ja Żony Golfem dawałem koło WTC
Opublikowano

A w którym dokładnie miejscu ten parking się znajduję bo nie wiem.

Opublikowano

jak dojeżdzasz do stadionu od strony miasta prze stadionem ale na jego terenie jest wielki parkind na króry jest wjazd z obu stron. teraz jak co wracam wieczorem do domu próbuje się zakręcić na mokrym ale moje kunie są coś za słabe. przydałoby się jakieś s4.

Opublikowano

jak dojeżdzasz do stadionu od strony miasta prze stadionem ale na jego terenie jest wielki parkind na króry jest wjazd z obu stron. teraz jak co wracam wieczorem do domu próbuje się zakręcić na mokrym ale moje kunie są coś za słabe. przydałoby się jakieś s4.

Jaki problem gadaj z Nosbem i niech ci 2.7BIT wpakuje ja bym tak zrobil na twoim miejscu fajny amochodzik tylko koni brakuje

Opublikowano

jak dojeżdzasz do stadionu od strony miasta prze stadionem ale na jego terenie jest wielki parkind na króry jest wjazd z obu stron. teraz jak co wracam wieczorem do domu próbuje się zakręcić na mokrym ale moje kunie są coś za słabe. przydałoby się jakieś s4.

Jaki problem gadaj z Nosbem i niech ci 2.7BIT wpakuje ja bym tak zrobil na twoim miejscu fajny amochodzik tylko koni brakuje

jakbym jezdził mniej to bym myślał ale nic straconego- jakby się ten silnik wysrał to bym myślał. 2,7 fajna sprawa- chętnie bym przytulił tylko weż w to lej nawet lpg- przy spokojnej jezdzie 13 a weż się zapomnij( trzeba miec hamulec wewnętrzny żeby spokojnie jechać)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 14:06_________________________________________________Dudik a Ty już coś ruszyłeś się z pracami nad granatowym?
Opublikowano

jak dojeżdzasz do stadionu od strony miasta prze stadionem ale na jego terenie jest wielki parkind na króry jest wjazd z obu stron. teraz jak co wracam wieczorem do domu próbuje się zakręcić na mokrym ale moje kunie są coś za słabe. przydałoby się jakieś s4.

Jaki problem gadaj z Nosbem i niech ci 2.7BIT wpakuje ja bym tak zrobil na twoim miejscu fajny amochodzik tylko koni brakuje

jakbym jezdził mniej to bym myślał ale nic straconego- jakby się ten silnik wysrał to bym myślał. 2,7 fajna sprawa- chętnie bym przytulił tylko weż w to lej nawet lpg- przy spokojnej jezdzie 13 a weż się zapomnij( trzeba miec hamulec wewnętrzny żeby spokojnie jechać)[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 14:06_________________________________________________Dudik a Ty już coś ruszyłeś się z pracami nad granatowym?

Jakim granatowym :mysli: chyba czarnym :wink4: zaraz ma przyjechac klijent wiec sprawa moze byc nie aktualna :wink4:

Opublikowano

2,5 jest czarne? pchasz dziada? będziemy latać eSKą??

Opublikowano

Ta czarne i juz sprzedane :tongue4: co do esy to chcialbym ale te spalanie ;( chyba by mnie zabilo

Opublikowano

Ta czarne i juz sprzedane :tongue4: co do esy to chcialbym ale te spalanie ;( chyba by mnie zabilo

Zima tuż tuż a dudi Q pogonił :mysli:

Opublikowano

Ta czarne i juz sprzedane :tongue4: co do esy to chcialbym ale te spalanie ;( chyba by mnie zabilo

Zima tuż tuż a dudi Q pogonił :mysli:

Qr..a tez sie zastanawiam co ja najlepszego zrobilem :wallbash: a tak marzylem o Q

Opublikowano

Ta czarne i juz sprzedane :tongue4: co do esy to chcialbym ale te spalanie ;( chyba by mnie zabilo

i co teraz?
Opublikowano

Ta czarne i juz sprzedane :tongue4: co do esy to chcialbym ale te spalanie ;( chyba by mnie zabilo

i co teraz?

I to że teraz prezesie Twoje Q będziemy testować na śniegu :>

Opublikowano

No nic bo co ja za te pinondze kupie :cool1: Narazie mam zakaz od zony kupowania co kolwiek cos sie dozbiera sprzedamy moze moja padline i wtedy cos pomyslimy .Najbardziej to chyba bym chcial B7 3.0TDI takiego fajnego czrnucha bym sobie splodzil tam juz bym mial i moc i Q . Tylko trza by znalesc klijenta na moja fure :wink4:

Opublikowano

No nic bo co ja za te pinondze kupie :cool1: Narazie mam zakaz od zony kupowania co kolwiek cos sie dozbiera sprzedamy moze moja padline i wtedy cos pomyslimy .Najbardziej to chyba bym chcial B7 3.0TDI takiego fajnego czrnucha bym sobie splodzil tam juz bym mial i moc i Q . Tylko trza by znalesc klijenta na moja fure :wink4:

3,0 też myślałem o takiej. moze jak już ta mi się rozleci. [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 16:13_________________________________________________Karol podpiołbyś mi dziada pod vag jutro?
Opublikowano

Jaja. Auto naprawione. Kto na kreche staje? ;) nie ma leszcza na mjeee!! Olllljeeeaaa , a wszystko przez.........

KATALLiZATOR

zabity był jak sciana.

Skonczylismy dzisiaj o23 robotę u Grzanka. Niebieski oddycha jak rasowy EVO 10 ;)przy tym zawód upustowy wydaje dźwięki przekosmiczne. Do posuchania na Spocie;)

to teraz mogę powiedziec i napisać ze mam 1.8turbo po porogramie.

Marcin podjedz pod moje auto jutro podepne karawan pod kompa oblukamy.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zmiana kierowcy i bedzie:) pamiętaj o moim module itp itd

Opublikowano

to jak ze spotem? robimyten odwołany na niedzieli??

Opublikowano

robimy :decayed:

Opublikowano

Ty mi lepiej powiedz dlaczego przeładowuje. ;( Upali mi te turbine jak tak dalej bedzie. dzisiaj miałem 2450 doładowania Whoooj zadużo Zawór sprawdzony trzyma dobrze i przełącza rurki jutro rano kupie nowe i obejmy zapodam to dam znac co i jak. A ty w tym czasie podeslij mi zdjecie z ELSY całego tego układu podciśnienia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.